Jump to content

Raluca 0732312287

Recommended Posts

• Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Disponibila de azi incepand cu ora 18 30 

RECENZIE: Locatie: 8.5 (Bd Unirii, reper Zepter) Aspect: 8.7 (chip: 8.6 / corp: 8.8 domnisoara simpatica, undeva la 1.68 cm, ochi caprui, par 2 nuante saten si blond predominant, botox in buze, sani

Nu am rezistat ispitei de a o vizita pe Raluca intr-una din zilele astea cand s-a aflat in Bucuresti. Programarea am facut-o dimineata, telefonic, ca pe Whatsapp nu-mi raspunsese. Am confirmat pe What

Posted Images

Sex oral / protejat ( neprotejat) in functie de igiena corporala ..

—Sex normal / protejat. 

—Schimb de pozitii... 

—Masaj de relaxare / body lotion 

—Sarut / pe corp. 

—69

-  fin orala 

– PRET .. 

—200/ 30 min (1 fin )

—400/ 60 min ( 2 fin)

Disponibila pana la ora 22.00!!!!! 

O zi minunata !

• Like 1
  • Inimioara 1
La 13.12.2020 la 19:22, georgianandrei a spus:

Am vizitat-o astazi de ramas bun. Multumesc Raluca pentru cele mai tari 15 intalniri din viata mea sau cate au fost. Esti cea mai tare! O sa iti urmaresc topicul si poate mai revii  ❤️ 

E frumoasă la față ?

• Membru Premium
Acum 1 oră, carlos270 a spus:

E frumoasă la față ?

E bine ... este asa la moda chipul ei cu buze mari... eu nu mergeam de atatea ori la ea daca nu era frumoasa la fata... daca nu ma atrage fata, nu vin pentru nimic altceva 😆

Mda! 

Dupa prima intalnire, ce a fost ok la general( pupici, cim, implicata) ,am fost a 2 a oara la ea in ziua cand a revenit in Buc...de data asta atitudinea si mai rea, desi eu am ramas acelasi finut.sictir total, fara preludiu (m a lasat 1 min sa i molfai sanii), gfe,nimic, nici macar un fake, acolo...intinde te si cam atat! :))

On( eram epilat, dusat, parfumat), anemic, sus jos, ajutat de mana, fara atentie la vecini, nada!

Np schimbat cateva pozitii, neparticipativa( cate o contra anemica) si cate un geamat "duios" ...schimbat cateva pozitii si surpriza! N avea dezlegare la cim. Ejaculat pe fundul ei cu carne tare si vergeturi , spalata, pupat, plecat.

Ce se scrie despre printesa de varza acra pe aici este peefect adevarat: neimplicata, sictirita, nu respecta nici macar serviciile pe care le a enumerat ca le presteaza...

Pt mine o intalnire ratata. Cucu sus!

• Like 2

Salutare,nu vreau să răsucesc si eu cuțitul în rană, dar din pacate aceeași atitudine a avut si fată de mine la a doua vizită, confirm cele spuse mai sus de kapy ,nu vreau să fiu răutăcios dar trebuie să îi dea de gândit si să isi schimbe atitudinea,  la banii ăstia sunt obtiuni mult mai bune.

• Like 2

Nu infingi cutitul in nimic ...  Eu cu fiecare client ma comport diferit , in functie de cum se comporta si el cu mine . Daca atitudinea ta este ok asa este si a mea . FK nu specific nicaieri ca fac.  Am spus clar ca in principiu nu . Dacă evit Fk cand esti la mine nu mai insistați e clar ca nu e in regula si ca imi provoacă disconfort . Nu mai amenințati ca sunteți de pe nimfomane si sa am grija cum ma comport ca faceti recenzii ( nu faceti nimic altceva decat sa ma enervati si sa va poftesc cat mai repede spre usa ) . Nu fac oral neprotejat daca nu imi pare in regula acea zona , Finalizare orala , fac. Dar .... repet , igiena rog sa fie impecabila . Badarismul de mine nu este tolerat . Cum am zilnic clienti cu care ma inteleg foarte bine , asa poate fi si cu voi . Daca apare o recenzie de genul .... Nu este nici o suparare sau dezamagire . Sa întâmplat ca din zeciile de clienti sa fie si cu unul astfel.  Asta nu înseamnă ca viitorele intalniri cu mine nu vor fi reusite. Repet atitudinea mea pozitiva  nu este influențata decat de voi si nimic altceva . 

O zi frumoasa va doresc! 

• Like 4

Cand eu vin a 2 a oara cu zambetul pw buze, cu aceeasi buna crestere ca si la prima intalnire( care am sp3cificat ca a fost cat de cat ok) iar atitudinea ta este de rahat, tu ce incerci sa ne spui?

Da, pot intelege ca ai o zi proasta dar poti comunica asta si pot accepta: "bah, baiatule, am o zi proasta iar tu esti nasol. Imi pare rau ca ai venit pana aici dar n am chef de tine"

Ps: topicul tau abunda de astfel de relatari,nu suntem doar doua cazuri izolate. Tie ar trebui sa ti de la de gandit, in  conditiilw.in care, repet , nu era prim mea intalnire cu tine iar atitudinea mea a fost la fel daca nu chiar mai ok decat prima data

• Like 2

Pe Raluca mi o doream de mult. Am fost aproape de a anula intalnirea datorita colegilor ce isi doresc mai mult decat este fata dispusa sa ofere..

Bine ca nu am facut o. Daca esti ok ca barbat - te duci relaxat si fara pretentii de amanta - sunt convins ca nu lasa pe nimeni sa plece nefutut ca la carte.

Pe scurt fata este buna. Are un corp ce s ar incadra intr o revista Playboy fara probleme. Trasaturile chipului sunt o chestie subiectiva - aici nu ma pronunt. 
De asemenea socializează placut, te tine de vorba si pare autentic interesata de tine ca om. Sexul a fost bun, ea e cu tine acolo si nu refuza nimic. Nici eu nu sunt disperat sa fut pe biblioteca :)

Locatia este foarte ok pentru scopul activitatii. Parcare la sala palatului.

Nota generala 8.0. 

Am plecat cu o stare de bine.

• Like 3
  • Mersi 1
La 22/1/2021 la 14:23, raluca_vip a spus:

Nu infingi cutitul in nimic ...  Eu cu fiecare client ma comport diferit , in functie de cum se comporta si el cu mine . Daca atitudinea ta este ok asa este si a mea . FK nu specific nicaieri ca fac.  Am spus clar ca in principiu nu . Dacă evit Fk cand esti la mine nu mai insistați e clar ca nu e in regula si ca imi provoacă disconfort . Nu mai amenințati ca sunteți de pe nimfomane si sa am grija cum ma comport ca faceti recenzii ( nu faceti nimic altceva decat sa ma enervati si sa va poftesc cat mai repede spre usa ) . Nu fac oral neprotejat daca nu imi pare in regula acea zona , Finalizare orala , fac. Dar .... repet , igiena rog sa fie impecabila . Badarismul de mine nu este tolerat . Cum am zilnic clienti cu care ma inteleg foarte bine , asa poate fi si cu voi . Daca apare o recenzie de genul .... Nu este nici o suparare sau dezamagire . Sa întâmplat ca din zeciile de clienti sa fie si cu unul astfel.  Asta nu înseamnă ca viitorele intalniri cu mine nu vor fi reusite. Repet atitudinea mea pozitiva  nu este influențata decat de voi si nimic altceva . 

O zi frumoasa va doresc! 

Bravo. Ai perfecta dreptate

• Mersi 1