Sari la conținut

SARAH -0731857719


Postări Recomandate

Poze reale, ori are silicoane ori are tate foarte smechere avand in vedere ca are un copil ,am fost la ea prin septembrie, e buna rau , simpatica si la fata, 1.70, poate 1,75 inaltime ,slaba si cu tate mare...

Oral 8

Normal 8

150/300

De revenit....pt mine...la 100/200 as merge saptamanal, la 150/300 sunt alte optiuni mai bune...dar avand in vedere ca are 27-30ani si la cum arata ,merita incercata. spor !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Poze reale, ori are silicoane ori are tate foarte smechere avand in vedere ca are un copil ,am fost la ea prin septembrie, e buna rau , simpatica si la fata, 1.70, poate 1,75 inaltime ,slaba si cu tate mare...

Oral 8

Normal 8

150/300

De revenit....pt mine...la 100/200 as merge saptamanal, la 150/300 sunt alte optiuni mai bune...dar avand in vedere ca are 27-30ani si la cum arata ,merita incercata. spor !

ba nene, dar mai dati ma si voi mai multe detalii, ce va dor degetele asa de tare... pozele spun multe, da mai bagati si voi ce face fata!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ba nene, dar mai dati ma si voi mai multe detalii, ce va dor degetele asa de tare... pozele spun multe, da mai bagati si voi ce face fata!

ba nene , eu am fost primul ei client, prin septembrie , mie mi-a placut , a fost misto , relaxata , comunicativa , profesionista , draguta , putin teatrala , curata , corp frumos, draguta, nu m-a grabit, tite prea misto , pasarica frumoasa si 150 ron tragerea. 

provoaca erectie .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Muahahaha, cel mai sarmant și futacios își învață discipolul și urmașul sau la tron.

 

 

 

gabrele , cu tine imi permit sa fiu sarcastic, oi fi eu sarmant dar futacios , mai putin , mai mult excitat as putea spune , romantic incurabil, poet betiv, un voyeur descreierat , artist in mizerie , geniu nerecunoscut, mereu modest, mereu altruist si mereu cu un umar liber pentru cei care vor sa-si verse o lacrima peste el.

colegul futac imi aduce aminte de mine ,la tinerete , la a doua tinerete, de fapt , cind aveam mult timp liber de pierdut pe forum si cumva il simpatizez. nu e rau intentionat .

Link spre comentariu

gabrele , cu tine imi permit sa fiu sarcastic, oi fi eu sarmant dar futacios , mai putin , mai mult excitat as putea spune , romantic incurabil, poet betiv, un voyeur descreierat , artist in mizerie , geniu nerecunoscut, mereu modest, mereu altruist si mereu cu un umar liber pentru cei care vor sa-si verse o lacrima peste el.

colegul futac imi aduce aminte de mine ,la tinerete , la a doua tinerete, de fapt , cind aveam mult timp liber de pierdut pe forum si cumva il simpatizez. nu e rau intentionat .

Nici n-am zis ca ar fi rău intenționat. Doar ca acum vreo 2 zile era o întrebare pe aici, la care te-am nominalizat pe tine. Deși "lupta" se dădea între futac și valjean și părea ca înclină la futac. Acum s-a potrivit sa ii dai un răspuns tocmai lui. Și asta a fost amuzant pentru mine.

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Nici n-am zis ca ar fi rău intenționat. Doar ca acum vreo 2 zile era o întrebare pe aici, la care te-am nominalizat pe tine. Deși "lupta" se dădea între futac și valjean și părea ca înclină la futac. Acum s-a potrivit sa ii dai un răspuns tocmai lui. Și asta a fost amuzant pentru mine.

pup  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 4 minute, jenny88 a spus:

Ce fac baietii🥰eu zic sa veniti sa va convingeti

nu-mi zi ca esti chiar tu, fata care este in poze...

daca da, pana cand esti disponibila in CT?

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 14 minute, jenny88 a spus:

Sa vina ca le arat ce au nevoie❤️

mai intreb o data, poate nu ai dat atentie... 

poti spune daca saptamana viitoare mai esti disponibila, sau pana cand?

si vreo 2-3 detalii despre tine, adica serviciile tale?

ce faci, ce nu faci?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 18 ore, futac_cta a spus:

nu-mi zi ca esti chiar tu, fata care este in poze...

daca da, pana cand esti disponibila in CT?

Buna sunt mereu in constanta muncesc dupa ora 18 si in weekend si pe zi ❤️ o zii buna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...