Sari la conținut

Alina, dominare, squirting si alte fantezii!� 0735185222


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Unirii
  • Oras:Bulevardul Unirii

Doamnă discretă 32 de ani , 1,70 , slim si extrem de pasională , invit domnii ce stiu să aprecieze calitatea la o ședință de alinoterapie :) ce se va desfășura cu finețe și rafinament într-un ambient deosebit de placut iar atingerile si erotismul acesteia te va duce într-o lume de vis :) Ofer doar masaj si diverse fantezii in special DOMINARE soft sau hard , pentru doritori am si o varietate largă de jucării.

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții , ofer si cer discreție si igiena impecabilă .Nu ofer contact INTIM! Nu deranjați inutil! Pt programări sunați la numărul 0735185222

post-336509-0-11229800-1599123059_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii
  • Oras:Bulevardul Unirii

Doamnă discretă 32 de ani , 1,70 , slim si extrem de pasională , invit domnii ce stiu să aprecieze calitatea la o ședință de alinoterapie

 ce se va desfășura cu finețe și rafinament într-un ambient deosebit de placut iar atingerile si erotismul acesteia te va duce într-o lume de vis

 Ofer masaj erotic si diverse fantezii in special DOMINARE soft sau hard ,umilire ,uro activ,footfetish,trampling,facesitting,spanking,ball Busting,..etc..,pentru doritori am si o varietate largă de jucării, în funcție de igiena ta orală se acceptă și cunilingus si anilingus

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții , ofer si cer discreție si igiena impecabilă .Nu ofer contact INTIM! Nu deranjați inutil! Pt programări sunați la numărul 0735185222

post-336509-0-59041700-1603967982_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...