Sari la conținut

0723494751 - Georgiana


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 minute, georgiana41 a spus:

Inafara de futut mai am si eu si o viata personala si daca trebui sa plec asta este. Dar trebui sa fiti vre-unul nemultumit. Oricum nu pot multumi pe toata lumea. 

 

https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.02fa10a81df85fd861da42677511b389&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2f3oKIP78G6kJ9ZjxlCM%2fsource.gif&ehk=GdnC0Yo2gndbUsqaCy%2bHz%2bJddMCCiuwZDXFwbtqdQjM%3d 

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Eu când am fost la Georgiana, chiar mi-a arătat că știe ce să facă cu pula.

Că note per total undeva la 8.

Și halatul o fost 70 de lei. 

Totuși să merg as mai vrea, dar timpul este limitat, plus că unde are locația, dacă este tot acolo, sta cineva cunoscut și cu gura sparta.

  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Telefonul ei este inchis in tot programul ( luni-vineri si fara sarbatori...8,9 -16,17.... practic se fute cand vrea ea) :))) casuta vocala mereu.... :)))) plm...prostitutia nu este pentru toata lumea...

Doamna Georgiana, da-ti aici un mesaj cand lucrati....

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua! 

Dupa cateva telefoane fara raspuns oferite fetelor dupa publi24 intru pe Anuntul Rapid Ploiesti si gasesc acest numar de telefon. Sun de cateva ori si intr un final raspunde... ofera detalii si ii spun ca revin cu un telefon mai tarziu sa ii spun ora concret. O sun de 10 ori si nu raspunde... urmatoarea zi trecand prin zona(statia 8 martie) o sun iar si imi spune sa astept 30 minute. Astept si urc. Nu sunt prea multe de povestit, o femeie de 40 de ani mai dolofana ma astepta imbracata in pantaloni de trening si o bluza. Dupa tot timpul pierdut zic sa raman sa mai pierd si banii. Zis si facut. Nu vorbeste mult si nici simpatica nu prea e. Am facut dus iar dupa incepe cu un oral facut in sila nota 4..se ridica soldatul si o pun capra dau ce dau si finalizez. Normalul tot in sila facut si el.. nota 4. 

Platit 80 de lei. Fiind in floarea varstei nu am avut probleme la finalizare. Daca vreti ceva rapid si ieftin treceti...daca nu, mai puneti 20 de lei si faceti treaba cum trebuie. 

 

  • Like 1
  • Trist 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...