Sari la conținut

Anca bruneta slim 0731283531


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ANCA, bruneta slim, ofer companie intima si masaj relaxare/ erotic intr-o ambianta selecta. Oral neprotejat cu finalizare, 69, mici fantezii.Servicii ireprosabile si discretie maxima, central, rond Alba Iulia

 

Astazi am ajuns printr-o conjunctura la aceasta domnisoara foarte, foarte speciala. Modalitatea de contact este telefonul din titlu. Locatia in zona Piata Alba Iulia, foarte curata cu prosoape proaspete si gel de dus pe alese. E cuib dar de calitate, am mai vazut o colega care este foarte draguta. Aspect, bruneta 168 cm, fara tocuri, slim, fund perfect, sani micuti dar draguti as zice ca marimea 2, igiena de nota 10. Domisoara este foarte educata se exprima si se comporta foarte frumos. Timida la inceput, ceea ce mie personal mi se pare foarte excitant, am inceput cu un masaj mai mult asa ca sa ne cunoastem. Dupa 5 minute nu am mai suportat sa stau pe burta si sa ma dea cu ulei pe spate am rugat-o sa incepem distractia. M-a sters cu servetele am pus moartea pasiunii si am inceput cu un woman on top foarte foarte bun din care am trecut in alte cateva pozitii dupa care dat drumul in balonas. Totul foarte bine, o experienta de neuitat cu o fata frumoasa si foarte fresh.

 

Locatie: 10

 

Aspect: 10 pentru categoria teen slim

 

Oral: Nu am ajuns pt ca am trecut direct la normal

 

Normal: 10 pasarica stramta umezita naturala

 

Halat: 100 finalizare, 150 ora. A fost unul din foarte putinele cazuri in care dupa ce am vazut-o am mers direct la ora :-)

post-52634-0-42821300-1382554520_thumb.jpg

post-52634-0-66741900-1382554527_thumb.jpg

post-52634-0-33631100-1382554533_thumb.jpg

post-52634-0-87734900-1382554539_thumb.jpg

post-52634-0-53265300-1382554545_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut golegilor...

 

 

Atras de notele mari si de pozele postat.Am sunat la domnisoara din poze ( si bine am facut)

Am sunat ma programat intr-o ora...

Ajuns la locul cu pricina situat in rondul Alba Iulia pe linga banca Unicredit,am urcat la et. 3.M-a intampinat prin a se prezenta dupa care m-a invitat in camera.Foarte frumos apartamentul si foarte curat totul,ceva aproape de maxim.Am mers normal si eu si ea inainte de actiune la dus dupa care am inceput lejer prin a povesti diverse.

Despre ea pot spune ca are vreo 1.70, sini normali cu sfarcuri frumoase.Este putin timida la inceput dar prin discutie sa acomodat.Inlocatie mai erau 2 fete una roscata care era ok iar pe cealalta nu am vazut-o.

A inceput prin am ma pupa pe gat coborand usor pe piept pana a facut cunostinta cu ala mic..(oralu fara ptrezervativ)..

A trecut peste mine si a inceput sa ma calareasca..dupa vreo 5 minute a finalizat in prezervativ..Am mai stat vreo 2-3 minute dupa care am plekat la dusi..

 

Notele mele pentru ea::::Gfe 9

Oral 9

Normal 8-9

Pret si calitate::100 finalizarea iar ora 150..la ambele (oral +normal)..

Eu unu o sa mai revin la ea..Sper sa va ajute postarea mea..

Va salut

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

La domnisoara Anca am fost si eu week-end-ul trecut. Locatia Alba Iulia, la rond, cam aiurea cu parcarea, recomand sa o parcati unde e cu plata.

Urc sus, mi-a deschis usa foarte zambareata. E o fata dulce, cu care am petrecut clipe frumoase. Nu stiu daca in locatie mai sunt si alte fete, nu mi le-a prezentat, nu a zis nimic despre ele si nici nu am auzit galagie. poate erau ocupate, dar chiar nu am auzit nimic.

Aspect 10 - arata foarte bine, inalta sani frumosi si sunt inca fermi si tari. 

Locatie 9 - e aiurea cu parcarea.

Oral 8 e loc si de mai bine.

Normal - 9 (s-a miscat foarte bine)

GFE - 10 

Halatul - 100 o finalizare.

Concluzie:  O recomand cu mare caldura. 

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti

Poze false.Am fost la domnisoara. Nici vorba de bruneta slim. Ce slim?? Fata are forme nene, nu gluma. Sanii f mici , funduletul maricel, mica de inaltime.

 

 

Inlocatie mai erau 2 fete una roscata care era ok iar pe cealalta nu am vazut-o.

 

 

Poate ai gasit-o tu pe colega pe care n-a vazut-o @alexpetrescu1981. Prea e mare diferenta intre descrierea ta si a celorlalti...

Link spre comentariu

Am vazut-o pe Anca in cuibul de la Alba Iulia e slim,simpatica, un pic prea intelectuala ceea ce face bine in marea de pitiponceala din domeniu.

Nu am vizitat-o inca, nu se leaga programul ei cu al meu, ea luacreaza doar ziua.Poate ajung azi, ca momentan frec duda.Mai ramane sa fie si ea prezenta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la ea vineri. Am sunat si am vorbit la ora 11, am fixat pt ora 13.00-13.30 si totul a decurs perfect.

Usor timida, civilizata, poti purta o discutie cu ea, un pic intelectuala.

 

 

Locatie : 10 (curat, spatios, baie cu tot ce este nevoie)

 

Aspect : 10 (pt cei carora le plac fetele slim ... sani absolut superbi)

 

Oral : 10 (implicata, cu priviri sexy)

 

Normal : ??? ( nu am facut )

 

Halat : 150 Ron plus un mic cadou

 

Per total, pt mine o experienta exact asa cum imi doream.

Mersi Anca, esti o scumpa !!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O experienta corecta.

 

Saptamana trecuta am sunat-o pe Anca si am facut programare pentru o ora, incepand cu 19:00.

 

Locatia e pe Bulevardul Unirii, imediat inainte de intrarea in rondul de la Alba Iulia. Apartament destul de spatios, finisat nu tocmai modern, insa curat. Nota 9. Am gasit mai greu apartamentul, am intarziat vreo 10-15 minute, Anca ghidandu-ma prin telefon din aproape in aproape. M-am scuzat pentru intarzierea nerusinata, dar Anca a fost extrem de amabila si am simtit-o foarte intelegatoare.

 

M-a intampinat zambitoare, in sutien si ciorapi negri, pe tocuri. O frumusete naturala. Inalta. Slim. Usor timida, emana insa fermitate. Te trateaza cu maxim respect si cere - absolut justificat - acelasi lucru in schimb.

 

Ne retragem in una dintre camere pentru a nu ne interfera cu colega ei, imi aduce un pahar de apa si stam un pic de vorba. Achit contravaloarea unei ore, 150 lei, imi las hainele pe o masuta, primesc prosop si merg la dus.

 

Baia mare, curata. Nota 9. Depunctez pentru ca la iesirea de sub dus calcai pe un prosop si nu pe un covoras. Altfel, am putut sa ma spal omeneste in conditii civilizate.

 

A mers si ea apoi si a revenit infasurata doar in prosop. S-a scuzat inainte de a incepe pentru ca nu e proaspat epilata. O apreciez pe Anca pentru asta, dar nu m-a deranjat absolut deloc acest aspect. Igiena de nota 10.

 

Scapam de prosoape si ne intindem in pat.

 

Corp frumos. Picioare lungi. Sani rotunzi si fermi. Potriviti. Cu sfarcuri ca doua boticuri de caprioara. Sani chiar frumosi. Fizic de nota 10, conform cu gusturile mele.

 

Inceputul a fost usor retinut, insa experienta mi-a lasat un gust placut. Ne-am facut sex oral unul celuilalt. Ne-am sarutat. N-am simtit nicio graba, nicio presiune.

 

Oral neprotejat, soft, facut cu atentie si implicare. Nota 9. Imi pare rau pentru ca nu cred ca am reusit sa o deconectez.

 

Normalul de nota 9. Fata e destul de deschisa si de dispusa sa te multumeasca. Isi da interesul in acest sens. Iti respecta banii platiti.

 

A ramas in pat la final si mi-a tinut companie cateva minute. Se remarca exprimarea impecabila dpdv gramatical si al exprimarii fetei.

 

Dupa igienizare, inainte de plecare, aceeasi grija de a nu ne intersecta cu colega de apartament, la care tocmai venise cineva.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...