Sari la conținut

De vorba cu Beatrice (Dream.girl)


altadata

Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

i-am transmis. Te saluta si ea. Fata faina. Nu știu ce a putut vedea la Altăniciodată :)

Poate ce nu a văzut la altii!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Pentru tine va rămâne o mare dilemă!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

 

Totuși, nici Altăniciodată nu-i băiat rau. Ai văzut ca se duce la fetițe cu flori... 😈😈😈

Ce grija ai tu!?

Asa persoana importanta sa fiu eu pentru tine!?🤔🤔

Vrei si tu flori?ðŸ˜ðŸ˜

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Gay-eanule, si centuristelor oferi flori? Tot trandafiri? Dacă da, te admir, ești idolul meu 😂

Nu mulți dintre noi suntem atât de gentlemeni. Tine stindardul sus. Arată fetelor cine-i curvarul model. Fă-le sa te iubească.

Altăniciodată, idolul femeilor dar mai ales al bărbaților 😈😈😈

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

 

Cine mai crede in cuvântul lui @**spam editat**, trebuie sa fie extrem de naiv.

Parca trebuia sa te "ocupi" de București, Iași, Timișoara.. pff...tot dezaxat ai ramas ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Sau pe acolo ai concurenta!?ðŸ˜ðŸ˜

Nu te poti despărți de Brasov ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Brasovul este pentru mine ceea ce Beatrice este pentru tine: prima dragoste  :kiss3

Ce te face sa crezi ca eu sunt **spam editat**? Nu vezi ca am un cont de vreo 10 ani?

Nu l-am folosit, ca am fost plecat din tara. Dar am revenit...

Mai am cate ceva de lucru  :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Deci numai o data pa luna?

Vorba cantecului: macar o data pa luna, sa ducem o viata buna...

In rest, dreapta? :))))))

Te-a lăsat si vederea?

Unde vezi tu ca am scris eu "o dată pe lună"?

Mai iesi din casa, nu sta numai pe forum. Iti prajesti creierii. De fapt este cam tarziu pentru tine.ðŸ˜

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Ai facut si tu o gluma reusita ,chiar am ras .Daca nu ma duce **spam editat** ,ma duci tu ?ðŸ˜

Nu a fost o gluma. A fost o constatare.ðŸ‘ðŸ˜

Du-te singur. Trebuie să ai si tu inițiativă. Macar o data in viata.ðŸ˜

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania

Mafia din Constanta& Navodari care stapaneste Brasovul proxenetii si tot clanul ce au apartamente multe in regim hotelier au invadat forumul pe Brasov (**spam editat** ala care deschide topicuri peste tot .Trebuie blocat IP la toate locatiile.Este o baba grasa blonda si mica de statura cu un papagal de jurista si umbla cu un audi negru cu nr de bulgaria ,ziua are nr de CT si noaptea baga nr de Bulgaria .Atentie sunt multi si domina piata prostitutiei din Brasov.Au multe fete la produs.**spam editat** asta este unul din ei .Pe forum au multe contruri cu vechime sa fie credibili in recenziile facute la producatoarele lor.Sunt flamanzi de bani.Au locatii cu ap in zona tribunal,faget,onix,centru civic, este o caracatita .Asta este **spam editat** care se oftica si incearca sa se hăndească pe forum.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mafia din Constanta& Navodari care stapaneste Brasovul proxenetii si tot clanul ce au apartamente multe in regim hotelier au invadat forumul pe Brasov (**spam editat** ala care deschide topicuri peste tot .Trebuie blocat IP la toate locatiile.Este o baba grasa blonda si mica de statura cu un papagal de jurista si umbla cu un audi negru cu nr de bulgaria ,ziua are nr de CT si noaptea baga nr de Bulgaria .Atentie sunt multi si domina piata prostitutiei din Brasov.Au multe fete la produs.**spam editat** asta este unul din ei .Pe forum au multe contruri cu vechime sa fie credibili in recenziile facute la producatoarele lor.Sunt flamanzi de bani.Au locatii cu ap in zona tribunal,faget,onix,centru civic, este o caracatita .Asta este **spam editat** care se oftica si incearca sa se hăndească pe forum.

ma doare la bască cine ce si cum... eu merg sa fut si atât, restul nu ma intereseaza

Ps: nu numai pe Brasov este asa cu ai spus tu, ci in toata Romania, Europa... asa ca..

 

Peace! ✌️

Link spre comentariu
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania

ma doare la bască cine ce si cum... eu merg sa fut si atât, restul nu ma intereseaza

Ps: nu numai pe Brasov este asa cu ai spus tu, ci in toata Romania, Europa... asa ca..

 

Peace! ✌️

Ai dreptate in mare parte ,Problema este ca sunt copilite luate si mintite si alteori batute unele neavand varsta majoratului care sunt tinute fara voia lor in locatiile respective ,Asta chiar este deranjant pt societate,si pt mine ca si consumator de dame sa merg sa dau peste o fatuca neajunsa la majorat care plange si ma roaga sa o scot de acolo.Ps .pt Anto stiu cate femei ai la produs .Poveste cu Loverboy e expirata .Pici in curand.Stiu ca citesti.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ai dreptate in mare parte ,Problema este ca sunt copilite luate si mintite si alteori batute unele neavand varsta majoratului care sunt tinute fara voia lor in locatiile respective ,Asta chiar este deranjant pt societate,si pt mine ca si consumator de dame sa merg sa dau peste o fatuca neajunsa la majorat care plange si ma roaga sa o scot de acolo.Ps .pt Anto stiu cate femei ai la produs .Poveste cu Loverboy e expirata .Pici in curand.Stiu ca citesti.

aia este altceva, nici eu nu sunt de acord cu folosirea la produs a **spam editat**ilor... daca stii ceva, mergi si faci o plangere la politie... altceva nu stiu ce sa zic

Eu totusi cred ca referitor la ceea ce ai scris mai sus, este o problema a ta personala cu o anume persoana, cu care probabil aveti ceva de reglat... nu stiu🤷â€â™‚ï¸

Prostitutia, proxenetismul a fost, este si va fii pentru mult timp de acum incolo...nu o sa poata nimeni sa opreasca aceasta industrie colosala de facut bani....A mai incercat un grup din Brasov sa starpeasca proxenetismul... am râs cu lacrimi😂

Numai bine si o seara plina cu futai va doresc!

Link spre comentariu
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania
  • Telefon: Vedeta
  • Oras:Romania

aia este altceva, nici eu nu sunt de acord cu folosirea la produs a **spam editat**lor... daca stii ceva, mergi si faci o plangere la politie... altceva nu stiu ce sa zic

Eu totusi cred ca referitor la ceea ce ai scris mai sus, este o problema a ta personala cu o anume persoana, cu care probabil aveti ceva de reglat... nu stiu‍♂

Prostitutia, proxenetismul a fost, este si va fii pentru mult timp de acum incolo...nu o sa poata nimeni sa opreasca aceasta industrie colosala de facut bani....A mai incercat un grup din Brasov sa starpeasca proxenetismul... am râs cu lacrimi

Numai bine si o seara plina cu futai va doresc!

Poate nu voi putea opri proxenetismul ,dar pot salva cateva din copilitele luate cu forta si tinute captive in apartamentele lor unde le plaseaza doar la cei cunoacuti si mai de incredere .Nu e nimic personal este profesional.
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...