Sari la conținut

❤️Sara Noua in Oras❤️


saralove

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 8 ore, andrei_cristescu a spus:

daca cineva nu-i de-acord cu tine inseamna ca e peste?! ma intrebam daca mai are o colega si poate mi a deschis colega ei ? te ai gandit la asta? oare ma intreb cand scapam de oameni prosti ca tine?

Una e sa nu fi de acord la servicii și una e sa vb aiurea. Nu știu care e mai prost, pai dacă ți-a deschis Mihaela fa recenzie la ea pe topic ca are și ea, ca nu ți a plăcut de ea și punct. Nu fi precis și spui ca ai fost la Sara dar nu e cea din poze. Asa ca nu te mai da rotund și fa com unde trebuie și fă-le cu un rost nu sa te afli în treaba. 

Link spre comentariu

 

Disponibila😘🥰

Serv:    -oral  protejat 

              -normal protejat 

             -accept mangaieri/sarutari corporale

             -pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

            - anal protejat(in functie de dimensiune) 100 extra

Preturile : 100 fin / 200 h

                 200 Fin /300 h cu anal!

  Nr de wtp 0734 603 35nu fac confirmari video sau sa trimit poze!

Locatia este in Avantgarden!

O zi cat mai faina sa aveti!🤗

BCC833A1-D3C7-4F8B-8001-7990810C1C7D.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
1 oră în urmă, urban07 a spus:

Una e sa nu fi de acord la servicii și una e sa vb aiurea. Nu știu care e mai prost, pai dacă ți-a deschis Mihaela fa recenzie la ea pe topic ca are și ea, ca nu ți a plăcut de ea și punct. Nu fi precis și spui ca ai fost la Sara dar nu e cea din poze. Asa ca nu te mai da rotund și fa com unde trebuie și fă-le cu un rost nu sa te afli în treaba. 

te rog mult sa iti vezi de drumul tau ca nu ma intereseaza parerea ta . Daca eu sun sa merg la sara si imi deschide altcineva sa zic ca totul e ok ?! nu am chef sa intru intr-o polemica cu tine , asa ca du te si vezi de drumul tau ca nu ti am cerut paerea . Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

In seara asta i-am făcut din nou o vizită frumoasei Sara aceași fată drăguță amabilă și cu mult bun simt, glumeață sarmanta  etc.

Recenzie și descrierea acțiuni no am să o descriu pentru că am făcut-o în alte recenzii se știe  că-i de 10la toate capitolele. 

Sara Îți mulțumesc pentru clipele petrecute în compania ta,chiar mă faci de fiecare dată când ajung la tine sa plec satisfăcut și bine dispus și cu dorința de a reveni la tine cu plăcere. 

Te pup Sara pe tine cît și pe colega ta  Mihaiela, sunteti două fete superbe cu care chiar îmi permit să vorbim despre orice subiect. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, warning a spus:

Nu stiu de unde tot zboara  notele astea de 10 de la voi ca prea usor vin.Am fost si eu la fata asta si nu prea e de 10,mai degraba un 6...

Buna detaliaza te rog de ce spui ca sunt de 6 ? fa te rog o recenzie cum trebuie! 🙂 astept sa vad cu ce am gresit fata de tine si poate asa imi voi da seama ce nu este ok la mine ;) si apropo gusturile nu se discuta 😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Dat fiind slaba piata in perioada asta , si cu gandul sa incerc ceva nou am mers la tipa . Atitudinea ei este foarte ok , dar pozele cred ca sunt de 5 ani , cam multe kg in plus fata de ce reiese din poze . 
  Am rams doar pentru o m*ie scurta , la 100 Ron am zis ca nu mai plec ...

Pe mine unul nu ma convins ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 37 minute, razvanel18 a spus:

Dat fiind slaba piata in perioada asta , si cu gandul sa incerc ceva nou am mers la tipa . Atitudinea ei este foarte ok , dar pozele cred ca sunt de 5 ani , cam multe kg in plus fata de ce reiese din poze . 
  Am rams doar pentru o m*ie scurta , la 100 Ron am zis ca nu mai plec ...

Pe mine unul nu ma convins ...

Buna da mi voie sa iti spun ca pozele mele sunt din locatie si nu am poze de 5 ani cine a fost la mine sa convins..ce vocabular ai 😬cine ma vizitat nu a ramas doar ptr o muie scurta asa cum vorbesti tu..in fine ai gresit persoana sincer..o seara faina sa ai!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Sara, incearca sa accepti si opiniile negative. Nu poti fi pe placul tuturor, incearca sa te obisnuiești cu ideea si te rog, nu o lua in nume de rau, ia-o ca pe un sfat prietenesc. Daca nu i-a placut de tine asta nu inseamna ca a gresit persoana. Pozele se vad ca sunt recente, omul s-a inselat, dar cu ce te-a deranjat vocabularul lui ? Ca a zis muie ? :)) Ba chiar a si cenzurat cuvantul 😂 Legat de ce ai zis tu cu "gusturile nu se discuta", da-mi voie sa-ti zic ca e exact invers pe acest forum. Toata lumea isi scrie experientele,  opiniile si gusturile ca sa ajute pe altii sa-si formeze o idee despre o anumita fata. Nu am nimic cu tine, din contra, imi esti foarte simpatica si te voi vizita cand voi avea ocazia, cu siguranta. Stiu ca esti fată matură si ai inteles ce am vrut sa zic. Te pup. O seara plăcută! 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 23 minute, kratos977 a spus:

Sara, incearca sa accepti si opiniile negative. Nu poti fi pe placul tuturor, incearca sa te obisnuiești cu ideea si te rog, nu o lua in nume de rau, ia-o ca pe un sfat prietenesc. Daca nu i-a placut de tine asta nu inseamna ca a gresit persoana. Pozele se vad ca sunt recente, omul s-a inselat, dar cu ce te-a deranjat vocabularul lui ? Ca a zis muie ? :)) Ba chiar a si cenzurat cuvantul 😂 Legat de ce ai zis tu cu "gusturile nu se discuta", da-mi voie sa-ti zic ca e exact invers pe acest forum. Toata lumea isi scrie experientele,  opiniile si gusturile ca sa ajute pe altii sa-si formeze o idee despre o anumita fata. Nu am nimic cu tine, din contra, imi esti foarte simpatica si te voi vizita cand voi avea ocazia, cu siguranta. Stiu ca esti fată matură si ai inteles ce am vrut sa zic. Te pup. O seara plăcută! 💋

Buna da am si zis ca nu pot fi pe placul tuturor asa si este nu ma deranjeaza fiecare este liber sa spuna ceea ce doreste,dar sa zica ca pozele mele sunt de acum 5 ani nu este asa nu sunt o fata slim dar nici grasa am forme...hmm te astept atunci cand voi reveni in sibiu momentan mai sunr astazi si maine 😍 te pup o seara cat mai faina sa ai si iti multumesc pentru sfat

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, razvanel18 a spus:

Dat fiind slaba piata in perioada asta , si cu gandul sa incerc ceva nou am mers la tipa . Atitudinea ei este foarte ok , dar pozele cred ca sunt de 5 ani , cam multe kg in plus fata de ce reiese din poze . 
  Am rams doar pentru o m*ie scurta , la 100 Ron am zis ca nu mai plec ...

Pe mine unul nu ma convins ...

Clar fiecare cum ii place. Dar am o curiozitate, cum dracu sa dai o muie cu prezervativ? E ca și cum scuipi pe geamul la mașină cu el închis 🙄

Link spre comentariu

Buna frumosilor de maine dupa ora 10 dimineata sunt din nou disponibila in oras! De data aceasta sunt pe Doamna Stanca vis-a-vis de Carrefour!

Serv:    -oral  protejat 

              -normal protejat 

             -accept mangaieri/sarutari corporale

             -pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

Preturile : 100 fin / 200 h

 

  Nr de wtp 0734 603 35nu fac confirmari video sau sa trimit poze!

O zi cat mai faina sa aveti! Va pup

16F36AAE-0B52-4751-9F53-C77CABCADA43.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 19.02.2021 la 21:59, urban07 a spus:

Clar fiecare cum ii place. Dar am o curiozitate, cum dracu sa dai o muie cu prezervativ? E ca și cum scuipi pe geamul la mașină cu el închis 🙄

Eu nu caut polemici cu nimeni , doar mi-am spus parerea , nu am jignit pe nimeni 🤷🏻‍♂️, este foarte simplu , gusturile sunt vaste , scopul siteului este sa aflam cat mai multe opinii despre fete , sa mergem unde credem ca vom fi multumiti 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, razvanel18 a spus:

Eu nu caut polemici cu nimeni , doar mi-am spus parerea , nu am jignit pe nimeni 🤷🏻‍♂️, este foarte simplu , gusturile sunt vaste , scopul siteului este sa aflam cat mai multe opinii despre fete , sa mergem unde credem ca vom fi multumiti 

Dar eu nu ți am spus sa îți placa de ea! Normal ca fiecare unde vrea merge și fiecare are  gusturile lui! Din punctul meu de vedere e de vizitat al tău e altul îl respect, altceva subliniam ca ai introdus o minciuna care are loc sa denigreze, cum ea face doar și doar protejar și oral și normal și nu face excepții cum sa spui ce ai afirmat tu? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 16 ore, urban07 a spus:

Dar eu nu ți am spus sa îți placa de ea! Normal ca fiecare unde vrea merge și fiecare are  gusturile lui! Din punctul meu de vedere e de vizitat al tău e altul îl respect, altceva subliniam ca ai introdus o minciuna care are loc sa denigreze, cum ea face doar și doar protejar și oral și normal și nu face excepții cum sa spui ce ai afirmat tu? 

😂😂😂

Citesti printre randuri , daca ti se pare ca am scris ceva rau de ea , am scris ca are o atitudine foarte ok , am scris foarte , adica mai mult decat bine , ca nu mi-a placut mie corpul ei este cu totul si cu totul alta poveste , am exagerat poate cand am zis poze de 5 ani , oricum pozele o avantajaza .

Dar de unde pana unde am vrut sa o denigrez , wtf , ce minciuna am zis 😂😂😂
 

Zi faina sa ai 

Link spre comentariu

 Buna dimineata !Disponibila!😘🥰

Serv:    -oral  protejat 

              -normal protejat 

             -accept mangaieri/sarutari corporale

             -pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

Preturile : 100 fin / 200 h

 

  Nr de wtp 0734 603 35nu fac confirmari video sau sa trimit poze!

Locatia este pe Doamna Stanca vis-a-vis de Carrefour!

O zi faina!🤗😘

FA8FDCAD-3CA7-409E-9E6A-13175ADD7B35.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu

 

 Buna dimineata !Disponibila!😘🥰

Serv:    -oral  protejat 

              -normal protejat 

             -accept mangaieri/sarutari corporale

             -pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

Preturile : 100 fin / 200 h

 

  Nr de wtp 0734 603 35nu fac confirmari video sau sa trimit poze!

Locatia este pe Doamna Stanca vis-a-vis de Carrefour!

O zi faina!🤗😘

3FDA93F5-B41D-4800-A579-FE8FDC247782.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu

Buna oameni frumosi de maine sunt din nou in oras pentru cateva zile locatia va fi pe Doamna Stanca pe langa Kaufland! va pup!O si cat mai faina sa aveti !

Serv:    -oral  protejat 

              -normal protejat 

             -accept mangaieri/sarutari corporale

             -pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

Preturile : 100 fin / 200 h

 

  Nr de wtp 0734 603 35nu fac confirmari video sau sa trimit poze!

93FF3D0D-230D-464D-9433-4EAFBA6AEBE0.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

 Buna oameni frumosi am ajuns la voi in oras locatia este pe Doamna Stanca pe langa Kaufland! va pup!O si cat mai faina sa aveti !

 

Serv:    -oral  protejat 

              -normal protejat 

             -accept mangaieri/sarutari corporale

             -pozitia 69(igiena bucala trebuie sa fie impecabila)

Preturile : 100 fin / 200 h

 

  Nr de wtp 0734 603 35nu fac confirmari video sau sa trimit poze!

 

F84EDC96-0B54-4ED5-9EA5-DE0B74BA0E12.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...