Sari la conținut

Irina 0732282263


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 4 ore, lperro a spus:

Azi am ajuns si eu la domnita in cauză, am comunicat pe WatsApp, programat cu vreo 2 ore inainte, confirmat prezenta cu 30 minute inainte, si pentru ca era liberă, ma invita la etaj dupa vreo cateva minute. Mă intampină o fată la 1.70, slim cu burtica (se observa in poza pe care a pus-o duminica, prima postare pe pagina asta), in tinuta bikini si sutien roze... Eu sunt adept slim si minione (combinatia fiind ideala pt mine). Fiind din CT, poate e genomul de vina, nu stiu, dar parerea mea este e jumatate **spam editat**itara sau cel putin asa arata fizionomia feței... Un punct + a fost ca a prezentat rezultatul negativ al PCR-ului facut cu 2 zile inainte.

Da, pozele de pe forum sunt ale ei,  toate tatuajele sunt prezente pe suprafata corpului, in plus a mai adaugat altul la buric... Piercingurile mie nu-mi plac, mai ales cel intim... 

Am intrat, stat la barfa un pic fiind frig afara, apoi m-am cerut la dus. Ea nu a facut dus in prezenta mea, eu am primit prosop proaspat, si apoi Adam in camera de oaspeti. am inceput la alegere cu 69, aici un pic de neatentie din partea ei pentru ca avea un gust de lubrefiant sau ceva, fara mirosuri ciudate. Cum am spus, ma deranjeaza piercingul din zona intima, mie nu mi-a placut ca in loc de clitoris sugi/lingi capatul piercingului... finalizare, apoi pauza de revenire.

Urmatoarea miscare a fost ceva intre misionar si umeri-craci, apoi doggy.   Pauza de 3 minute apoi de la capat.

Nu stiu sa dau note, fac "dupa ureche"

Fizic 8, din cauza burtii

ON 9, la un moment dat m-a deranjat piercingul din limba.

NP 9,5 - misionar, LOT, doggy

Amabila, nu a comentat la solicitari, dar in pauze si cand a prins telefoanele (vreo 4) le-a butonat din gros cateva minute, bine, nu m-a deranjat pentru ca eram oricum in pauza de revenire... Apropierea fizica specifica GFE nu a existat, capitolul pisiceala zero.

Presiune in instalatie va urez.

Mda...Iti multumesc de recenzie cat si de vizita si te mai astept cu drag si altădată. Imi cer scuze de "butoneala "telefoanelor dar fiind important chiar a trebuit să răspund.Sau poate imi făceam.alta programare după tine,nu ai de unde sa stii ca si tu atunci cand ai facut programarea nu eram ocupată,adică cum eram cu tine,la pauză.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, mirela26 a spus:

Mda...Iti multumesc de recenzie cat si de vizita si te mai astept cu drag si altădată. Imi cer scuze de "butoneala "telefoanelor dar fiind important chiar a trebuit să răspund.Sau poate imi făceam.alta programare după tine,nu ai de unde sa stii ca si tu atunci cand ai facut programarea nu eram ocupată,adică cum eram cu tine,la pauză.

Adica zi mersi ca nu butona telefonul in timp ce ti-o sugea...

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Bradutul meu este gata si.il asteapta pe Moșu,ce ziceți, am fost cuminte?merit sa vina si la mine Moșul?Va astept cu programări și va rog daca va întâlniți cu Moșu spuneti despre mine ca am fost cuminte... :* Va pup si va urez tuturor sărbători fericite alături de cei dragi.

20201224_110425.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost la Mirela azi si intradevar e o fetita scumpa si prietenoasa.

Aspect: 9, fata simpatica cu niste ochi frumosi si corp slim.

ON: 9, are un pierce in limba care se simte intresant. E si foarte dedicata mai ales ca eram cam obosit. Finalizarea orala a fost intensa.

NP nu pot da o nota clara din vina mea, eram cam distras. Dar e stramta si se acomodeaza cerintelor, o sa o inerc cu adevarat cu alta ocazie.

 

Atitudine: 10, e foarte prietenoasa si se vede ca e inteligenta. Au meritat tigariile cu ea.

 

Achitat 100 de inceput, dar o sa vreau o ora data viitoare. Nu te grabeste, e o companie placuta cu niste discutii interesante

 

Per total recomand. @mirela mersi de seara asta si data viitoare te fac sa imi strigi numele.

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 12 ore, raz25 a spus:

Am fost la Mirela azi si intradevar e o fetita scumpa si prietenoasa.

Aspect: 9, fata simpatica cu niste ochi frumosi si corp slim.

ON: 9, are un pierce in limba care se simte intresant. E si foarte dedicata mai ales ca eram cam obosit. Finalizarea orala a fost intensa.

NP nu pot da o nota clara din vina mea, eram cam distras. Dar e stramta si se acomodeaza cerintelor, o sa o inerc cu adevarat cu alta ocazie.

 

Atitudine: 10, e foarte prietenoasa si se vede ca e inteligenta. Au meritat tigariile cu ea.

 

Achitat 100 de inceput, dar o sa vreau o ora data viitoare. Nu te grabeste, e o companie placuta cu niste discutii interesante

 

Per total recomand. @mirela mersi de seara asta si data viitoare te fac sa imi strigi numele.

 

 

 

😂😂🤣 Mersi de recenzie cat si de vizita si te mai astept oricand cu drag.

Ps:referitor la nume...hmmm nu stiu ce sa zic.

Va pup pe toti si va urez sărbători fericite alături de cei dragi si multă multă sănătate.sa ne vedem cu bine.

disponibila azi pana la ora 18:00.pupici dulci :* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Neața,disponibilă 💋

Aceleași preturi aceeași oferta de 300 lei 2h.

    Va aștept cu programări pe what's app.

 

 

 

 

     Kiss pă oo 💋💋...

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 46 minute, draiver31 a spus:

Am fost azi la doua finalizari....CALITATE PRET EXCELENTA...abia astept sa o revad..

Mersi de vizita cat si de recenzie si te mai astept oricand dorești...pupici dulci :*

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 Am facut o vizita in seara asta si am fost multumit de prestatie, servicii:

-facesitting nota 9

-normal si oral nota 10

-69 (super curata fara mirosuri)

De revenit? 
  Da, cu siguranta!

Nu am fost grabit, am stat o ora(200lei), vorbit pe whatsapp, super ok. Sper ca data viitoare sa fie la fel

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 4 minute, Georgebrasov a spus:

 Am facut o vizita in seara asta si am fost multumit de prestatie, servicii:

-facesitting nota 9

-normal si oral nota 10

-69 (super curata fara mirosuri)

De revenit? 
  Da, cu siguranta!

Nu am fost grabit, am stat o ora(200lei), vorbit pe whatsapp, super ok. Sper ca data viitoare sa fie la fel

Mersi de vizita cat si de recenzie si te mai astept oricand cu drag...pupici si o seara bună.

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Neața,disponibilă azi si mâine ultimele zile pe anul acesta.

Va aștept cu programari pe what's app...

 

 

        Kiss pă oo 

                   :* :* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Disponibilă...

Ultima zi pe anul acesta,apoi me vedem in ianuarie...Va pup si va astept azi cu programări pe what's app până târziu.

 

        kiss pă oo      :* :* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Încă câteva ore pe anul acesta în care va astept sa ma vizitați...Va astept cu programări pe what's app, iar eu va doresc un an nou fericit plin de tot ce va doriti si multa sănătate,sa ne vedem sănătoși la anul...Va pup dulce.

   Disponibilă până la ora 00:00.

         :* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Bună dimineața,La multi ani si un an nou fericit...

Sunt disponibilă azi până în jurul orelor 23-00 ,va pup si va astept cu drag in compania mea.

Programări pe what's app. 

Lista prețurilor:

200 lei 1h

100 lei 30 de minute

300 lei 2h

Serviciile:

sex oral pro sau neprotejat in functie de igienă care consta in primul rand in epilat,

sex normal NUMAI PROTEJAT

CIM

COB

Masaj de relaxare 

69

Diferite poziții...

Pentru alte fantezii putem discuta pe what's app. Va aștept cu drag.

Pupici :* :* :*

         O zi bună!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...