Sari la conținut

0723494751 - Georgiana


Postări Recomandate

Am vizitat-o din nou azi pe Georgiana, așa este cum spune bursuk despre dantura dar nu ma deranjat, am sunat-o era liberă, am plecat direct la ea, mă aștepta.... Ce să zic oral bun, dar frate e bună rău la păsăric@, am schimbat vreo doua poziții, se implica te trage în ea bagă 8 turiðŸ˜, la un moment dat ea a,, răsuflat,, a urmat rândul meu. am rugat-o să se urce pe mine după care să vezi belea mi-a dat contre până am finalizat. E o recenzie pe fugă.... Cine e însurat mă crede. Eu revin la ea, nu te grăbește, e ok

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu ca ar fi vb de 70 lei dai draq....dar nu inteleg ...ba are 40 ani....ba ca bate 50...apoi altcineva ca nu are dantura ok...altul nu da importanta....e ok ...dar de fapt w grasutza...cum e pana la urma am inteles ca se face placyta si te satisface...dar cele mentionate mai sus...grasa..slaba ...stirba...cum e ...merita efortul?

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost si eu la dansa da are 41 de ani si nu o cheamă Georgiana o cheamă Marilena (din greșeală i-am văzut buletinul cat timp a făcut dus) locație la vest in spatele banci Transilvania

Locatie, un apartament cam din ani 90 vechi dar îngrijit toate cele ok - nota 8

Ea grasuta, amabila si cam timida (părerea mea), se face placuta

Apartament - 8

Oral-8 mecanic sus jos fara deep, fara vecinătăți..

Normal-7 n-am simțit mai nimic

Anal nu face

Decartat 70 lei

De revenit poate pt mine nu

Spor la femei tovarăși

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

[...] si nu o cheamă Georgiana o cheamă Marilena (din greșeală i-am văzut buletinul cat timp a făcut dus) [...]

Sta cu buletinul la vedere?  :laugh2  :slap2 

Bine ca ne-am lamurit macar cu varsta. 

Nick-name-ul chiar nu conta...cum ar fi sa o sun sa ii spun Marilena? Cred ca mi-ar inchide instant  :angry

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Sta cu buletinul la vedere? :laugh2 :slap2

Bine ca ne-am lamurit macar cu varsta.

Nick-name-ul chiar nu conta...cum ar fi sa o sun sa ii spun Marilena? Cred ca mi-ar inchide instant :angry

Culmea ar fi sa-ti raspunda: Da, eu sunt, Jardele :laugh2 :laugh2

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna si bine vam gasit ,,prieteni". Eu sunt Georgiana. Cine vrea sa se convinga si cu numele si cu chilogramele va invit la mine. Am 40 ani si 81 kg. Va arat buletinu si am si cintar in casa. Va rog sa nu mai vb daca nu stiti 100la 100 adevaru. Asa ma chiama Georgiana. Da asa este nu sunt top model ptr ca eu nu ma machiez prea strident dar macar sunt curata si ma pot lauda cu asta. Si o sami fac si wattapp ca sa vedeti si poze dar nu prea am timp sa raspund si la tel sa raspund si la mesaje si sa si lucrez. Lucrez de luni pina vineri pina la 8 seara si este 70 roni. Simbata pina la 4-5

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna si bine vam gasit ,,prieteni". Eu sunt Georgiana. Cine vrea sa se convinga si cu numele si cu chilogramele va invit la mine. Am 40 ani si 81 kg. Va arat buletinu si am si cintar in casa. Va rog sa nu mai vb daca nu stiti 100la 100 adevaru. Asa ma chiama Georgiana. Da asa este nu sunt top model ptr ca eu nu ma machiez prea strident dar macar sunt curata si ma pot lauda cu asta. Si o sami fac si wattapp ca sa vedeti si poze dar nu prea am timp sa raspund si la tel sa raspund si la mesaje si sa si lucrez. Lucrez de luni pina vineri pina la 8 seara si este 70 roni. Simbata pina la 4-5

Bună!

Sper ca chestia cu aratatul cartii de identitate este o glumă, n-ai de ce sa dai explicații unor necunoscuți. Mai ales ca unii dintre ei nu stiu ce inseamna discreția...

Spor la treabă! :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitato si eu in urma cu cateva zile si pot spune ca intradevar arata a 40-45 ani , 80-85 kg , un pic mai inchisa la ten dar nu rau.... este foarte amabila , chiar daca eu nu am ales sa raman asta pentru ca nu a existat niciun fel de chimie ( acu la 70 de lei era de asteptat ca no sa ma indragostesc ). Cert este ca ma intrebat daca raman , iam spun ca nu si spre uimirea mea a ramas calma a spus ca ii pare rau , ca ma pupa si daca ma razdandesc ma pot duce oricand. Am refuzat cateva dar niciuna nu a ramas calma la urma 😂

Respecta si vei fi respectat ✌ te pup 😈

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu vreau sa fac reclama proasta vorbeste frumos la telefon iti poti da seama ca nu este vreo figurista ca multe altele dar ieri am sunat zic sa incerc si eu dupa atatea comentarii si bune ai rele,imi raspunde dupa cateva insistari o intreb daca pot sa ii fac o vizita chear acum,imi spune ca da ma pun la drum,nu a durat mai mult de 10 min pana am ajuns la ea,mi a spus sa o sun cand ajung in fata la banca transilvania si dai si suna de 7 8 ori si nu raspunde nici dracu timp asteptat 10 15 minute,am plecat in final dupa 40 de minute primesc mesaj cu scuze ca cica ea nu lucreaza cu telefonul langa ea pai atuncunci la ce naiba ma mai chemi daca ai alta programare sa stau sa astept o ora in fata la transilvania si apoi sa ti ceri scuze ca se duce dracu tot chefu poti sa spui pur ai simplu la ce ora sa vin sa nu mai pui omu degeaba pe drum.draga mea pune mana si fati programari si respectale cat de cat ca nu face nimeni coada la rand in fata blocului sa te astepte pe tine,ori da ori ba,nu te supara dar nimanui nu cred ca ii place sa ajunga in situatia asta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:PRAHOVA
  • Oras:PRAHOVA

Am incercat si eu. Telefon, indrumat in spatele Bancii Transilvania din 9 Mai, dupa care, telefon inchis.

Proaste obiceiuri are madama asta ;)

 

In urma cu o sapt am bifat si eu la doamna.

Sunat progamat peste o ora locatie in spate la BT Vest.

Doamna in varsta plinuta sanii maricei camera curata baie cu prosoape cu ce doreati, am optat pt rola de servetele e mai safe😀

Acțiunea inceput cu oral direct masat puțin cu sanii dupa preze normal cu ea deasupra se misca binisor, finalizat in preze nu face finalizare orala sau faciala aici un minus!!!

Actiunea este puțin pe speed fast fuck! Mie asa mi sa parut!

O nota per total maxim 7

Halatul 70 ron

 

De revenit in lipsa de alt ceva poate

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna din nou dragi mei. Din nou imi cer scuze față de cine au venit si au așteptat sau a găsit tel inchis. Dar eu cred ca voi vreti un robot ca sa lucreze non-stop si sa nu mai aibă omu si probleme. Sau chiar sunt persoane care suna dar nu spun in cît timp vine. Sau isi fac programări si tot ei întîrzie. Iertatima domnilor dar eu nu pot sta după fiecare in parte cîte o oră si sa pierd 2,3 clienti care așteaptă. Asa ca va supărați degeaba. E problemă voastră. Cine doreste sa ma încerce e bine venit, cine nu educativă la dive . Dar ginditiva ca nici acasa nu aveti păpuși barbi la 40 de ani sau top model. Dai 70 iti faci treaba si pleci nu ma iei de nevastă. Oricum va multumesc asa vad si eu răutatea unora care se dau drept domni

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna din nou dragi mei. Din nou imi cer scuze față de cine au venit si au așteptat sau a găsit tel inchis. Dar eu cred ca voi vreti un robot ca sa lucreze non-stop si sa nu mai aibă omu si probleme. Sau chiar sunt persoane care suna dar nu spun in cît timp vine. Sau isi fac programări si tot ei întîrzie. Iertatima domnilor dar eu nu pot sta după fiecare in parte cîte o oră si sa pierd 2,3 clienti care așteaptă. Asa ca va supărați degeaba. E problemă voastră. Cine doreste sa ma încerce e bine venit, cine nu educativă la dive . Dar ginditiva ca nici acasa nu aveti păpuși barbi la 40 de ani sau top model. Dai 70 iti faci treaba si pleci nu ma iei de nevastă. Oricum va multumesc asa vad si eu răutatea unora care se dau drept domni

Lasa gargara si minciuna.

Intre telefonul de indrumare catre spatele BT si sosirea la a doua scara au trecut cca 3-4 minute.

In 3-4 minute ai inchis telefonul.  :angry

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna din nou dragi mei. Din nou imi cer scuze față de cine au venit si au așteptat sau a găsit tel inchis. Dar eu cred ca voi vreti un robot ca sa lucreze non-stop si sa nu mai aibă omu si probleme. Sau chiar sunt persoane care suna dar nu spun in cît timp vine. Sau isi fac programări si tot ei întîrzie. Iertatima domnilor dar eu nu pot sta după fiecare in parte cîte o oră si sa pierd 2,3 clienti care așteaptă. Asa ca va supărați degeaba. E problemă voastră. Cine doreste sa ma încerce e bine venit, cine nu educativă la dive . Dar ginditiva ca nici acasa nu aveti păpuși barbi la 40 de ani sau top model. Dai 70 iti faci treaba si pleci nu ma iei de nevastă. Oricum va multumesc asa vad si eu răutatea unora care se dau drept domni

. Chiar ma surprinzi. În perioada asta când majoritatea fetelor se plâng ca merge prost tu ai atât de mulți clienți încât nu poți aștepta 30 de minute? Parca nu îmi vine să cred.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Marinela,georgica ,andrada,sau cum iti zice cand mai punem si noi 5 minute pe zi intre pauzele de activitate mana pe o carte Contele de monte Cristo Alexandru Dumas, Cocosatul de la notre dammes, Omul cu masca de fier.Cei 3 muschetari.Regina Morgot Capitanul Fracase ,Cavalerii mesei rotunde Cavalerul Pardairran etc

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Marinela,georgica ,andrada,sau cum iti zice cand mai punem si noi 5 minute pe zi intre pauzele de activitate mana pe o carte Contele de monte Cristo Alexandru Dumas, Cocosatul de la notre dammes, Omul cu masca de fier.Cei 3 muschetari.Regina Morgot Capitanul Fracase ,Cavalerii mesei rotunde Cavalerul Pardairran etc

 

 

Leșinnnnn 😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

[...] Dar ginditiva ca nici acasa nu aveti păpuși barbi la 40 de ani [...]

Stimabila cur...pardon, doamna, va inselati, eu chiar am acasa papusa barbi originala adusa de peste Ocean si bate spre 35 de ani, deci despre ce vorbim...

Iar pt ca i-ati tras clapa lui >asterica<, eu nu o sa va mai vizitez; in felul acesta va ramane mai mult timp pentru Cavalerul Pardairran sau alte almanahe  :251x

  • Like 3
Link spre comentariu

Draga Jardel.ptr informatia ta eu nu m-am născut curvă. Dar tot unu ca tine ma facut sa ma apuc de meseria asta. Eu am fost soție si sunt mamă a doi copii de care sunt mîndră. Am 10 clase si nu mint si cel mai important nu imi bat joc de nimeni si nu rîd de nimeni. Fostul soț venea beat si nu ii convenea nimic din ce fac asa ca ma lua la bătaie. Fac meseria asta de peste 10 ani . Dar chiar de sunt curvă si nu mie rusine stiu sa fac mai multe nu numai sa citesc. Si apropo stimabile domn ( pardon cur) esti vai de capul tau daca subestimezi o femeie indiferent de meseria ei. In spatele meseriei indiferent cine avem si o viata personala de care nimeni nu știe, fie ia ușoară sa chiar foarte grea. O zi bună va doresc.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...