Sari la conținut

Buna dragilor! 0751431044


Postări Recomandate

  • Vizitator a închis acest topic
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
La 16.08.2022 la 21:52, sircvb a spus:

Ce ți mai place shaorma 😂😂😂

Eu astept sa revina (din nou) 😀 doar asa cu treaba. Cu siguranta ii va ramane si putin timp (vreo saptamna,  doua 😀)  sa faca cateva favoruri (intalniri) 😀.  Bineînțeles,  celor care merita 😀😀😀

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 2 ore, altadata a spus:

Eu astept sa revina (din nou) 😀 doar asa cu treaba. Cu siguranta ii va ramane si putin timp (vreo saptamna,  doua 😀)  sa faca cateva favoruri (intalniri) 😀.  Bineînțeles,  celor care merita 😀😀😀

Mori de ciudă )))

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 19.08.2022 la 21:04, altadata a spus:

Eu astept sa revina (din nou) 😀 doar asa cu treaba. Cu siguranta ii va ramane si putin timp (vreo saptamna,  doua 😀)  sa faca cateva favoruri (intalniri) 😀.  Bineînțeles,  celor care merita 😀😀😀

😂😂 deci recunoști ca tu nu faci parte din club 😂😂. Si te oftici 😂😂 

in fine părerea mea este ca e Dusa si nu va mai revenii . Si chiar dacă pare paradoxal sper sa nu mai revină la asta . Totul tine de voința si părerea mea este ca are .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
La 21.08.2022 la 0:27, sircvb a spus:

😂😂 deci recunoști ca tu nu faci parte din club 😂😂. Si te oftici 😂😂 

😀😀 Nu am motive sa ma oftic. Daca imi doream o intalnire cu domnisoara,  cu siguranta as fi avut. Ea sustine sus si tare ca nu ne cunoastem,  iar eu pot fi foarte "baiat bun" 😀cand doresc. Ba chiar mai bun decat lingaul suprem,  Martianul! 😀😀😀

La 21.08.2022 la 0:27, sircvb a spus:

in fine părerea mea este ca e Dusa si nu va mai revenii . Si chiar dacă pare paradoxal sper sa nu mai revină la asta . Totul tine de voința si părerea mea este ca are .

Da-mi voie sa te contrazic! 😀 iar istoria imi da dreptate.  Se va intoarce intr-un fel sau altul,  cand se vor termina banii. 😀😀

  • Haha 1
Link spre comentariu

A futut-o careva pe fata asta pe 10 000 lei? 😂 Nici măcar pe 6 000 lei? 😱...Cum zice lumea, săraci mai, săraci...😊😂, Nu știți ce ați pierdut, va zice. Pai vă puteți numi domni generosi daca nu futeti de 6 000/10 000 lei dintr-un foc? 😂 Iar dacă nu ii dați banii ăștia ce ii cere, sunteți săraci cum ar sari alții să zică, nu? 

  • Haha 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 7 minute, Dominyk a spus:

A futut-o careva pe fata asta pe 10 000 lei? 😂 Nici măcar pe 6 000 lei? 😱...Cum zice lumea, săraci mai, săraci...😊😂, Nu știți ce ați pierdut, va zice. Pai vă puteți numi domni generosi daca nu futeti de 6 000/10 000 lei dintr-un foc? 😂 Iar dacă nu ii dați banii ăștia ce ii cere, sunteți săraci cum ar sari alții să zică, nu? 

Te așteptăm pe tine sa o futi, sa vedem cum e sa futi de 10 000 de lei🤭

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, sarrah a spus:

And last but not least,

I don't even care if you motherfuckers like me...most of you don't even like yourselves. 

So enjoy your cheap ass girls. 😢 Bye, poor people! 

 

 

Adică pe românește spus, vă dă la mumu la ăștia care o tot hărțuiți dar nu aveți un leu în buzunar, săracilor😈

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
3 minutes ago, extraterestru78 said:

Adică pe românește spus, vă dă la mumu la ăștia care o tot hărțuiți dar nu aveți un leu în buzunar, săracilor😈

...să vină Lucas pe topic...?

  • Haha 1
Link spre comentariu
On 6/22/2022 at 9:22 AM, sarrah said:

Bună dimineața, oameni frumoși! ❤️

Pe astăzi aș mai avea disponibilitate în intervalul 16-17. 

Spor să avem în toate! 🌊

 

 

On 6/27/2022 at 11:29 AM, sarrah said:

Hei dragilor

Ultimul interval disponibil: 16-17:30

😘

 

On 7/12/2022 at 1:27 PM, sarrah said:

Well hello, lume faină!

Sper că vă bucurați de vară și viață, la fel ca și mine și că prima parte a lunii iulie a fost cum ne-am fi dorit să fie.

Eu ajung luni în oraș, dar o să stau cum stau cum stau eu de obicei, 2-3 zile.

Cei interesați în a petrece momente de calitate cu o domnișoară fină îmi pot scrie pe WhatsApp. 

@pisicuts pune te rog și numărul în titlul topicului, mersi 

0751431044 

 

Vă pupăcesc fierbinte, a voastră S, doar puțin mai bronzată 

 

On 7/15/2022 at 6:09 PM, sarrah said:

Simpaticilor,

Încă nu sunt în Brașov, de aici și faptul că nu prea răspund solicitărilor dvs

Ajung luni. 

Disponibilitate aș mai avea doar marți:

11-13

16-18 

Vă pupăcesc 

 

On 7/25/2022 at 8:12 PM, sarrah said:

Hei, frumoșilor! :*

Vă mulțumesc pt interes, însă momentan nu sunt în zonă!

Aici îmi anunț disponibilitatea, cu toate că utilizez și alte platforme.  

Stay hydrated! Kisses 

16 hours ago, sarrah said:

And last but not least,

I don't even care if you motherfuckers like me...  

😢 Bye, poor people! 

Și mai sunt și altele de genul ce ea le a scris mai sus, am pus doar câteva exemple. 

Caracter tipic de curva. Ea ne zicea că suntem dragi, că ne pupa fierbinte, că suntem lume faina, că suntem simpatici ("Simpaticilor"), că sunt aia frumoși, că sa ne vrajeasca sa venim la ea și să îi dăm cât mai mulți bani, iar acuma la final ne spune că nici nu ii pasa de noi (ii pasa doar ca noi sa ii dăm bani mai multi sau mulți), și că suntem săraci. Și cand am văzut că mulți băieți au pus botul la curva asta și ce recenzii i-au scris 😂, dreacu ... și acuma ea ii baga in pizda masii pe toți, indiferent pe cei care au mers la ea sau nu. Caracterul de curva, prostituata, mincinoasă și care da multa vrăjeală. Ce sa vă fac fraților dacă ați pus botul? 😂 Ați fost taxați, o meritați din plin. Și eu când v-am tot spus sa că sunteți păcăliti de curve și că va fraieresc cum vor ele, voi ați fost tari în dantura și ați sărit pe mine. Și mai și puneți botul sa le dați câți mai mulți bani. O meritați fraților!

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 9 ore, Dominyk a spus:

 

 

 

 

Și mai sunt și altele de genul ce ea le a scris mai sus, am pus doar câteva exemple. 

Caracter tipic de curva. Ea ne zicea că suntem dragi, că ne pupa fierbinte, că suntem lume faina, că suntem simpatici ("Simpaticilor"), că sunt aia frumoși, că sa ne vrajeasca sa venim la ea și să îi dăm cât mai mulți bani, iar acuma la final ne spune că nici nu ii pasa de noi (ii pasa doar ca noi sa ii dăm bani mai multi sau mulți), și că suntem săraci. Și cand am văzut că mulți băieți au pus botul la curva asta și ce recenzii i-au scris 😂, dreacu ... și acuma ea ii baga in pizda masii pe toți, indiferent pe cei care au mers la ea sau nu. Caracterul de curva, prostituata, mincinoasă și care da multa vrăjeală. Ce sa vă fac fraților dacă ați pus botul? 😂 Ați fost taxați, o meritați din plin. Și eu când v-am tot spus sa că sunteți păcăliti de curve și că va fraieresc cum vor ele, voi ați fost tari în dantura și ați sărit pe mine. Și mai și puneți botul sa le dați câți mai mulți bani. O meritați fraților!

Interpretezi cum a -ți convine .fata a spus ca va da la mumu la aia care nu o placeți !! Si chiar nu i pasa de ce credeți . Tu ai generalizat ca sa te scoți ca am fii toți in aceasi barca . Greșit !!! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
La 27.08.2022 la 12:29, altadata a spus:

😀😀 Nu am motive sa ma oftic. Daca imi doream o intalnire cu domnisoara,  cu siguranta as fi avut. Ea sustine sus si tare ca nu ne cunoastem,  iar eu pot fi foarte "baiat bun" 😀cand doresc. Ba chiar mai bun decat lingaul suprem,  Martianul! 😀😀😀

Da-mi voie sa te contrazic! 😀 iar istoria imi da dreptate.  Se va intoarce intr-un fel sau altul,  cand se vor termina banii. 😀😀

 Tot ce i posibil . Acuma evident ca nu e nimic bătut in cuie in viața . Măcar de s-ar rebrendui 😂😂 ca sa vedem din nou aura ta de detectiv si penibilul demonstraților “logice “ 😂😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 19 ore, Dominyk a spus:

 

 

 

 

Și mai sunt și altele de genul ce ea le a scris mai sus, am pus doar câteva exemple. 

Caracter tipic de curva. Ea ne zicea că suntem dragi, că ne pupa fierbinte, că suntem lume faina, că suntem simpatici ("Simpaticilor"), că sunt aia frumoși, că sa ne vrajeasca sa venim la ea și să îi dăm cât mai mulți bani, iar acuma la final ne spune că nici nu ii pasa de noi (ii pasa doar ca noi sa ii dăm bani mai multi sau mulți), și că suntem săraci. Și cand am văzut că mulți băieți au pus botul la curva asta și ce recenzii i-au scris 😂, dreacu ... și acuma ea ii baga in pizda masii pe toți, indiferent pe cei care au mers la ea sau nu. Caracterul de curva, prostituata, mincinoasă și care da multa vrăjeală. Ce sa vă fac fraților dacă ați pus botul? 😂 Ați fost taxați, o meritați din plin. Și eu când v-am tot spus sa că sunteți păcăliti de curve și că va fraieresc cum vor ele, voi ați fost tari în dantura și ați sărit pe mine. Și mai și puneți botul sa le dați câți mai mulți bani. O meritați fraților!

Frustrarea că ai pula mică e la ea acasă. Tu ești sigur unul din ăia care și-a pierdut virginitatea la una ca mine,pe care văd că nu o înghiți, dar de lins, sigur o lingi. 

Marș. 

Link spre comentariu
43 minutes ago, sarrah said:

Frustrarea că ai pula mică e la ea acasă. Tu ești sigur unul din ăia care și-a pierdut virginitatea la una ca mine,pe care văd că nu o înghiți, dar de lins, sigur o lingi. 

Marș. 

mare caracter, mare doamna...

Link spre comentariu

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
La 29.08.2022 la 23:39, sircvb a spus:

 Tot ce i posibil . Acuma evident ca nu e nimic bătut in cuie in viața . Măcar de s-ar rebrendui 😂😂 ca sa vedem din nou aura ta de detectiv si penibilul demonstraților “logice “ 😂😂😂

Nu eate necesar sa-mi etalez calitatile de "detectiv" 😀😀

Domnisoara va iesi in evidenta intodeauna prin iesirile verbale,  o ajuta mult "inteligenta emotionala"  slefuita in Helvetia 😀 

Deasemenea,  se vor gasi cativa "baieti buni" 😀 care ii vor tine isonul,  chiar daca,  public,  le-a dat la "mumu" 😀 inclusiv lor. 😀😀

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...