Sari la conținut

JOVIAL MASAJ


jovial

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ok. Retrag tot ce am spus despre Jovial, Inca sustin ca m-am simtit extraordinar cu Cati insa acum inteleg de ce considera lumea ca Jovial-ul este o mizerie de salon... pentru ca este

 

ajung aseara in jurul orei 11 intra pleava si pun ochi pe Denisa, inalta slabuta frumusica oarecum, nu am observat ca are o cocoasa ca la notre dame insa trecem peste, nu cer perfectiune.

 

Masajul incepe cu o atitudine de fier cu accent de mecanic auto.(stai jos,intoarce-te etc) Gfe absolut zero, miscari mecanice si lipsite de interes gen(hai sa treaca ora mai repede) dezgust total si zero interes.

trecem peste masajul de relaxare si incepe cel erotic. se aseaza perpendicular se freaca cu sanii de mine cateva secunde si se blocheaza in pozitia de laba contra conometru. dupa cateva minute o intreb ce face, ea zice: ce nu e bine? micutu moare intr-o dezamagire si dezgust total. ea vede ca il pierde pe micutu si incearca sa il resusciteze punandu-se peste mine si incercand sa il maseze intre fese. atunci o opresc si o rog sa schimbe pozitia asfel incat sa nu existe atingeri genitale directe, asta fac din principiu nu doar cu ea. 

Ea sare in sus si tipa: pai si ce vrei sa iti fac? aia nu vrei , aia nu vrei?

eu ii spun: masaj erotic 

ea zice: ce inseamna?

atunci constat ca discutia nu avea sa duca nicaieri si oricum eram total dezgustat de atitudinea ei

ma ridic, ma inbrac si plec.

la iesire d-na din receptie se uita la mine si spune scuze

 

concuzia?

 

Jovial e o mizerie

 

Masaj relaxare-5

masaj erotic-1

senzualitate-0

gfe-0

 

timp petrecut 15 min

 

Nu stiam ca experienta mea cu Cati a fost un eveniment izolat. DE EVITAT de azi inainte

 

imi pare rau de timpul si banii pe care i-ai pierdut. am zis mai sus ca a fost si este o mizerie de salon. :)

 

este extrem de greu in ziua de azi, sa gasesti un salon asa cum era acum 10 ani... 

 

acum sunt preturi enorme, servicii infecte. in loc sa pleci relaxat, pleci cu nervi, frustrat de timpul si banii pierduti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salut!arata cam rau.cu cine ai intrat la masaj?

Sa traiesti .... nu am intrat cu nimeni ... din curiozitate doar trecut prin vizita nimic mai mult in receptie multi insi de culoare la barfa cu doamna de la receptie de damezele prezentate .... mai bine o iei singur la La..   prezentare de centura .. colorate dubioase ca prezenta ,cu plus pentru J-Iasmin Glumesc o balena bindoaca ....... pretul destul de mic 120 dar nu se merita 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mi.am adus aminte nu mai stiu daca am scris prin recenzie da cea mai tare faza a fost cand inainte de a incepe masajul baba de la receptie ma rugat sa stau un.pic sa intre si ea sa se pise:)))))jur ma bufnit rasul de nu puteam sa ma abtin....plm tocmai atunci ia venit a se pisa

:laugh2  :laugh2  Stiu ce zici ... au doar o singura baie ... ca locatie e praf 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Au anunt in AT , cu o poză de mare artă.

Chestie de reclamă.

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-mely-new-new-masaj-B61a83#qKWbGV

Nu vad altceva din partea ta decat ca suferi, esti nebagat in seama pe forum ? te trezesti tu sa razpunzi la o intrebrea din luna martie pe bune? la cati suntem pe forum nu sa grabit nimeni sa raspunda pentru ca nu poti numi locatia salon, readuci la viata saloane care nu merita macar sa spui numele lor , dai copy paste la multe anunturi fara rost 

Anunturi false au avut mereu si pe At si pe P24  .

Au fost un grup de saloane pentru stiinta ta 3 la numar Jovial Rubin si Afrozidiac .... Ani 2000 .. Andreina masaj ex Jovial pe vremea respectiva era un salon adevarat acum e o cocina .. Rubin si Afrozidiac sau Haifa sau inchis . Rubin str: trifoinr 5 Afrozidiac sau Haifa . str: nicolae filipescu 57 .Jovial inca functional mihai bravu 203 dar de evitat 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa stii ca nu sunt chiar asa rele serviciile.depinde cu cine apuci.Cu Bianca este destul de bine

Este singura care a ramas de cand sa deschis salonul,cred ca are 8-9 ani daca nu mai bine,are portofoliu de clienti daia nu pleaca + servicii . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...