Sari la conținut

Irina 0732282263


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator mirela26
Reputație: 0

nahh.. daca primeam ceva exclusiv da. ..

 

dar sunt aceleas poze pe care le trimiti la toata lumea ^_^

 

dar apreciez gestu, esti foarte darnica! :)

 

spor la love/le

 

nu ai gresit cu nimic! salut **spam editat**'nezule.

Normal sa nu fie ceartă dau aceleași poze la toata lumea...
Link spre comentariu

Astazi am ajuns si eu la Mirela,serviciile sunt ok, nu te grăbește, oral neprotejat cu finalizare orală, aici de nota 9, sex normal protejat de nota 9, geme frumos(pot fi si false).Fata e ok, comunicativă, blondă, poartă ochelari, nu cred că ea e cea din poze,ea a negat, dar e ok, nici frumoasă dar nici urâtă, e putin mai slăbută ca cea din poze,dacă aveți whatsapp ea este in poza de profil.

Preturile 150 finalizarea și 250 ora.

Eu zic că se merită, o să m-ai revin când o să m-ai am ocazia, acum fiecare cu preferințele lui.

Locația e ok(Gemenii), primești prosop curat dacă vrei să faci dus, este curată, nu am simtit mirosuri neplacute

Spor la futut.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Astazi am ajuns si eu la Mirela,serviciile sunt ok, nu te grăbește, oral neprotejat cu finalizare orală, aici de nota 9, sex normal protejat de nota 9, geme frumos(pot fi si false).Fata e ok, comunicativă, blondă, poartă ochelari, nu cred că ea e cea din poze,ea a negat, dar e ok, nici frumoasă dar nici urâtă, e putin mai slăbută ca cea din poze,dacă aveți whatsapp ea este in poza de profil.

Preturile 150 finalizarea și 250 ora.

Eu zic că se merită, o să m-ai revin când o să m-ai am ocazia, acum fiecare cu preferințele lui.

Locația e ok(Gemenii), primești prosop curat dacă vrei să faci dus, este curată, nu am simtit mirosuri neplacute

Spor la futut.

Mersi de recenzie,te pup sa ai o zi minunata si te mai astept cu drag. :* :*
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

 

Am bifat si eu pe lista, pe d-soara Mirela, care desi nu se supara cand i s-a zis "curvo" eu cred ca nu merita asa apelata.

 

Tipa este destul de "common" face. Notez un 8.5 ca aspect fizic. - deci destul de draguta.

Am beneficiat de un ON + fin la 150 RON - pret mai mult decat decent la ce e pe "piata".

 

Plus: ai ce discuta cu ea la un pahar de apa/suc sau tigara de dupa, nu te grabeste si asta pt mine conteaza.

 

Sincer abia astept sa o revad si poate atunci nu voi mai fi pe fuga :) 

 

"Succesuri" va doresc.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Salutare,

 

Am bifat si eu pe lista, pe d-soara Mirela, care desi nu se supara cand i s-a zis "curvo" eu cred ca nu merita asa apelata.

 

Tipa este destul de "common" face. Notez un 8.5 ca aspect fizic. - deci destul de draguta.

Am beneficiat de un ON + fin la 150 RON - pret mai mult decat decent la ce e pe "piata".

 

Plus: ai ce discuta cu ea la un pahar de apa/suc sau tigara de dupa, nu te grabeste si asta pt mine conteaza.

 

Sincer abia astept sa o revad si poate atunci nu voi mai fi pe fuga :) 

 

"Succesuri" va doresc.

Mersi de recenzie si te mai astept si alta data la un suc/apa sau țigare cu mare drag si cu multe alte subiecte întemeiate de discutat ;) mersi inca odata.pupici :* :*
Link spre comentariu
  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc
  • Telefon: 0742318467
  • Oras:Maroc

Salutare. Am facut si eu o vizita la domnisoara. Programare pe whatsapp destul de rapid. Locatia pe la gemenii, garsoniera destul de curat, servit cu un pahar de suc rece, baia nu am vazut, am venit dusat de acasa. Am stat la o tigara, vorbareata, glumeata si nu am fostvstresatvde timp. Am stat o finalizare, on, np si finalizare orala.

 

Ca si note:

Locatia:8 poate schimba garsoniera, cum am zis destul de curat,fara papuci de casa, se fumeaza in camera, poate trebuie mai mult aerisita

Aspect:7 e slim nu e genul meu,sani mici, fundul la fel de mic, draguta la fata, nu intorci capul pe strada dupa ea, pielea fina,catava tatuaje pe maincurata fara mirosuri, nu am inspectat piesica, era epilata cub un mic mot

Igiena:10 curata, fara parfum in excec inca o data fara misosuri suspecte

On:9 are cercel in limba si mai e intepata in cateva locuri, destul de bun atentie si la sateliti, fara deep, se ajuta si de mana, dar se simte foarte bine cercelul, am si finalizat oral

Np:6 o singura pozitie, fara lubrifiant, stramta, oricum eu am venit pt finalizare orala si nu regret nimic

Gfe:8 spre 9 nu te simti presat de timp, relaxata, ai ce sa vorbesti cu ea, glumeste si chiar a avut rabdare cu mine, am finalizat mai greu

Amenda 150 finalizarea

 

Eu o recomand pt cei doritori de slim, un oral bun. O fata corecta in servicii.

 

Succesuri.

Ps:stiu ca sunt multi naratori pe aici,asa ca profit de ocazie si imi cer scuze pentru vocabularul limitat si imaginatie lipsa. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Salutare. Am facut si eu o vizita la domnisoara. Programare pe whatsapp destul de rapid. Locatia pe la gemenii, garsoniera destul de curat, servit cu un pahar de suc rece, baia nu am vazut, am venit dusat de acasa. Am stat la o tigara, vorbareata, glumeata si nu am fostvstresatvde timp. Am stat o finalizare, on, np si finalizare orala.

 

Ca si note:

Locatia:8 poate schimba garsoniera, cum am zis destul de curat,fara papuci de casa, se fumeaza in camera, poate trebuie mai mult aerisita

Aspect:7 e slim nu e genul meu,sani mici, fundul la fel de mic, draguta la fata, nu intorci capul pe strada dupa ea, pielea fina,catava tatuaje pe maincurata fara mirosuri, nu am inspectat piesica, era epilata cub un mic mot

Igiena:10 curata, fara parfum in excec inca o data fara misosuri suspecte

On:9 are cercel in limba si mai e intepata in cateva locuri, destul de bun atentie si la sateliti, fara deep, se ajuta si de mana, dar se simte foarte bine cercelul, am si finalizat oral

Np:6 o singura pozitie, fara lubrifiant, stramta, oricum eu am venit pt finalizare orala si nu regret nimic

Gfe:8 spre 9 nu te simti presat de timp, relaxata, ai ce sa vorbesti cu ea, glumeste si chiar a avut rabdare cu mine, am finalizat mai greu

Amenda 150 finalizarea

 

Eu o recomand pt cei doritori de slim, un oral bun. O fata corecta in servicii.

 

Succesuri.

Ps:stiu ca sunt multi naratori pe aici,asa ca profit de ocazie si imi cer scuze pentru vocabularul limitat si imaginatie lipsa. :)

Mersi de recenzie cat si de vizita si chiar daca spui ca sunt slim si nu sunt genul tau oricum poate te razgandesti si te mai astept cu drag...pupici si o zi faină...:* :*
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Eu ma retrag dragii mei,ne vedem maine ma mai gandesc daca cu aceeași oferta sau revenim la pretul standard de 250 lei 1h cu 150 lei o finalizare.va pup si va doresc o seara cat mai minunată... :* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Nu vreau sa crezi ca ma bag peste afacerea ta dar la 100/200 ai fi perfecta .Eventual sa mai ceri ceva in plus de la cei care vor cim .Imi cer scuze daca te-am deranjat cu ceva

Pentru astăzi am pretul standard de 250 lei 1h si 150 de lei o finalizare...imi pare sincer rau dar nimeni nu îmi stabilește preturile si nici programul...Nu m-ai deranjat cu nimic...O zi bună.

Link spre comentariu

Vizitator neacsupd
Reputație: 0

Salut. Am fost la Mirela dim, locatia pe Zizinului, contact whatsap. Fata este inaltuta, slabuta, sani mici, ok pt. mine, detest silicoanele, fund micut si frumos. Optat pt. 1 fin, on, np, oralul chiar ok, cu mangaieri si limbi la cohones (eu eram ras), continuat cu un 69, curata, fara mirosuri, rasa si cu un pierce la pasarica, trecut la normal, schimbat 2 pozitii. Fata ok, receptiva, ceva contre si gemut natural, fara graba, fara telefoane. Primit prosop curat deoarece am vrut sa ma spal un pic dupa actiune. Per general o fata super ok cu srvicii bune.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...