Sari la conținut

Buna dragilor! 0751431044


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 15.07.2021 la 13:21, sarrah a spus:

Hello suflețele faine! :*

O să mă prezint din nou pentru cei ce nu știu cine sunt. 

Sunt Sarrah, am 25 de ani, simț al umorului bine dezvoltat, atitudine pro-client, inteligență emoțională peste nivelul multora. 

Am ceva timp de când sunt în domeniu, știu exact ce îmi doresc să primesc și ce pot oferi, deci vă rog să nu insistați cu schimbări de servicii și negocieri de prețuri. 

Ca și aspect mă declar o domnișoară plăcută la privire, nu sunt chiar unul din modelele Victoria's Secret, dar mă încadrez în pătura mijlocie când vine vorba de frumusețe. 

Înălțime 1,67, 50kg, corpul meu este bine proporționat.

Voi fi în România pentru o perioadă de timp. De ce? Nu cred că trebuie să mă justific.Cât voi fi? Nu știu, posibil 2-3 săptămâni, posibil mai mult. 

Cine dorește să mă întâlnească, să îmi scrie pe WhatsApp. 

NU preiau apeluri, NU trimit poze, însă se poate face verificare video dacă există comun acord.

Nu sunați înainte de a discuta prin mesaje, nu o să răspund și o să vă și blochez. 

 

NU iau programări mai scurte de 60 de minute.  

 

Inclus în preț 

NP în toate pozițiile

Blowjob

Handjob

69 

French kisses (depinde de igienă și compatibilitate)

Dacă decid să nu se întâmple acest lucru între noi te rog să îl respecți. 

COB

Masturbation show 

Deeptroath ( depinde de igienă și toaletă ) 

Domination ( tu sau eu ) 

 

Servicii extra: 

✔️OWO + 100 lei ( daca igiena și toaleta corespunde ) 

✔️CIM&CUMPLAY + 100 lei 

✔️COF + 50 lei 

✔️Cupluri + 500lei/h

✔️Slave Game + 200lei/h

✔️Swallow + 100lei/per swallow 

Precizez că serviciile pe care le ofer sunt de înaltă calitate, am dreptul de a-mi selecta clienții și nu oblig pe nimeni să mă viziteze, așadar, dacă nu îți convin cerințele, preturile și/sau serviciile, just move on! 💃 

 

60 min-400 lei 

 

 

 

 

🤗

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 4 ore, sarrah a spus:

🤗

@sarrah Am o nelamurire!?🤔😁

Mai sus, in amanuntita ta descriere, precizezi ca NU trimiti poze cu tine.

Dar aici, in recenzia respectabilului Martian, scrie ca a solicitat si primit poza cu tine.

Ai omis cumva sa modifici ceva in prezentare?🤔😁

Ar fi bine de stiut totusi!!? Trimiti sau nu, poze cu tine?🤔😁

Intreb si eu!? Sa nu dai cu hate!😁😁

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
La 05.09.2021 la 11:59, Lucas0 a spus:

Ai facut totul pe fast (fast eat, fast shower, fast FUCK, fast, fast, fast) de ai reusit sa te incadrezi in 1h?

Sincer nu am stat cu ochii pe ceas și nici Sarrah nu m-a grăbit în vreun fel,  dar fiind ultimul pe ziua respectiva, nu a fost vorba de nici o graba, deci nu a fost făcut  nimic pe fast, totul sa consumat primind toate condimentele specifice fiecărei activități în parte😉

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 6 ore, altadata a spus:

@sarrah Am o nelamurire!?🤔😁

Mai sus, in amanuntita ta descriere, precizezi ca NU trimiti poze cu tine.

Dar aici, in recenzia respectabilului Martian, scrie ca a solicitat si primit poza cu tine.

Ai omis cumva sa modifici ceva in prezentare?🤔😁

Ar fi bine de stiut totusi!!? Trimiti sau nu, poze cu tine?🤔😁

Intreb si eu!? Sa nu dai cu hate!😁😁

În locul tău, mi-aș vedea de treabă 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 6 ore, altadata a spus:

@sarrah Am o nelamurire!?🤔😁

Mai sus, in amanuntita ta descriere, precizezi ca NU trimiti poze cu tine.

Dar aici, in recenzia respectabilului Martian, scrie ca a solicitat si primit poza cu tine.

Ai omis cumva sa modifici ceva in prezentare?🤔😁

Ar fi bine de stiut totusi!!? Trimiti sau nu, poze cu tine?🤔😁

Intreb si eu!? Sa nu dai cu hate!😁😁

Fiind un "respectabil Marțian" poate fata sa gândit la o excepție 🤣🤣

De ce oare trebuie sa despicam firul în patru??? Sa analizam orice??? Sa cautam "greșeala"???. 

Sincer.... Atât tu cât și lucas ala.... Păreți obsedați în a evidenția ceva negativ de fata asta și găsiți niște kkt uri de care sa va agățați.... După care.... Indiferent de răspuns sau argumentație începeți sa o rostogoliti în toate bălăriile.... Plm e un topic de păreri și împărtășit experiente cu @sarah pt ca doritorii sa aibe un atu în caz ca decid sa meargă iar aia care nu decid sa meargă de-asemenea..... Oare decizia de a merge sau nu sta în faptul ca "respectabilul Marțian" a avut parte de poze??? Pai poate a cerut.... Și a știut cum.... Și a primit..... Deșii.... Nu era obligata. Asta e..... Mare brânză.... Sigur tu nu vei primi... Pt ca evident pretinzi nu ceri..... Iar aici e spiru cu fata asta 🤣🤣🤣 Dacă nu ai înțeles încă... Deșii e evident....

PS odată @altadata eram foarte atent la recenziile tale.... Îmi păreau chiar sincere..... În cazul fetei asteia în schimb Nici nu ai fost dar dai din gura.....

Lăsați draq hate-ul... Ca avem destule de zii cu zii 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 05.09.2021 la 19:48, Lucas0 a spus:

Dar domnisoara sarrah vad ca e mai timida, reticenta, retrasa sa vorbeasca cu bāietii faini si buni.

 

De ce crezi ca @sarrah te considera un "un baiat bun si fain" ? Ti-a spus ea ?

Chiar daca am avut cateva "intepaturi "cu @sarrah , eu cred ca daca ajungi sa o cunosti in intimitate, ai posibilitatea unei intalniri reusite . Asta nu exclude partea in care ii "rea de gura "pe forum. Fapt confirmat (monentan doar partial / deoarece nu am ajuns sa o cunosc personal ) de recenziile facute de useri "cu greutate" (ptr.mine ).

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
10 minutes ago, sarrah said:

Hello dragilor, astăzi nu sunt în cea mai bună formă, deci programările de astăzi sunt contramandate.

Revin cu mesaj după amiază și voi anunța dacă voi mai putea activa de mâine. 

Ce'ai pățit? Ești bine? 😟

Te pot ajuta cu ceva? Să știi că-mi fac griji pentru tine! 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 7 minute, dlgeo69 a spus:

Nu e un motiv de a anula programarile, sau este un motiv excelent. Decat sa vina cineva si sa nu aiba parte de o primire "calda" mai bine anulare. Iti dorim sa te faci bine cat mai repede!

Este un motiv chiar foarte bun, ți-ai dat și tu seama de el în partea a doua a mesajului. ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 11 minute, dlgeo69 a spus:

Nu e un motiv de a anula programarile, sau este un motiv excelent. Decat sa vina cineva si sa nu aiba parte de o primire "calda" mai bine anulare. Iti dorim sa te faci bine cat mai repede!

Am uitat, mulțumesc! 🤗

Vă pup, sper să revin de mâine și să ne iubim cu foc. 🍷

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...