Sari la conținut

Irina 0732282263


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator mirela26
Reputație: 0

Buna seara,am revenit,putin cu intarziere din cauza trenurilor astea dar am ajuns cu bine.Deci sunt disponibila putin,pana la ora 00:00,va astept cu drag.pupici la oo 😘 😘

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Bună seara,ma adresez celor care nu au loc de mine,de curu meu si de familia mea.in primul rand am auzit ca exista un grup pe what's app unde se vorbește de mine si de soțul meu,nu cred ca privește pe nimeni viata mea personală și nu cred ca intereseaza pe cineva ce fac eu cu banii mei,e viata mea si nu ma comanda nimeni.Atata timp cat eu imi fac serviciile asa cum trebuie,aveti tot ce va trebuie cand veniti la mine si nu va deranjează absolut nimeni si nu va Santajez cu nimic eu zic ca e ok.Asa ca va rog nu mai faceti afirmatii gresite sa nu imi dau eu drumul la gura sa iasa mai rau pentru acele "domnisoare" care nu au loc de mine.

Mulțumesc de înțelegere si imi cer scuze dar chiar nu ma mai pot abtine.

Link spre comentariu
  • Oras:Europe Uk Africa
  • Oras:Europe Uk Africa
Acum 7 minute, mirela26 a spus:

Bună seara,ma adresez celor care nu au loc de mine,de curu meu si de familia mea.in primul rand am auzit ca exista un grup pe what's app unde se vorbește de mine si de soțul meu,nu cred ca privește pe nimeni viata mea personală și nu cred ca intereseaza pe cineva ce fac eu cu banii mei,e viata mea si nu ma comanda nimeni.Atata timp cat eu imi fac serviciile asa cum trebuie,aveti tot ce va trebuie cand veniti la mine si nu va deranjează absolut nimeni si nu va Santajez cu nimic eu zic ca e ok.Asa ca va rog nu mai faceti afirmatii gresite sa nu imi dau eu drumul la gura sa iasa mai rau pentru acele "domnisoare" care nu au loc de mine.

Mulțumesc de înțelegere si imi cer scuze dar chiar nu ma mai pot 

 

Eu o recomand , nu stiu ce are lumea cu ea dar eu o recomand si te voi revizita curand .

Seara faina 

 

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Mersi la fel.spune te rog,ti sa parut ceva suspect cat timp ai stat la mine?sau te-a deranjat cineva sau era cineva in alta cameră,deși locuiesc într-o garsonieră?

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 49 minute, mirela26 a spus:

Bună seara,ma adresez celor care nu au loc de mine,de curu meu si de familia mea.in primul rand am auzit ca exista un grup pe what's app unde se vorbește de mine si de soțul meu,nu cred ca privește pe nimeni viata mea personală și nu cred ca intereseaza pe cineva ce fac eu cu banii mei,e viata mea si nu ma comanda nimeni.Atata timp cat eu imi fac serviciile asa cum trebuie,aveti tot ce va trebuie cand veniti la mine si nu va deranjează absolut nimeni si nu va Santajez cu nimic eu zic ca e ok.Asa ca va rog nu mai faceti afirmatii gresite sa nu imi dau eu drumul la gura sa iasa mai rau pentru acele "domnisoare" care nu au loc de mine.

Mulțumesc de înțelegere si imi cer scuze dar chiar nu ma mai pot abtine.

Mda... de mult banuiam ca exista acel grup... pai spune tot Mirela, sa iasa odata la iveala adevarul ca deja de vorbe sunt satul

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 10 minute, extraterestru78 a spus:

Mda... de mult banuiam ca exista acel grup... pai spune tot Mirela, sa iasa odata la iveala adevarul ca deja de vorbe sunt satul

Până nu ma conving eu ca acea persoana care nu are loc de curu meu este cea care o banui eu nu voi spune nimic.

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 10 minute, extraterestru78 a spus:

Mda... de mult banuiam ca exista acel grup... pai spune tot Mirela, sa iasa odata la iveala adevarul ca deja de vorbe sunt satul


daca as posta și publica cine mai tine isonul acelui grup ați rămâne stupefiati și este o doamna de la top , care este interesată de unele lucruri , eu unu știu ceva detalii dar prefer sa ma abțin , aceasta fata are niște prețuri corecte e șingura pentru ca cel cu care este figurează in sistemul ANRP 

DECI cei care spun ca soțul iubitul nu au nici cea mai mică idee dar repet , fata e ok se implica nu intru in detalii dar dacă tot sa aruncat mingea la fileu am zis sa nu ratez intervenția , unele fete de pe forum

mai ales topurile mai oferă și senzații de neimaginat fără căciula la natural ca dacă spui ca ești însurat e mai bine hai ca deja spun multe . Cius

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 1 minut, zerrcore a spus:


daca as posta și publica cine mai tine isonul acelui grup ați rămâne stupefiati și este o doamna de la top , care este interesată de unele lucruri , eu unu știu ceva detalii dar prefer sa ma abțin , aceasta fata are niște prețuri corecte e șingura pentru ca cel cu care este figurează in sistemul ANRP 

DECI cei care spun ca soțul iubitul nu au nici cea mai mică idee dar repet , fata e ok se implica nu intru in detalii dar dacă tot sa aruncat mingea la fileu am zis sa nu ratez intervenția , unele fete de pe forum

mai ales topurile mai oferă și senzații de neimaginat fără căciula la natural ca dacă spui ca ești însurat e mai bine hai ca deja spun multe . Cius

Era de așteptat...doamna de la ct de la " Top" ma faci sa rad...oricum Mersi;) :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 1 minut, mirela26 a spus:

Era de așteptat...doamna de la ct de la " Top" ma faci sa rad...oricum Mersi;) :*

Nu am înțeles însă ce ai vrut sa zici cand ai spus că "cel cu care sunt figurează în sistemul ANRP...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...