Sari la conținut

Masaj relaxare 0764176022


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Sunat -programat in 30 min. Locatia zona metalemn.

Doamna ma astepta la intrare dupa cum stabilisem la telefon.

Pentru cei care cauta un masaj adevarat de relaxare o recomand, probabil cel mai bun masaj din Craiova! Peste Ramona si altele!

Nu stiu daca face si altceva ca nu am incercat:) (Poate data viitoare o sa incerc)

Are undeva la 40ani(adeverata milf) arata ft. bine, ingrijita, aranjata si foarte atenta cu clientii.

 

Pret: 70lei sedinta(aprox 40min).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/ Cluj
  • Oras:Bucuresti/ Cluj

Sunat -programat in 30 min. Locatia zona metalemn.

Doamna ma astepta la intrare dupa cum stabilisem la telefon.

Pentru cei care cauta un masaj adevarat de relaxare o recomand, probabil cel mai bun masaj din Craiova! Peste Ramona si altele!

Nu stiu daca face si altceva ca nu am incercat:) (Poate data viitoare o sa incerc)

Are undeva la 40ani(adeverata milf) arata ft. bine, ingrijita, aranjata si foarte atenta cu clientii.

 

Pret: 70lei sedinta(aprox 40min).

 De ce minti ma? Am vorbit eu cu ea  inainte sa ajung acum o saptamana  la telefon si nu face nud, locatia e la sala de fitness de la metalemn

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

De ce minti ma? Am vorbit eu cu ea inainte sa ajung acum o saptamana la telefon si nu face nud, locatia e la sala de fitness de la metalemn

Am impresia ca multi de aici nu cunoasteti limba romana..

Am scris doar masaj de relaxare! Ce cacat e greu de inteles???

Am zis eu ca s a dezbracat ea?

Link spre comentariu

Am impresia ca multi de aici nu cunoasteti limba romana..

Am scris doar masaj de relaxare! Ce cacat e greu de inteles???

Am zis eu ca s a dezbracat ea?

 

Nu stii sa te exprimi clar si tot tu ne certi, esti putin obraznic. Ai fost intrebat daca masajul se face nud si ai raspuns da. De aici se intelege ca doamna e nud (masajul se face de catre doamna, ai zis ca nud, deci doamna era dezbracata). Tocmai pentru ca am banuit ca nu ai inteles intrebarea ti-am adresat una suplimentara.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/ Cluj
  • Oras:Bucuresti/ Cluj

Nu stii sa te exprimi clar si tot tu ne certi, esti putin obraznic. Ai fost intrebat daca masajul se face nud si ai raspuns da. De aici se intelege ca doamna e nud (masajul se face de catre doamna, ai zis ca nud, deci doamna era dezbracata). Tocmai pentru ca am banuit ca nu ai inteles intrebarea ti-am adresat una suplimentara.

Nici clientul nu poate sta nud, doar cu chiloti...  mai bine lipsa

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu stii sa te exprimi clar si tot tu ne certi, esti putin obraznic. Ai fost intrebat daca masajul se face nud si ai raspuns da. De aici se intelege ca doamna e nud (masajul se face de catre doamna, ai zis ca nud, deci doamna era dezbracata). Tocmai pentru ca am banuit ca nu ai inteles intrebarea ti-am adresat una suplimentara.

Tu m-ai acuzat ca mint, nu a fost o intrebare suplimentara!

Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

Am fost ieri la doamna in cauza!! Sunat,programat si ajuns la sala de fitness de la Metalemn. O doamna serioasa care face un masaj de relaxare extraordinar. A specificat de la inceput ce fel de masaj face..deci nu am incercat nimic altceva. Locatie adecvata pt acest gen de masaj,igiena corespunzatoare. Tarif 70 ron sedinta care a durat in jur de 50 min. Eu mai revin cu drag!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, mariusresita a spus:

Salutare ! A mai fost cineva la masaj ,a încercat cineva sa ii propună sa facă finalizare sau este total contra masajului erotic ? 

Ce finalizare când ea nu te lasa sa stai fără chiloți macar...  Plus ca ea spune de ședință ca durează 50 minute iar pe mine m.a ținut doar 30... nu se merită 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...