Sari la conținut

0767963536 drumul taberei Valea roșie


Postări Recomandate

  • Oras:B city
  • Oras:B city

Am fost, valea roșie nr.3 bloc turn etaj 8. Confirm preturile. 70 cu 150. Ea merge pe extra servicii. La +50 mi-a făcut oral facefuck cu cim și cof. E întradevăr țigăncușă, dar nu-ți dai seama. Are multă experiență în domeniu. App., are un peruș în casă, Roco. Și nu e nici pește nici Roco slSifredi. E chiar pasăre.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost, valea roșie nr.3 bloc turn etaj 8. Confirm preturile. 70 cu 150. Ea merge pe extra servicii. La +50 mi-a făcut oral facefuck cu cim și cof. E întradevăr țigăncușă, dar nu-ți dai seama. Are multă experiență în domeniu. App., are un peruș în casă, Roco. Și nu e nici pește nici Roco slSifredi. E chiar pasăre.

E cea din pozele de mai sus frate?

Corp slim, curata? Se implica, geme, ii place pula? Singura in hogeac? Recomanzi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum 20 de min am ieșit de la doamna ðŸ˜. Confirm adresa Valea roșie 3 . Doamna in cauza micuța de statura , zambareata , tâtze micuțe puțin lăsate , funduleț bine proporționat, ochelari . Servicii așa cum scrie și in anunț oral pro / ne, normal protejat, mie mi-a spus ca nu face CIM ( nicinu am insistat) . Oralul neprotejat , fără dinti , executat corect din genunchi cu priviri in ochi ( a mai subliniat cineva acest aspect ) , este loc de mai bine dar ferească de mai rău 😂😂., după oral poziția capra , finalizat in balon . Dor to dor 15 min 😂😂😂, nu m-am simțit grăbit doar ca eu am viteza 😂😂. Decartat 100 lei din propria inițiativa ( tarife 70 cu 150 ora ) . Voi reveni cu siguranța .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Haideti sa va lamuresc cu aceasta fata. Am fost iar pozele nu au nici o realitate cu ce gasesti la fata locului. Poate ca pozele sunt de acum niste ani, inainte sa nasca dar nici asa nu se pupa. Este mica la 160, destul de pulpanoasa cu un cur ok dar atat. Sanii mici si lasati de la alaptat, chip dragut, picioare scurte si cam atat. Suge binisor fara implicare, mecanic, cum se scoala pula hai la normal. Pusa capra nu face cine stie ce actiune, geme firav daca dai tare, asteapta sa termini. La venire te fixeaza, cand te dezbraci se uita insistent la pula, la baie vine dupa tine sa vada daca te speli la pula, telefonul suna ca la gara in camera si te deranjeaza. Pretul de 70 merge ptr o descarcare dar nimic wow. E clar ca are un iubi care o promoveaza si care mai sta cu ea.

E un fast fuck si nu recomand. Doar daca ai coaiele umflate si esti in zona. Pe mine m au indus in eroare pozele, mai bine plecam dar am ramas ptr chipul dragut cu ochelari. In rest am futut o gonflabila. Nota generala 6,5 cu indulgenta.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...