Sari la conținut

Irina 0732282263


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator mirela26
Reputație: 0

Ultima zi de oferta 300 lei 2 ore...

De maine preturile sunt normale,standard,se termina black friday ;) .Va pup si va astept cu programari pana in jurul orei 00:00. :* :*

Link spre comentariu
Vizitator upgradekid
Reputație: 0

Greetings,

 

Am fost eu la Mirela in seara asta pentru o descarcare. De locatie s-a mai discutat asa ca nu mai intru in detaliile astea. O sa detaliez oralul ca doar atat am apucat.

 

M-a supt Mirela in toate pozitiile. Am inceput cu un oral din picioare in pat, cu atentie la sateliti  :felatie . Apoi am rezemat-o in fund de capul patului pentru un face fuck (nu foarte dur ca nu poate deep, dar incearca). In pozitia asta ba imi lua outele in gura, ba soldatul. A fost excitant cum isi freca fata de pula cand ma lingea la oua. Ca bonus mi-a facut cu unghiile pe abdomen si s-a simtit super misto. 

 

Apoi am intins-o pe pat, m-am pus deasupra ei si la fel a continuat sa ma suga si linga :felatie . Daca avea sanii mai mari as fi facut si un titfuck, dar mno nu poti sa le ai pe toate. Zicea ca vrea sa isi puna silicoane la un moment dat. Am terminat apoi glorios in gura ei dupa un face fuck (atat cat s-a putut).

 

Observatii:

- nu inghite deci daca va intereseaza asta, ghinion;

- receptiva la pozitii;

- ca imbunatatiri la oral ar putea sa foloseasca mai multa saliva si sa fie sloppy, dar asta e doar parerea mea. Poate data viitoare cand ma duc o sa faca.

 

Decartat 100 de lei pentru vreo 40 de minute. Dupa actiune am mai stat cu ea de vorba fiind ultimul client. In total am stat vreo ora jumate.

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Greetings,

 

Am fost eu la Mirela in seara asta pentru o descarcare. De locatie s-a mai discutat asa ca nu mai intru in detaliile astea. O sa detaliez oralul ca doar atat am apucat.

 

M-a supt Mirela in toate pozitiile. Am inceput cu un oral din picioare in pat, cu atentie la sateliti  :felatie . Apoi am rezemat-o in fund de capul patului pentru un face fuck (nu foarte dur ca nu poate deep, dar incearca). In pozitia asta ba imi lua outele in gura, ba soldatul. A fost excitant cum isi freca fata de pula cand ma lingea la oua. Ca bonus mi-a facut cu unghiile pe abdomen si s-a simtit super misto. 

 

Apoi am intins-o pe pat, m-am pus deasupra ei si la fel a continuat sa ma suga si linga :felatie . Daca avea sanii mai mari as fi facut si un titfuck, dar mno nu poti sa le ai pe toate. Zicea ca vrea sa isi puna silicoane la un moment dat. Am terminat apoi glorios in gura ei dupa un face fuck (atat cat s-a putut).

 

Observatii:

- nu inghite deci daca va intereseaza asta, ghinion;

- receptiva la pozitii;

- ca imbunatatiri la oral ar putea sa foloseasca mai multa saliva si sa fie sloppy, dar asta e doar parerea mea. Poate data viitoare cand ma duc o sa faca.

 

Decartat 100 de lei pentru vreo 40 de minute. Dupa actiune am mai stat cu ea de vorba fiind ultimul client. In total am stat vreo ora jumate.

Te pup dulce dulce magicianule,si iti multumesc atat pentru vizitele facute cat si pentru recenzii...

Te mai astept si altadata oricand pentru cu mult drag...

 

 

Ps:Noapte buna ne vedem dimineata dragi futaciosi. :* :*

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Neata,va doresc in primul rand un inceput de luna sanatosi,La multi ani pentru toti romanii si sa aveti o luna plina de cadouri.

 

 

Disponibila

Va astept cu programari :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare dragi tovarăși, 

 

Am bifat și eu o vizita la titulara topicului si pot sa va spun ca a fost peste așteptări. Mirela se prezintă slim, cu sâni micuți și sfârcuri erectile, fund micuț, foarte deschisa și dezinvolta. Am beneficiat doar de ON, doar de asta m-am și dus. 

Asadar, note: 

Locație 8 - Gemenii, garsoniera decenta, poate aerisita putin mai des (se fumează înauntru)

Aspect chip: 8.5, brunetica, are trăsături de turcoaica, sau cel putin asa mi se pare mie, am o slăbiciune pt brunete

Aspect corp: 7, slim nu e chiar gustul meu 

Igiena: 10, n-am simțit nici un miros dubios si ochiul meu (foarte) critic n-a gasit nimic

ON 9 - mai spre soft dar se descurca foarte bine, la mine a fost 2xCIM

NP - n-a fost cazul 

FK&GFE - n-am cerut

Amenda 200h

De revenit, eu da

De recomandat, eu recomand cu caldura, celor care cauta o fata slim, cu bun simt si preturi corecte. 

Multumesc Mirela si sper sa ne revedem cu bine! 

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Salutare dragi tovarăși, 

 

Am bifat și eu o vizita la titulara topicului si pot sa va spun ca a fost peste așteptări. Mirela se prezintă slim, cu sâni micuți și sfârcuri erectile, fund micuț, foarte deschisa și dezinvolta. Am beneficiat doar de ON, doar de asta m-am și dus. 

Asadar, note: 

Locație 8 - Gemenii, garsoniera decenta, poate aerisita putin mai des (se fumează înauntru)

Aspect chip: 8.5, brunetica, are trăsături de turcoaica, sau cel putin asa mi se pare mie, am o slăbiciune pt brunete

Aspect corp: 7, slim nu e chiar gustul meu 

Igiena: 10, n-am simțit nici un miros dubios si ochiul meu (foarte) critic n-a gasit nimic

ON 9 - mai spre soft dar se descurca foarte bine, la mine a fost 2xCIM

NP - n-a fost cazul 

FK&GFE - n-am cerut

Amenda 200h

De revenit, eu da

De recomandat, eu recomand cu caldura, celor care cauta o fata slim, cu bun simt si preturi corecte. 

Multumesc Mirela si sper sa ne revedem cu bine!

 

Iti multumesc de vizita cat si de recenzie si te mai astept oricand cu mult drag.Cat despre aerisire,eu aerisesc dupa fiecare client,dupa fiecare tigare care o fumez,nu stiu daca ai simtit cand ai intrat in casa vreun gram de fum de tigare,pe langa asta am cerut acordul tau de a imi aprinde o tigare si a mai sta la povesti,mi-ai permis,am rabatat si geamul sa nu deranjeze,permitandu-mi sa fumez si spunand ca nu te deranjeaza mi-am aprins'o.Imi cer scuze daca am creeat vreun disconfort.Pupici dulci.
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Si pentru ca trebuie sa vina Mos Nicolae,refacem ofeta cea de 2 ore 300 lei + un mic cadou evident pentru mine,accept orice,gestul conteaza.Va pup si va astept cu drag :*

PS: Mersi de idee,stie el cine ;)

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Si pentru ca trebuie sa vina Mos Nicolae,refacem ofeta cea de 2 ore 300 lei + un mic cadou evident pentru mine,accept orice,gestul conteaza.Va pup si va astept cu drag :*

PS: Mersi de idee,stie el cine ;)

Ai familie numeroasa?

Strangi cadouri pentru craciun?

Doar intreb pentru un prieten :))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Ai familie numeroasa?

Strangi cadouri pentru craciun?

Doar intreb pentru un prieten :))

Cadouri pentru mine,am specificat,hai sa nu amestecam familia cu jobul.Mersi
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...