Sari la conținut

0723494751 - Georgiana


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

I'm back :)

 

Căutând ceva nou, am luat ziarul Raid sa vad dacă e ceva nou, am văzut anunțul Georgiana 40, am dat telefon, a 3a oara mi-a răspuns și mi-a zis meniul, 70 oral și normal, 100 total și locație lângă spital CFR vest

Ajuns la spital, o sun, ma îndruma în spatele spitalului, a doua scara pe stânga, îmi dă nr interfonul și ma duc la ea. Îmi deschide ușa o fata cam plinuța într-o rochiță neagra, ma invita înăuntru, ma întreabă cât vreau sa stau, ii zic ca deocamdată o finalizare, îmi cere 70 lei, ii dau și ma poftește la baie, ma duc sa fac un dus rapid, ies și se duce și ea și se spala. Revine dezbrăcată eu m-am întins pe pat, începe sa ma sărute pe piept, burta, ia pună în gura și o suge, se ajuta și de o mana sa o frece, îmi sărută Oole după suge iar pună pana opresc și ii sărut sânii, ii zic sa pună prezervativul și ii zic sa vina deasupra, dar la cât de mare e ii zic hai pe la spate, se pune capra și.la cât ma futut ea deasupra, acum e rândul meu sa dau pana îmi dau drumul în balonas. îmi da un șervețel, dar ma duc sa ma spăl și după am plecat

 

 

Note:

 

Locația: 8 - o garsonieră, unde era singura, uitându-se la Putoarea dragostei

 

Aspect: 7 - puțin plinuța, sâni mari, pizda epilata, bruneta, cam 1.65, nu.i-as da 40 ani cât zice în anunț că are

 

Oral: 8 - suge pună cu atenție și la zonele adiacente, dar se poate și mai bine

 

Normal: 8 - sta cum vrei, se mișcă bine, da din fund când sta capra

 

Gfe :7 - te face sa te simți bine

 

Cadou: 70 lei, ceruți la început

 

De revenit? Da, la cât e de liniștită merge revizitata

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

I'm back :)

 

Căutând ceva nou, am luat ziarul Raid sa vad dacă e ceva nou, am văzut anunțul Georgiana 40, am dat telefon, a 3a oara mi-a răspuns și mi-a zis meniul, 70 oral și normal, 100 total și locație lângă spital CFR vest

Ajuns la spital, o sun, ma îndruma în spatele spitalului, a doua scara o pe stânga, îmi dă nr interfonul și ma duc la ea. Îmi deschide ușa o fata cam plinuța într-o rochiță neagra, ma invita înăuntru, ma întreabă cât vreau sa stau, ii zic ca deocamdată o finalizare, îmi cere 70 lei, ii dau și ma poftește la baie, ma duc sa fac un dus rapid, ies și se duce și ea și se spala. Revine dezbrăcată eu m-am întins pe pat, începe sa ma sărute pe piept, burta, ia pună în gura și o suge, se ajuta și de o mana sa o frece, îmi sărută Oole după suge iar pună pana opresc și ii sărut sânii, ii zic sa pună prezervativul și ii zic sa vina deasupra, dar la cât de mare e ii zic hai pe la spate, se pune capra și.la cât ma futut ea deasupra, acum e rândul meu sa dau pana îmi dau drumul în balonas. îmi da un șervețel, dar ma duc sa ma spăl și după am plecat

 

 

Note:

 

Locația: 8 - o garsonieră, unde era singura, uitându-se la Putoarea dragostei

 

Aspect: 7 - puțin plinuța, sâni mari, pizda epilata, bruneta, cam 1.65, nu.i-as da 40 ani cât zice în anunț că are

 

Oral: 8 - suge pună cu atenție și la zonele adiacente, dar se poate și mai bine

 

Normal: 8 - sta cum vrei, se mișcă bine, da din fund când sta capra

 

Gfe :7 - te face sa te simți bine

 

Cadou: 70 lei, ceruți la început

 

De revenit? Da, la cât e de liniștită merge revizitata

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

 

I'm back :)

 

Căutând ceva nou, am luat ziarul Raid sa vad dacă e ceva nou, am văzut anunțul Georgiana 40, am dat telefon, a 3a oara mi-a răspuns și mi-a zis meniul, 70 oral și normal, 100 total și locație lângă spital CFR vest

Ajuns la spital, o sun, ma îndruma în spatele spitalului, a doua scara o pe stânga, îmi dă nr interfonul și ma duc la ea. Îmi deschide ușa o fata cam plinuța într-o rochiță neagra, ma invita înăuntru, ma întreabă cât vreau sa stau, ii zic ca deocamdată o finalizare, îmi cere 70 lei, ii dau și ma poftește la baie, ma duc sa fac un dus rapid, ies și se duce și ea și se spala. Revine dezbrăcată eu m-am întins pe pat, începe sa ma sărute pe piept, burta, ia pună în gura și o suge, se ajuta și de o mana sa o frece, îmi sărută Oole după suge iar pună pana opresc și ii sărut sânii, ii zic sa pună prezervativul și ii zic sa vina deasupra, dar la cât de mare e ii zic hai pe la spate, se pune capra și.la cât ma futut ea deasupra, acum e rândul meu sa dau pana îmi dau drumul în balonas. îmi da un șervețel, dar ma duc sa ma spăl și după am plecat

 

 

Note:

 

Locația: 8 - o garsonieră, unde era singura, uitându-se la Putoarea dragostei

 

Aspect: 7 - puțin plinuța, sâni mari, pizda epilata, bruneta, cam 1.65, nu.i-as da 40 ani cât zice în anunț că are

 

Oral: 8 - suge pună cu atenție și la zonele adiacente, dar se poate și mai bine

 

Normal: 8 - sta cum vrei, se mișcă bine, da din fund când sta capra

 

Gfe :7 - te face sa te simți bine

 

Cadou: 70 lei, ceruți la început

 

De revenit? Da, la cât e de liniștită merge revizitata

Care Georgiana? Poze, link ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare futaciosi!

Acum am ieșit de la doamna Georgiana îndemnat de curiozitatea postării colegului nostru lionel6986.

Descriere este exacta doar ca părerea mea ca are mai mult de 45 ani.

M-au frapat 3 aspecte importante

1- la dus erau aranjate prosoape curate și călcate puse pe masina de spalat.

2- după ce am ieșit de la dus s-a dus sa se spele si ea.

3- cand am plecat a schimbat patura cu una prosoat călcată

Actiunea:

Am sunat la numărul de telefon afișat si mi-a răspuns o voce placuta.

Mi a spus ca face DOAR oral si normal fără CIM, eventual ejaculăre pe corp. Duoa dușul de rigoare eu si apoi ea,

S-a apucat madam de ciocan și a început sa il suga soft cu limbute pe cap lins ouțe si cand s-a întărit mai făcea si deep usor. Am tinut-o de cap am tras-o de sâni si mi a zis ca pot sa ma joc cu ea dar am preferat sa vad cum o suge.

Mi a pus prezervativul poziția clasica ca imi place sa posed eu , am cracit-o rau in timpce ea ma mângâia pe piept si gemea usor am pompat pana am cedat în prezervativ copii.

Acuma notele depind de părerea mea strict:

ON-8,5 fără CIM

Np- 8 nu comentează însă nu am ținut făcut 1 poziție.

Scorul: 70 lei finalizarea fara sa te grăbească sau sa se uite la ceas.

O alta chestie , a dus telefonul în cealaltă camera sa nu deranjeze.

M-a rugat sa va spun ca ea NU FACE ANAL.

De revenit? Eu da pentru ca am avut experiente frumoase cu femei normale decât cu păpușile barbie.

Spor la futut domnilor!

Si inca o data vechii camarazi de futut nu inseala cand fac o recenzie.

Mulțumesc lionel!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Salutare,

Hai sa lamuresc eu putin despre aceasta doamna. Dupa ce am citit recenziile colegilor, zic sa o incerc. Sunat, intrebat de pret si servicii apoi ajuns la locatie, langa spitalul CFR. Intru si dupa usa ma astepta o doamna la vreo 50 de ani, cu parul vopsit negru, lung impletit intr-o coada si corpul acoperit de un prosop. Destul de plinuta, nu va ganditi ca este vreun top model. Facem cunostinta, mers la baie pe rand pentru igienizare. Apoi in pat unde doamna incepe cu un oral bun, plimbat sanii ei mari pe corp, apoi pe la gogu. In timp ce ii tine capul acoperit, da cu limba pe el, destul de placuta senzatia. Ceva tente de deep dar nu prea poate, apoi pus prezervativul si trecut la normal. Aici se misca bine, deasupra si apoi pe la spate si finalizat. Poti da destul de tare la normal, nu cred ca o sa comenteze.

Locatia - apartament cu doua camere, baia curata, prosoape la fel. Cum au zis colegii, schimba paturica sau asternutul de pe pat dupa fiecare client.

GFE - se face placuta, vorbeste frumos.

Normal protejat - mi sa parut destul de stramta, nu a folosit lubrifiant si nu este larga ca un butoi in care tin aia la piata varza murata 😂

Oral neprotejat - destul de ok, a fost atenta si putin pe la vecinatati. Nu face CIM sau anal.

Aspect - fiind machiata finut asa, 45 ii dai dar daca te uiti mai bine sigur are 50. Poti observa si la corp. In schimb sanii frumosi, nu lasati.

Ca pret, 70 finalizarea si 140 ora.

Daca aveti fantezie cu mature, merge incercat.

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitat astăzi pe Georgiana, locația se știe din recenziile făcute de colegii futaci, am intrat în locație mă aștepta după ușă, am făcut prezentările mă întreabă dacă rămân, zic da. Dus la baie aveam nevoie să urinez după care mă spăl. Mă poftește în pat, între timp sa dus și ea la baie, se întoarce se pune lângă mine, începând cu un oral destul de bine, eu jucându-ma cu sânii ei, trecem la normal și mă trage în ea cât poate, apoi o pun caprița și aici dă contre bine, finalizat în balon. O recomand este ok, nu te grăbește chiar am să revin. Și-a cerut scuze pt sâmbăta, a zis că avea ceva probleme. Rămân dator la un coleg pe aici cu o bere, am promis. De vizitat.. Eu da

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Azi am incercat-o iar pe Georgiana . Fratele Lionel ai o lada de bere. Fără sa fie vreo frumusete se face placuta. Curata cum v-am spus mai sus , a făcut dus înaintea mea si cand ma spălăm eu ea s-a spălat pe dinți, apoi a schimbat patura de pe pat Un mare plus.

Am preferat doar oral la meniu cu finalizare pe sâni. Nu m-a grăbit are vorba placuta si cel mai important are 40 ani nu minte, doar ca vicisitudinile vieții își pun amprenta diferit pe noi.

ON 8,5

Finalizare 70 lei.

Eu mai revin pentru atitudine.

Decât vreo păpușica bună si cu atitudine si igiena de rahat,mai bine la Georgiana.

Dacă observați Gina,Georgiana litera G este cu noroc la serviciile oferite.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salutare azi am fost hotarat sa ma duc la Giorgiana, aveam un filing ca o cunosc sunat dat detaliile am ajuns mia deschis usa ea era dupa usa dezbracata cand ma vazut a sups si ea te cunosc acelasi lucru iam spus si eu si iam spus ca nu raman. Motivul am mai fost la ea cand avea loc la cina in spatele magazinului si avea grave pb cu dantura nu am stiut si la vremea aia mia facut pula franjuri nu stiu acum daca sia facut dantura.

  • Like 3
  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...