Sari la conținut

Buna dragilor! 0751431044


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 8 ore, extraterestru78 a spus:

Aștept prima recenzie cu sufletul la gura... Mi-am pus alarma la ceas pentru data de 25 ian...🤭

Și eu o să-mi fac o programare pe 31 februare, dacă o să mă primească. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 14 ore, extraterestru78 a spus:

Poți sa îți faci și pe 25 ian, dacă ai ghinionul sa fie vreuna care nu își respecta programările, poate sa zica ca te primeste🙄

De unde această aluzie că nu mi-aș respecta programările? 

Nici măcar nu am avut vreo programare până la momentul actual, dacă veți întâmpina o situație de genul, abia atunci aveți dreptul să spuneți aceste lucruri. 

Weekend fain! 

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 8 minute, sarrah a spus:

De unde această aluzie că nu mi-aș respecta programările? 

Nici măcar nu am avut vreo programare până la momentul actual, dacă veți întâmpina o situație de genul, abia atunci aveți dreptul să spuneți aceste lucruri. 

Weekend fain! 

Eu nu am spus ca nu le respecți, doar am spus ca dacă are ghinion colegul, nu știu de unde mi-a venit asta cu programările, poate intuiția extraterestra🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 oră, extraterestru78 a spus:

Eu nu am spus ca nu le respecți, doar am spus ca dacă are ghinion colegul, nu știu de unde mi-a venit asta cu programările, poate intuiția extraterestra🤭

Tu îți dai seama ce scrii?

Intuiție extraterestră? Coboară cu picioarele pe pământ, domnule.

Fii cu băgare de seamă, să nu-ți iei rolul în serios precum Robert Powell sau Heath Ledger. 

 

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 ore, sarrah a spus:

Tu îți dai seama ce scrii?

Intuiție extraterestră? Coboară cu picioarele pe pământ, domnule.

Fii cu băgare de seamă, să nu-ți iei rolul în serios precum Robert Powell sau Heath Ledger

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, marcus6 a spus:
Acum 2 ore, sarrah a spus:

Tu îți dai seama ce scrii?

Intuiție extraterestră? Coboară cu picioarele pe pământ, domnule.

Fii cu băgare de seamă, să nu-ți iei rolul în serios precum Robert Powell sau Heath Ledger

Extinde  

Oricine are dreptul să își dea cu părerea, tu, demonstrează că nu e așa. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, sarrah a spus:

Și ne dăm cu părerea în necunoștință de cauză? 

"Bun cercetaș"

Tu nu ești încă testată, noi avem dreptul aici să ne dăm cu părerea. 

Chiar de îți convine, sau nu. 

Cum ai tu dreptul de a selecta clienți, și noi avem dreptul să ne spunem păreri. 

Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Disponibila
  • Oras:bv
  • Disponibila

Nu știm nimic despre tine. Nici despre cum ești. Nu mă refer la "servicii", pentru că nu vulgarizez nici măcar futaiul, ci la tine ca persoană.

Cu alte cuvinte, să începem de la început: Ce poți face pentru noi? Până acum știm doar că vrei să vezi cum arătăm.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 13 minute, antilex a spus:

Nu știm nimic despre tine. Nici despre cum ești. Nu mă refer la "servicii", pentru că nu vulgarizez nici măcar futaiul, ci la tine ca persoană.

Cu alte cuvinte, să începem de la început: Ce poți face pentru noi? Până acum știm doar că vrei să vezi cum arătăm.

 

Dacă vor fi domni care vor dori să lase recenzii vei afla cam tot ceea ce vrei să știi. 

Poți afla și fără recenzii, dacă mi-ai scrie un mesaj în care să te prezinți și să-mi spui care ar fi așteptările tale in privința unei întâlniri cu mine, ulterior primind un mesaj din partea mea cu aceleași lucruri, așteptările și cerințele mele. 

Nu e nimeni sălbatic, în afară de unii care măcăne pe aici fără rost și doar caută băgare în seamă. 

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 oră, sarrah a spus:

Dacă vor fi domni care vor dori să lase recenzii vei afla cam tot ceea ce vrei să știi. 

Poți afla și fără recenzii, dacă mi-ai scrie un mesaj în care să te prezinți și să-mi spui care ar fi așteptările tale in privința unei întâlniri cu mine, ulterior primind un mesaj din partea mea cu aceleași lucruri, așteptările și cerințele mele. 

Nu e nimeni sălbatic, în afară de unii care măcăne pe aici fără rost și doar caută băgare în seamă. 

Dacă tot lucrezi cu forumul eu cred că trebuie să îți asumi orice comentariu.😡😡😡😡😡

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 3 minute, marcus6 a spus:

Dacă tot lucrezi cu forumul eu cred că trebuie să îți asumi orice comentariu.😡😡😡😡😡

Fiecare să-și vadă bârna din proprii ochi și nu paiul din ochii altora. 💋

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 4 minute, extraterestru78 a spus:

Cred ca se poate închide topicul asta, 5 luni de vrăjeala, 6 pagini de abureli... eu deja am făcut raport... Adio! 

Adio și nu te mai întoarce! 😀 

 

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 17 minute, extraterestru78 a spus:

Cred ca se poate închide topicul asta, 5 luni de vrăjeala, 6 pagini de abureli... eu deja am făcut raport... Adio! 

Eu zic totuși să așteptăm, nu este cazu de raport, dacă mai dă unu raport i pleacă contul, intuiția mea este că merită așteptarea. 

Pînă la urmă nu a greșit cu nimic la nimeni, a amînat un pic venirea dar sper să merite. Deci așteptăm recenzii. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 20.01.2021 la 17:49, sarrah a spus:

Ai o viață reală? Prieteni, familie, vreun hobby ceva, sau mănânci rahat pe nimfomane de dimineață și până seara? Mi-e milă de tine. 

Poate o să fac o faptă bună și o să te caut când ajung prin Brașov să îți dau niste bani pentru șervețele să ai cu ce șterge pe lângă tastatură după ce faci laba. 🤔

 

 

La 21.01.2021 la 21:34, sarrah a spus:

Nu știu dacă ai observat, eu nu caut succes, caut întâlniri reușite.

Nu o fac de nevoie, ci de plăcere, așa că dă-mi voie să fiu: divă, prințesă, pi*dă de aur sau ce mai îndrugi tu pe acolo, fără să îți cer voie ție sau altcuiva. 

Hai mersi! 

Întâlniri reușite cauta toți clienții :)))) nu neg ca exista posibilitatea ca împreună cu tine sa se realizeze DAR uneori exprimarea, modus-operantis, atitudinea, etc chiar și dintr-un post (sa nu mai vb de o întâlnire "tet a tet") pot fi dezamăgitoare. Înțeleg toată pledoaria, susținerea punctului de vedere și poziției dominante (eu fac regulile). Ok înțeleg și ca..... Ai atâta de lucru sau nu ai nevoie sau vrei sa fii selectiva încât te duci în modul asta un pic aberant ce denota ca ai fii o junioara razgaiata :))) înțeleg totul.

Părerea mea strict personala (și nu neapărat corecta) este ca nu vei realiza nimic fără EMPATIE, TOLERANTA ȘI COMUNICARE CONSTRUCTIVA. numai de bine bafta!!!! 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Extraterestrule, dacă dumitale ai impresia că pe mine mă face să mă simt bine reputația pozitivă pe care o aveam fără să o cer, sau negativă la care m-ai adus tu dând dislike la fiecare post, ești pielea de pe avion. 😂

PS: n-am atâtea postări cât să îți arăți toată frustrarea adunată! Dar ca sa vezi că țin la tine, mai postez. Dă dislike și aici, arată-ne tuturor ce bad boy poți să fii. 🤭

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 4 minute, sircvb a spus:

 

Întâlniri reușite cauta toți clienții :)))) nu neg ca exista posibilitatea ca împreună cu tine sa se realizeze DAR uneori exprimarea, modus-operantis, atitudinea, etc chiar și dintr-un post (sa nu mai vb de o întâlnire "tet a tet") pot fi dezamăgitoare. Înțeleg toată pledoaria, susținerea punctului de vedere și poziției dominante (eu fac regulile). Ok înțeleg și ca..... Ai atâta de lucru sau nu ai nevoie sau vrei sa fii selectiva încât te duci în modul asta un pic aberant ce denota ca ai fii o junioara razgaiata :))) înțeleg totul.

Părerea mea strict personala (și nu neapărat corecta) este ca nu vei realiza nimic fără EMPATIE, TOLERANTA ȘI COMUNICARE CONSTRUCTIVA. numai de bine bafta!!!! 

 

Sunt de acord că părerile sunt împărțite, încă de la Adam și Eva încoace. 

Sunt foarte empatică, tolerantă și sociabilă dacă am cu cine. 

Nu am de gând să mă încurc cu toți golanii și neanderthalienii. Asta-i tot. De aici și cerințele mele. Mare-i frustrarea. 

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 2 minute, sarrah a spus:

Sunt de acord că părerile sunt împărțite, încă de la Adam și Eva încoace. 

Sunt foarte empatică, tolerantă și sociabilă dacă am cu cine. 

Nu am de gând să mă încurc cu toți golanii și neanderthalienii. Asta-i tot. De aici și cerințele mele. Mare-i frustrarea. 

OK. Bine punctat și de accord. Înțeleg ca vii în 25?? Pina cind la Brașov??? 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Am tot citit... :)))) dar nu vad un nr pt whats. up??? Poate greșesc dar efectiv nu mai am răbdarea necesara sa vizualizez tot...... Amalgamul asta de contraziceri. Poate reușești să-l actualizezi într-un coment nou. Multumesc

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...