Sari la conținut

Larysa Blonda poze Reale 0749670762Confirm


Vizitator larysam

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila

Bună seara Larysa,săptămâna viitoare voi fi în vizită prin Bistrița și mi-aș dori să te vizitez,dar aș vrea să știu dacă te găsesc la locație zilele viitoare și care va fi programul ?

Te pup,Adi.😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Mrbadass multumesc de recenzie:* placerea a fost si din partea mea la asa corp si abdomen ce aveai era si pacat sa nu te savurez ca la carte. PS cand simti nevoia sa faci abdomene...sa ma cauti :)) ma bucur ca ti-a placut in compania mea a fost reciproc si sper sa ne intalnim iarasi curand.te pup :*

Mulțumesc frumos pentru complimente si bineînțeles că trecem la o serie de antrenamente mai intense și mai dese de abdomene(dacă tot ai venit cu propunerea)

 

😚🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ioda69. Nu te confund cu nimeni :* Buna Adi sunt saptamana asta inca sunt si sunt disponibila de la 10:00 pana la 00:00 dar asta doar pentru clienti ca voi care va cunosc dupa cum stiti acuma sunt singura pe locatie si pentru siguranta mea dupa ora 21:00 nu mai primesc clienti noi.Astept sa imi scri pentru programare :* te pup.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Mrbadass multumesc de recenzie:* placerea a fost si din partea mea la asa corp si abdomen ce aveai era si pacat sa nu te savurez ca la carte. PS cand simti nevoia sa faci abdomene...sa ma cauti :)) ma bucur ca ti-a placut in compania mea a fost reciproc si sper sa ne intalnim iarasi curand.te pup :*

Dacă săptămâna trecută, am jucat meciul tur (cu 2 reprize disputate si rasturnari spectaculoase ale scorurilor) venise timpul si pentru retur, care paradoxal, l-am jucat tot in deplasare (la ea, bineînțeles).

Programarea facilă, scurt si la obiect, pe whatsapp, cu stabilit de comun acord a momentului intalnirii.

M-am prezentat la locație, un pic mai devreme decat eram programat si am urcat in apartament. La fel de zâmbitoare si bine dispusă ca si prima dată.

Spre deosebire de prima recenzie care a fost cu amanunte, de data asta o sa fiu mai zgarcit in detalii.

OP- ce trebuie continuat cu un 69 bine executat (de ambele părți sper. vreau sa cred ca reacțiile ei au fost naturale si ca m-am ridicat la nivelul așteptărilor).

NP- cu schimbat cateva poziții. Ce e drept ea a deschis scorul si prin felul in care s-a mișcat m-a terminat glorios🥳.

Pe final de meci am reușit sa reduc si eu din diferență 🙈🤭, dar era putin prea târziu ca deja ma condicea cu 2-0 din prima intalnire.

Am rămas pentru o poveste si un suc, dupa solicitantul meci, ne-am despărțit drumurile cu o imbratisare si un pupic pe obraz.

Halatul: 250 tigrii.

timp petrectut: mai bine de 1 h in compania blondinei.

 

Ar trebui să mergeti in vizită, macar o dată. Dupa aia mergeti voi de buna voie si ulterior. Stie sa te facă apreciat si respectat, in timpul petrecut cu ea.

 

@LarysaM Pupici si aștept să ne revedem, cand mai ajungem amândoi prin zonă. 😚🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Repede, cât mai puteti zilele astea, ca de luni va paste o carantină de 30 de zile (asa mi-a soptit o pasarică ðŸ¦).

Rectific, ne paste o carantină ca si Clujul e la fel!

Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo

Pentru urmatoarele 30 de zile nu ne paste nimic mrbadass deja este data legea cu restricti de iesit de la 23 la 05:00 dupa astea 30...vedem ce vine😊

Deci noaptea poti sa dormi. Nu o sa te caute clientii.

 

Apropo: numai la perversiunile promise si la blatul din bucatarie imi sta mintea. Musai sa imi fac timp sa te vizitez.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Pentru urmatoarele 30 de zile nu ne paste nimic mrbadass deja este data legea cu restricti de iesit de la 23 la 05:00 dupa astea 30...vedem ce vine😊

Sa zicem că de la nivel local există o discutie de carantinare a localitatilor carea au depasit 6 îmbolnăviri la 1000 de locuitori. Printre care e si Bistrița!

Deci, nu vorbesc prostii... nici eu, nic8 prefectul Bistriței. 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am zis ca vorbesti prosti,am zis si eu ce am auzit la stirile locale aici la voi.Oricum eu sper sa nu se ajunga iara ca la inceput! Ioda69 asta unde sunt acuma...a fost probat..exact ce trebuie😠haide haide pana nu plec😘🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...