Sari la conținut

Sonya (bbw) doamna matura 0747526203


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, Calaretul19 a spus:

Mulțumesc! Mâine te voi contacta, E un nr cu 900 la final. Pe whatsapp o sa iti scriu .

okk. Am doar astazi. Cinci apelanti  cu 900 la final!  Interesant!

Asa ca... Imi scrii pe wats up si vedem. Nu, nu apel video! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Chiar acum, advert129 a spus:

okk. Am doar astazi. Cinci apelanti  cu 900 la final!  Interesant!

Asa ca... Imi scrii pe wats up si vedem. Nu, nu apel video! 

 

Poate au dat toate numerele cu 900 la baimareni 🤣🤣🤣. Nu te voi suna cu video, nu e o pasiune de a mea.....iti voi scrie si vedem apoi ce iese.....sper sa te si prind  ,, liberă " mâine. Oricum, până în 25 o sa tot incerc, dar de mâine pot să evadez puțin......azi e duminică.....stăm cuminți 😇

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibila in Baia Mare  pana duminica inclusiv.

Str.V.Babes

Servicii si preturi

150- jumatate de ora; 250 o ora ( Fk/ o/n/ finalizare cum doresti)

Optionale+50 ( Anilingus/anal/masaj prostatic)- Anumite fantezii discutate inainte)

Nu ofer dominare sau servicii ce imi pot periclita sanatatea si siguranta.

Lucrez cu programari- ( minim 30 de min in avans) : Prin SMS/Wats up/PM

Program 8-20 ( dupa ora 20 doar cei cunoscuti! fara exceptii!)

Poze puteti gasi in amonte  pe acest topic, in profilul meu,  sau aici : https://sonya43.imgbb.com/

 

xxx

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Buna ziua lume, aflind de prezența în oraș a titularei topicului și beneficind de-o portiță de scăpare am făcut o vizită de lucru la Sonya. Modalitate de contact: WhatsApp pe numărul de telefon. Locație :linga mall Vivo ideala pentru asemenea activități, cu loc de  parcare retras de ochii curioșilor. După bucuria revederii am trecut la un dus de reîmprospătare primind prosop curat. Ostilitățile din dormitor prefer să rămână acolo, dar oralul neprotejat este bestial am  mai făcut normal protejat finalizarea fiind în balonaș, analul nu mă interesează. In concluzie Sonya este o femeie matură care știe ce să facă în dormitor, note nu pot să dau căci as fi subiectiv fiind una dintre preferatele mele. Onorariul achitat fiind pe măsură timpului petrecut împreună. Mulțumesc Sonya pentru aceași surpriză oferită la finalul de intilnire. Abia aștept o nouă revenire în așternuturile Sonyei 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Profitând de  apariția Sonyei  în oraș am efectuat o vizită de lucru. Amănunte nu mai are rost sa dau, dar de remarcat  oglinda din camera de acțiune care creaza niște amintiri greu de uitat. Mersi mult  Sonya pentru aceasi surpriza pe final de întâlnire  oferită 

PS. Sper să mai pot scăpa de bodyguarzii !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

am vizitat si eu pe doamna , tipa este super OK  si dacă nu ai probleme cu cele cu forme rubesiene o recomand cu căldură !

ți o trage asta de nu stii ce bai ai !

locatia arhicunoscuta Independenței 20 am stat cred că mai bine de o ora (nici poveste să se uite la ceas ) decartat 300 de leușteni și plecat stors ca o stafidă !

 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 1 oră, mariachi35 a spus:

am vizitat si eu pe doamna , tipa este super OK  si dacă nu ai probleme cu cele cu forme rubesiene o recomand cu căldură !

ți o trage asta de nu stii ce bai ai !

locatia arhicunoscuta Independenței 20 am stat cred că mai bine de o ora (nici poveste să se uite la ceas ) decartat 300 de leușteni și plecat stors ca o stafidă !

 

Adevărat este ce spui. Trebuie să te ți bine căci efectiv  te stoarce  ca pe o lămâie. Sper să pot scapa de bodyguard  sa-i vizitez asternuturile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...