Sari la conținut

Buna dragilor! 0751431044


Postări Recomandate

  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
5 minutes ago, 2peu_2peu said:

 

🪒(  ciocanul-p#$%) nu stie carte, asa stiu eu si mă mândresc si nu mă diasociez. Si vad aici lecti de grmatica si lexică. NU ESTE FORUM DE GRAMATICĂ.

PS citez un user mai vechi...

Pula n-are creier şi ne mândrim cu asta. 
Dac-am gândi cu pula nu şi-ar mai fute nimeni nevasta.

Eu, dupa cum am mentionat intr-un comentariu recent, am o atractie/problema fata de gramatica. Sunt atras de persoanele de sex feminin care vorbesc corect si, de asemenea, simt dispret fata de cele care pocesc limba romana. Altora le place sa fie fututi in cur. Altora sa isi frece cariciul de picioare. Si asa mai departe. De aici si comentariul meu la ce a zis lancerevo.
Nu incerc sa fac pe nimeni sa vorbeasca corect, dar ii apreciez pe cei care o fac. 
Doar pentru ca este un forum unde gasim ce fute, nu inseamna ca trebuie sa fim si inculti. E vorba de respect de sine.

Domnul fie cu tine, 2peu_2peu!

  • Mersi 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 11 minute, focussan a spus:

Eu, dupa cum am mentionat intr-un comentariu recent, am o atractie/problema fata de gramatica. Sunt atras de persoanele de sex feminin care vorbesc corect si, de asemenea, simt dispret fata de cele care pocesc limba romana. Altora le place sa fie fututi in cur. Altora sa isi frece cariciul de picioare. Si asa mai departe. De aici si comentariul meu la ce a zis lancerevo.
Nu incerc sa fac pe nimeni sa vorbeasca corect, dar ii apreciez pe cei care o fac. 
Doar pentru ca este un forum unde gasim ce fute, nu inseamna ca trebuie sa fim si inculti. E vorba de respect de sine.

Domnul fie cu tine, 2peu_2peu!

:pope ai inteles ,nimica. 

  • PS ..:gossip daca scri agramat esti incult? sau daca scri corect gramatical esti  cult?.  Ai zis bine "forum unde gasim ce fute"'    

   Multa sanatate si minte stimate user @focussan, retine aspectul asta Pula n-are creier şi ne mândrim cu asta. 
Dac-am gândi cu pula nu şi-ar mai fute nimeni nevasta.

 PS  1 Tu inainte de a merge la fete care ofera servici sexuale pe lovele le dai disctare? le pui sa conjuge verbul " a vrea"  la pers 1 sg ,Mai mult ca perfect?.

PS2 ... simt dispret fata de cele care pocesc limba romana.----:consoledc boss iti sufla in madular si vorbesti si tu pocit?

PS 3  Altora le place sa fie fututi in cur.-       nu stiu stimate user placerea ta,nu se comenteaza altele!

PS 4 E vorba de respect de sine.--- asa este,lasa pe altiI,ai tu grija DE TINE.B)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
1 minute ago, 2peu_2peu said:

:pope ai inteles ,nimica. 

  • PS ..:gossip daca scri agramat esti incult? sau daca scri corect gramatical esti  cult?.  Ai zis bine "forum unde gasim ce fute"'    

   Multa sanatate si minte stimate user @focussan, retine aspectul asta Pula n-are creier şi ne mândrim cu asta. 
Dac-am gândi cu pula nu şi-ar mai fute nimeni nevasta.

 PS  1 Tu inainte de a merge la fete care ofera servici sexuale pe lovele le dai disctare? le pui sa conjuge verbul " a vrea"  la pers 1 sg ,Mai mult ca perfect?.

PS2 ... simt dispret fata de cele care pocesc limba romana.----:consoledc boss iti sufla in madular si vorbesti si tu pocit?

PS 3  Altora le place sa fie fututi in cur.-       nu stiu stimate user placerea ta,nu se comenteaza altele!

PS 4 E vorba de respect de sine.--- asa este,lasa pe altiI,ai tu grija DE TINE.B)

Hai ca am dat-o in destainuiri si telenovele😄. Eu sunt cu capul si, daca nu imi place ceva, nu mi se scoala. Sunt patit. Poate pula altora nu are creier, dar a mea pare sa aiba si e si mofturoasa pe deasupra🤬

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, focussan a spus:

Fara suparare, dar ai cam smantanit-o aici, lancerevo. Cam are dreptate, veveritoiul Alwin. Corect gramatical, daca m-ar intreba cineva, (sigur! Nu m-a intrebat nimeni, dar daca m-ar intreba), ar fi "Buna, Sarah! La Sibiu nu vrei sa vii?". 
Se cam pune virgula intre urare/salut/blestem (buna, buna ziua, salut, servus, sa-ti dau la muie, la multi ani, suge-o, vedea-te-as mort, hai noroc, s.a.m.d.) si cel caruia i se adreseaza acest privilegiu.

P.S. Unde a disparut alwin? A avut ceva treaba urgenta sau s-a ratacit printre biti?😂

O fi vrut sa zica ca e buna,de pula.🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Recenzie : aspect plăcut, nu de diva, mai degrabă de puștoaică, corp slim.

Igiena maxima (Si exigenta cu clientul la capitolul asta) 

Seriozitate în programări. 

Acțiune :ON  hard și soft alternant. (o înghite pina se îneacă).

Cu ceva extra finalizare faciala sau orala. 

Savarina super smechera (pt mine) nici strâmtă nici găleată. Acțiunea în sine după cum  dai ritmul ori fast ori soft. 

Fara gemete exagerate sau false (parerea mea). 

Dacă dai tare și te tine e posibil ca după sa o vezi debusolata și ca are nevoie de apa 🥰🤣🤣🤣

Ce sa mai zic.... Dacă stai la taclale ai cu cine.... 

Cam atât..... Nu sunt poet asa ca recenzia am încercat sa fie exacta. 

PS am pierdut - o azi din cauza unei centrale de kkt care a vrut sa se defecteze neapărat cind eram programat 🤣🤣🤣Asta e. 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Din fericire pentru voi dar și pentru mine, voi mai fi disponibilă încă o dată pentru 2-3 zile începând de luni. 

Nu iau programări mai scurte de 60 de minute. E destul de mare cererea și decât să mă încurc cu prea multe, mai bine puțin și bun. 

Sănătate! 

 

Nr de telefon: 0756858786 

 

 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Vulpea dacă nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii 🤣🤣🤣. Asta e concluzia la comment-urile de pe aici. 

Dacă vulpea gusta strugurii (în speță mergea la Sarah) observa ca devin din ce în ce mai dulci la fiecare revedere. 

PS fata e una din puținele  care face asta dedicata și interesata (adică E foarte perspicace la ce a ți place). 

Pps .... Am. Fost la unele care arătau fotomodel dar degeaba.... Sincer..... Totul e vibe ul ce se creaza...  Iar Sarah știe sa l speculeze 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Hello suflețele faine! :*

O să mă prezint din nou pentru cei ce nu știu cine sunt. 

Sunt Sarrah, am 25 de ani, simț al umorului bine dezvoltat, atitudine pro-client, inteligență emoțională peste nivelul multora. 

Am ceva timp de când sunt în domeniu, știu exact ce îmi doresc să primesc și ce pot oferi, deci vă rog să nu insistați cu schimbări de servicii și negocieri de prețuri. 

Ca și aspect mă declar o domnișoară plăcută la privire, nu sunt chiar unul din modelele Victoria's Secret, dar mă încadrez în pătura mijlocie când vine vorba de frumusețe. 

Înălțime 1,67, 50kg, corpul meu este bine proporționat.

Voi fi în România pentru o perioadă de timp. De ce? Nu cred că trebuie să mă justific.Cât voi fi? Nu știu, posibil 2-3 săptămâni, posibil mai mult. 

Cine dorește să mă întâlnească, să îmi scrie pe WhatsApp. 

NU preiau apeluri, NU trimit poze, însă se poate face verificare video dacă există comun acord.

Nu sunați înainte de a discuta prin mesaje, nu o să răspund și o să vă și blochez. 

 

NU iau programări mai scurte de 60 de minute.  

 

Inclus în preț 

NP în toate pozițiile

Blowjob

Handjob

69 

French kisses (depinde de igienă și compatibilitate)

Dacă decid să nu se întâmple acest lucru între noi te rog să îl respecți. 

COB

Masturbation show 

Deeptroath ( depinde de igienă și toaletă ) 

Domination ( tu sau eu ) 

 

Servicii extra: 

✔️OWO + 100 lei ( daca igiena și toaleta corespunde ) 

✔️CIM&CUMPLAY + 100 lei 

✔️COF + 50 lei 

✔️Cupluri + 500lei/h

✔️Slave Game + 200lei/h

✔️Swallow + 100lei/per swallow 

Precizez că serviciile pe care le ofer sunt de înaltă calitate, am dreptul de a-mi selecta clienții și nu oblig pe nimeni să mă viziteze, așadar, dacă nu îți convin cerințele, preturile și/sau serviciile, just move on! 💃 

 

60 min-400 lei 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 57 minute, anonymus2020 a spus:

@sarrah ne poti spune te rog si cam intre ce ore te putem gasi? Multumim. Serviciile sunt foarte tentante :D

Nu am un program fix. Scrie-mi pe WhatsApp și ne punem de acord. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0
Acum 2 ore, sarrah a spus:

Hello suflețele faine! :*

O să mă prezint din nou pentru cei ce nu știu cine sunt. 

Sunt Sarrah, am 25 de ani, simț al umorului bine dezvoltat, atitudine pro-client, inteligență emoțională peste nivelul multora. 

Am ceva timp de când sunt în domeniu, știu exact ce îmi doresc să primesc și ce pot oferi, deci vă rog să nu insistați cu schimbări de servicii și negocieri de prețuri. 

Ca și aspect mă declar o domnișoară plăcută la privire, nu sunt chiar unul din modelele Victoria's Secret, dar mă încadrez în pătura mijlocie când vine vorba de frumusețe. 

Înălțime 1,67, 50kg, corpul meu este bine proporționat.

Voi fi în România pentru o perioadă de timp. De ce? Nu cred că trebuie să mă justific.Cât voi fi? Nu știu, posibil 2-3 săptămâni, posibil mai mult. 

Cine dorește să mă întâlnească, să îmi scrie pe WhatsApp. 

NU preiau apeluri, NU trimit poze, însă se poate face verificare video dacă există comun acord.

Nu sunați înainte de a discuta prin mesaje, nu o să răspund și o să vă și blochez. 

 

NU iau programări mai scurte de 60 de minute.  

 

Inclus în preț 

NP în toate pozițiile

Blowjob

Handjob

69 

French kisses (depinde de igienă și compatibilitate)

Dacă decid să nu se întâmple acest lucru între noi te rog să îl respecți. 

COB

Masturbation show 

Deeptroath ( depinde de igienă și toaletă ) 

Domination ( tu sau eu ) 

 

Servicii extra: 

✔️OWO + 100 lei ( daca igiena și toaleta corespunde ) 

✔️CIM&CUMPLAY + 100 lei 

✔️COF + 50 lei 

✔️Cupluri + 500lei/h

✔️Slave Game + 200lei/h

✔️Swallow + 100lei/per swallow 

Precizez că serviciile pe care le ofer sunt de înaltă calitate, am dreptul de a-mi selecta clienții și nu oblig pe nimeni să mă viziteze, așadar, dacă nu îți convin cerințele, preturile și/sau serviciile, just move on! 💃 

 

60 min-400 lei 

 

 

 

 

Felicitari pentru serviciile ce le oferi, mai rar asa ceva, ar fii ok scrise si criterile prin care iti selectezi clentii, pentru a evita anumite neplaceri.

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 1 oră, bob000 a spus:

Felicitari pentru serviciile ce le oferi, mai rar asa ceva, ar fii ok scrise si criterile prin care iti selectezi clentii, pentru a evita anumite neplaceri.

Păi nu știu dacă ar trebui să setez eu anumite criterii, cred că ține de educația fiecăruia să fie un om de bună credință, manierat, curat. 

Într-adevăr sunt anumite subcriterii ce țin de "potrivire de caracter", "vibe", "look". 

După cum am spus și mai sus, am dreptul de a-mi selecta clientela și dacă la confirmarea video voi considera că nu doresc să mă întâlnesc cu persoana în cauză, voi spune de atunci, nu las pe nimeni sa bată drumul până la ușa mea pentru a primi un refuz, tocmai de aceea nu trimit poze, filmulețe pentru că mi se pare mult mai corect să ne vedem interesul pe video (tu trebuie să îți arăți fața, iar eu corpul). 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, extraterestru78 a spus:

No no, astea da servicii, nu se prea găsește pe la noi asa ceva, plătești ceva pentru ele, dar ai cam de toate... Hmmm, începe să-mi placa✌️

Mie imi trebuie un dex ca sa nu ma fac de rahat daca intreb🤦‍♂️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 8 minute, andydry a spus:

Mie imi trebuie un dex ca sa nu ma fac de rahat daca intreb🤦‍♂️

Mai tare te faci dacă nu întrebi și consideri că le știi pe toate. :)

  • Like 3
  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator Hatreaktive
Reputație: 0
Acum 17 minute, andydry a spus:

Mie imi trebuie un dex ca sa nu ma fac de rahat daca intreb🤦‍♂️

Și eu am cautat abreviatiile pe net. OWO pare să însemne oral fără prezervativ, deci echivalentul la ON.

Încă 100, pe lângă cei 400. Dacă mai vreau și CIM, mă costă 600 o oră de distracție? 

Cu riscul de a fi catalogat sărăntoc(oricum mă doare în pulă), e mult. Prea mult. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 8 minute, Hatreaktive a spus:

Și eu am cautat abreviatiile pe net. OWO pare să însemne oral fără prezervativ, deci echivalentul la ON.

Încă 100, pe lângă cei 400. Dacă mai vreau și CIM, mă costă 600 o oră de distracție? 

Cu riscul de a fi catalogat sărăntoc(oricum mă doare în pulă), e mult. Prea mult. 

Nu te cataloghează nimeni. 

Dacă nu este pentru buzunarul dumitale, mergi mai departe. Nu bag mâna în buzunarul cuiva și nu oblig pe nimeni să mă viziteze. 

Viața e simplă, o complicăm noi. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 6 ore, sarrah a spus:

Hello suflețele faine! :*

O să mă prezint din nou pentru cei ce nu știu cine sunt. 

Sunt Sarrah, am 25 de ani, simț al umorului bine dezvoltat, atitudine pro-client, inteligență emoțională peste nivelul multora. 

Am ceva timp de când sunt în domeniu, știu exact ce îmi doresc să primesc și ce pot oferi, deci vă rog să nu insistați cu schimbări de servicii și negocieri de prețuri. 

Ca și aspect mă declar o domnișoară plăcută la privire, nu sunt chiar unul din modelele Victoria's Secret, dar mă încadrez în pătura mijlocie când vine vorba de frumusețe. 

Înălțime 1,67, 50kg, corpul meu este bine proporționat.

Voi fi în România pentru o perioadă de timp. De ce? Nu cred că trebuie să mă justific.Cât voi fi? Nu știu, posibil 2-3 săptămâni, posibil mai mult. 

Cine dorește să mă întâlnească, să îmi scrie pe WhatsApp. 

NU preiau apeluri, NU trimit poze, însă se poate face verificare video dacă există comun acord.

Nu sunați înainte de a discuta prin mesaje, nu o să răspund și o să vă și blochez. 

 

NU iau programări mai scurte de 60 de minute.  

 

Inclus în preț 

NP în toate pozițiile

Blowjob

Handjob

69 

French kisses (depinde de igienă și compatibilitate)

Dacă decid să nu se întâmple acest lucru între noi te rog să îl respecți. 

COB

Masturbation show 

Deeptroath ( depinde de igienă și toaletă ) 

Domination ( tu sau eu ) 

 

Servicii extra: 

✔️OWO + 100 lei ( daca igiena și toaleta corespunde ) 

✔️CIM&CUMPLAY + 100 lei 

✔️COF + 50 lei 

✔️Cupluri + 500lei/h

✔️Slave Game + 200lei/h

✔️Swallow + 100lei/per swallow 

Precizez că serviciile pe care le ofer sunt de înaltă calitate, am dreptul de a-mi selecta clienții și nu oblig pe nimeni să mă viziteze, așadar, dacă nu îți convin cerințele, preturile și/sau serviciile, just move on! 💃 

 

60 min-400 lei 

 

 

 

 

Interesanta prezentare și lista de servicii. Numărul rămâne același,  0756858786? De când vei fii disponibilă?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Hatreaktive
Reputație: 0

Nu complică nimeni nimic, dragoste, viața e simplă pentru cele ca tine care agață câte 2-3 fraieri din ăștia pe zi iar apoi te mai și slăvesc pe aici, tot mai putini bărbați cu coaie :). 

Și nu e vorba că nu ești de buzunarul meu, e vorba că indiferent de aș avea 600 de Ron acum în portofel ori 600 DE MII de Ron, tot nu ți-aș da ție 600 de lei pentru o oră cu două chestiuțe în plus...

Link spre comentariu

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 41 minute, pasiune a spus:

Interesanta prezentare și lista de servicii. Numărul rămâne același,  0756858786? De când vei fii disponibilă?

Voi anunța pe topic. 

 

Acum 39 minute, Hatreaktive a spus:

Nu complică nimeni nimic, dragoste, viața e simplă pentru cele ca tine care agață câte 2-3 fraieri din ăștia pe zi iar apoi te mai și slăvesc pe aici, tot mai putini bărbați cu coaie :). 

Și nu e vorba că nu ești de buzunarul meu, e vorba că indiferent de aș avea 600 de Ron acum în portofel ori 600 DE MII de Ron, tot nu ți-aș da ție 600 de lei pentru o oră cu două chestiuțe în plus...

Acum că ți-ai făcut publică opinia poți trece mai departe.

Ți-ai pierdut timpul și mi l-ai pierdut și pe al meu când puteai trece efectiv mai departe fără să comentezi "în plus". 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...