Sari la conținut

NATALY_SQUIRT 0758161143


Postări Recomandate

  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hello dragilor,in trecere cu putina treaba prin Brasov si am spus sa raman peste noapte, sa ne cunoastem atat cat se poate si sa petrecem cateva clipe impreuna :) serviciile si tarifele raman aceleasi ,rog cititi bine in semnatura inainte sa stabilim intalnirea :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

200 fin /300 h (oral protejat sau stabilit la fata locului daca se poate neprotejat + normal+ fin corporala )

+50 cim/cof

+50 squirt cu jucaria

+100 anal (exclus dimensiuni mari)

Programari 21-12 /rog WhatsApp sa pot raspunde cat mai usor si de asemenea precizat programare pentru Brasov :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0735639005
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Incearca sa verifici mai bine inainte de a comenta ironic,preturile sunt aceleasi ca acasa ! Si chiar de nu ar fi fost asa sunt libera sa decid in legatura de tariful pe care il practic si nu oblig pe nimeni sa ma viziteze! O zi frumoasa si la cat mai putine rautati! ;)

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Incearca sa verifici mai bine inainte de a comenta ironic,preturile sunt aceleasi ca acasa ! Si chiar de nu ar fi fost asa sunt libera sa decid in legatura de tariful pe care il practic si nu oblig pe nimeni sa ma viziteze! O zi frumoasa si la cat mai putine rautati! ;)

N-ai cu cine, si daca era 100 de lei tot se gaseau sa comenteze, astia trebuiesc ignorati, stai ca mai trebuie sa te mai cheme si in alte orase  :laugh2

Link spre comentariu

Salutare băieți. Am fost la Naty la București, fiind în trecere cu puțină treabă și dornic să găsesc pe cineva care face si squirt. ( am vrut să văd și eu cum e, tentația vieții)

O recomand cu maximă încredere.

Femeia e bestială, cel puțin în pat. Te fute ,efectiv. Dacă nu ești rezistent, imediat capitulezi. Eu cred ca îi place ce face, geme, si chiar beneficiez de squirt abundent.

Oralul este la fel de bun, cu atenție la sateliți, deep, lins pe cap, tot ce vrei.

Ca si parte de gfe, e foarte lipicioasa, amabilă, am fost servit cu o sticlă de apă, sigilata, ai ce discuta cu ea, amabilă, foarte primitoare, se asigură pe tot parcursul întâlnirii ca esti bine si ca ai tot ce îți dorești.

Igienă? Impecabilă. Face duș după tine, miroase foarte plăcut, epilata si curată. O adevărată doamnă.

Naty, bănuiesc că ști cine sunt, daca nu, îți voi da pe whatsapp un mesaj. Imi pare rău ca nu te-am putut vizită la Brașov, dar ne vedem la Bucuresti cat de rpeede posibil. Te pup! 😘😊

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

    Cine nu a fost nu stie ce a pierdut. Dar... am reusit sa o vizitez de doau ori pe Naty in doua zile, daca ar mai fii ramas cred ca as fii ajuns din nou la ea. Ce pot sa zic despre ea... o tipa faina , frumoasa la chip. cu o igiena bine pusa la punct, si la corp ... ce mai... e buna rau, pozele spun restul, dar vreau sa zic ca arata mult mai bine in realitate, foarte atragatoare, cred ca as intoarce capul pe strada dupa ea daca as vedea-o. Pot sa zic ca am avut parte de multe lucruri interesante in cele doua vizite, timpul petrecut in compania ei devenind intr-un fel mai relaxant de la a doua vizita, unde am beneficiat si de un masaj erotic foarte relaxant si foarte incitant, e greu sa ii rezisti daca nu te tin bine balamalele, poate urmatoarea data, si sper sa fie, sa avem parte si de acel squirt, si poate o cunoastem si pe colega ei , un threesome nu ar suna rau.

 

ca si note:

Locatia: 9,e ok , curata, dar se poate mult mai bine

Tipa: 8/9 ,frumoasa,  draguta la chip, nu ceva wow, arata bine la corp, foarte sexi, mai ales si intr-o tinuta potrivita

Igiena: 10 , nimic de reprosat

On: 8/9, foarte placut, soft, nu e ceva hard, foarte excitant, fara prea mare atentie la zonele adiacente, fara deep,  ar fii mai mult de experimentat daca  ar fii de mai lunga durata

Np:9, se fute bine rau femeia asta, te trage in ea , se excita foarte mult, mai ales poz doggy, pai trebuie sa te tii bine, dar e greu  

 

De revenit clar da, daca mai revine si ea pe la noi, nu prea recomand eu altora pentru ca poate sa fie total diferit de ce am avut parte, dar e de recomandat, daca unii ziceau prin recenzii sau alte comentarii ca e buna de pula, citez, eu zic ca e mult mai buna de atat.

 

Te pup draga  Naty si ma bucur ca te-am cunoscut si sper sa ne revedem din nou cu bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...