Sari la conținut

Larysa Blonda poze Reale 0749670762Confirm


Vizitator larysam

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Apar si pozele inca nu am reusit sa fac pentru ca azi am fost ocupata. Promit ca azi apar. Mama))) da este o provocare, te provoc sa te sacrifici tu)))

Se poate sa ne zici și câți ani ai? ðŸ˜...aproximativ ....😛

Link spre comentariu

Vizitat si ramas placut impresionat!

O fata pe la 30 si de ani,cu un fund bestial,sani naturali,ca la 30+,atitudine nota 10,implicare nota 10,fata educată,cu bun simț, numa ce trebue. Nu e pustioaca dar face toti bani!Recomand,100%,Face dragoste si sex nebun deodată,nu e de ratat,e ce trebe!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Calatorul42, sunt 3 linkuri am trei anunturi cu acelasi nr, si pozele mele, da sunt diferite '' pozitii''dar ma repet pentru a 10-a oara ca pozele imi apartin! Mi-am mancar nervi azi cu publi, le-am scris si administratirilor incerc sa public anuntul cu poze noi si nu le adauga pozele in anunt. Aici nu pot sa pun poze. Daca unu din voi poate publica aici poze sa imi trimita un mesaj pe whatsapp si îi dau pozele sa le puna aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand vin sa-ti spun ca am venit pentru provocare :laugh2 :laugh2 :laugh2

Poate ajungi în câțiva ani și la domnișoara ...de când ai contul numai povesti de adormit copii ai...știu și vorba aia că nu faci de pe contul asta că nu știu ce...ești prezent pe toate topicele din tara și scri numai prosti. Fa frate o recenzie și lasă povestile astea.

 

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Poate ajungi în câțiva ani și la domnișoara ...de când ai contul numai povesti de adormit copii ai...știu și vorba aia că nu faci de pe contul asta că nu știu ce...ești prezent pe toate topicele din tara și scri numai prosti. Fa frate o recenzie și lasă povestile astea.

 

Bafta!

Mare dreptate ai,acelasi lucru l-am observat si eu 

Link spre comentariu

Poate ajungi în câțiva ani și la domnișoara ...de când ai contul numai povesti de adormit copii ai...știu și vorba aia că nu faci de pe contul asta că nu știu ce...ești prezent pe toate topicele din tara și scri numai prosti. Fa frate o recenzie și lasă povestile astea.

 

Bafta!

 

Mare dreptate ai,acelasi lucru l-am observat si eu 

Vedeti-va de drum, lasati vrajeala. Userul acesta este doar pentru socializare!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vedeti-va de drum, lasati vrajeala. Userul acesta este doar pentru socializare!

Da știu și ți-am zis și mai sus că este doar așa...:)))) cred că ai greșit platforma pentru socializare ...sau socializezi in privat cu fetele ...nu mai tot scrie proști pe aici...daca vrei să ajuți cu ceva bine daca nu doar citește

 

Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...