Sari la conținut

Irina 0732282263


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator Peti80
Reputație: 0

Va salut sí pupici tie Mirela 😘 Parerea mea este una din cele mai bune fete, la care merita sa-ti faci abonament. 😉 Ín locatie m-a intampinat o fata super,  inalta, slim, imbracata pentru anotimp de iarna, 🤗 ín lenjerie intima sexy, de imi venea sa musc din fundul ei atunci pe loc. Un pic m-am intimidat, dar  mi-am revenit dupa ce m-a servit cu suc, o discutie sí un dus.  Ea, mi-a oferit si un prosop si am ajuns in pat. Oralul nepr. a fost unul cu mult peste medie, normal prot. ok. sí bineinteles cim-ul mult asteptat. Pentru asta trebuie sa multumesc sí colegilor de aici, de pe forum, pentru incurajari. 🤗 Locatia este una intima, foarte curata, pacat de lipsa parcarilor din apropiere. Fata e comunicativa, amabila, igiena de nota 10, deci merita vizitata, profitati cat se afla in oras. Cadoul 200 ora.

Si tie iti doresc milioane de pupici pe piercinguri 🤗🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 10 ore, Peti80 a spus:

Va salut sí pupici tie Mirela 😘 Parerea mea este una din cele mai bune fete, la care merita sa-ti faci abonament. 😉 Ín locatie m-a intampinat o fata super,  inalta, slim, imbracata pentru anotimp de iarna, 🤗 ín lenjerie intima sexy, de imi venea sa musc din fundul ei atunci pe loc. Un pic m-am intimidat, dar  mi-am revenit dupa ce m-a servit cu suc, o discutie sí un dus.  Ea, mi-a oferit si un prosop si am ajuns in pat. Oralul nepr. a fost unul cu mult peste medie, normal prot. ok. sí bineinteles cim-ul mult asteptat. Pentru asta trebuie sa multumesc sí colegilor de aici, de pe forum, pentru incurajari. 🤗 Locatia este una intima, foarte curata, pacat de lipsa parcarilor din apropiere. Fata e comunicativa, amabila, igiena de nota 10, deci merita vizitata, profitati cat se afla in oras. Cadoul 200 ora.

Si tie iti doresc milioane de pupici pe piercinguri 🤗🤗🤗

Mersi de vizită cat si de cuvintele frumoase,te mai astept oricand dorești cu brațele deschise.pupici si o zi faină. :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0
Acum 2 ore, MarioMario79 a spus:

Hmm ce limbi ți-aș da mâine ești disponibilă? 

Mâine din pacate nu sunt disponibilă,luni te aștept cu mare drag.o seara bună 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...