Sari la conținut

Sonya (bbw) doamna matura 0747526203


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna Sonya..Nu inainte sa Te indragostesti Lulea  :) (am citit postarea ta....ce draguuuuuuuut    :flowers2  )

poate mai dai o fuga  si in Arad  :)

sa ai spor  pana atunci :)

hehe! Indragosteala la mine functioneaza altfel!E un beneficiu mare pt clienti! Sunt mai 'aprinsa' ( mai horny) ;)

( Multumesc ca ma citesti! Ai in profilul meu si blogul)

 

Ajung si la Arad daca imi confirma maine ca e libera locatia. Sunt la Oradea pana de alegeri si daca e loc... pe 7 is la Arad!

Imi place mult si Aradul dar pt. mine locatia e foarte importanta!

Sper sa ne vedem

 

xxx

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

hehe! Indragosteala la mine functioneaza altfel!E un beneficiu mare pt clienti! Sunt mai 'aprinsa' ( mai horny) ;)

( Multumesc ca ma citesti! Ai in profilul meu si blogul)

 

Ajung si la Arad daca imi confirma maine ca e libera locatia. Sunt la Oradea pana de alegeri si daca e loc... pe 7 is la Arad!

Imi place mult si Aradul dar pt. mine locatia e foarte importanta!

Sper sa ne vedem

 

xxx

 

Mersi mult..Te si citesc..  As vrea sa fiu Face-to-Face cu scriitoarea :)  .  Atunci Mos Nicolae exista :D

Sper sa ne Vedem cu bine  Pupici !!! :bye

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Servus dragii mei,

De maine dupa ora 15 pot sa fac programari pentru Baia Mare. Pentru a evita orice confuzie ce poate aparea:

Lucrez doar pe baza de programari. ( Rar ma puteti gasi țin 15 /20 de minute!) Pentru ca imi place sa fac acel moment al nostru sa fie special.

Programarile se fac doar prin APEL TELEFONIC .

 ☎ 0747 526 203 Daca nu raspund, imi puteti scrie pe w.up sau un SMS.- dar programarile nu le fac prin SMS( decat daca ne cunoastem deja)!

Nu raspuns mesajelor de 'buna'/CF'... chestii de discutii inutile prin mesaje! Nu trebuie sa conving pe nimeni sa vina la mine. Daca doresti sa ma cunosti, sa ai parte de ceva memorabil,  incearca sa nu-mi irosesti timpul inutil.

Preturile: 

150/ 30 min On/Np - Cim/cof/cob- permise.-Fk-cunilingus/anilingus- jocuri cu jucarii

200/ 30 min  Cele de mai sus + Anal

O ora de varietati 250 sau 300 cu anal.

Nu ofer servicii de 100/finalizarea- Nu am astfel de servicii!

Doar oral se poate neprotejat. Oricine insista pentru neprotejat in celelalte servicii v- a avea block permanent.

Nu  ofer reduceri/deduceri  si alte inventii sau schimburi! Daca ai facut o programare, si nu o poti respecta, anunta te rog din timp, altfel nu vei mai putea sa ma apelezi de pe acel numar. Cer si ofer discretie totala.

XXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Servus dragii mei,

 In Baia Mare- B.dul Independentei.

Pentru a evita orice confuzie ce poate aparea:

Pozele sunt ale mele si confirmare aveti prin recenzii. Nu sunt slaba! Sunt o femeie matura 44 de ani si  voluptuasa.

Lucrez doar pe baza de programari. ( Rar ma puteti gasi țin 15 /20 de minute!) Pentru ca imi place sa fac acel moment al nostru sa fie special.

Programarile se fac doar prin APEL TELEFONIC .

 ☎ 0747 526 203 Daca nu raspund, imi puteti scrie pe w.up sau un SMS.- dar programarile nu le fac prin SMS( decat daca ne cunoastem deja)!

Nu raspuns mesajelor de 'buna'/CF/detalii/preturi/locatie/'... chestii de discutii inutile prin mesaje! Nu trebuie sa conving pe nimeni sa vina la mine. Daca doresti sa ma cunosti, sa ai parte de ceva memorabil,  incearca sa nu-mi irosesti timpul .

Nu fac educatie sexuala prin telefon! ( 'la ce folosesc jucariile pt. adulti?' - aflati cand ma vizitati nu la telefon!)

Preturile: 

150/ 30 min On/Np - Cim/cof/cob- permise.-Fk-cunilingus/anilingus- jocuri cu jucarii

200/ 30 min  Cele de mai sus + Anal

O ora de varietati 250 sau 300 cu anal.

Nu ofer servicii de 100/finalizarea- Nu am astfel de servicii!

Doar oral se poate neprotejat. Oricine insista pentru neprotejat in celelalte servicii v- a avea block permanent.

Nu  ofer reduceri/deduceri  si alte inventii sau schimburi! Daca ai facut o programare, si nu o poti respecta, anunta te rog din timp, altfel nu vei mai putea sa ma apelezi de pe acel numar. Cer si ofer discretie totala.

XXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 minute, Vasy2255 a spus:

Buna. M-ar interesa asta:150/ 30 min On/Np - Cim/cof/cob- permise.-Fk-cunilingus/anilingus- jocuri cu jucarii. Din luna mai esti disponibila. 

 Pentru astfel de discutii exista telefonul. Aici e forum, nu chat. Pana pe 27 aprilie cand ajung in Baia Mare... te poti razgandi! ;) 

 'din luna' ( probabil.. de luni? ) - Nu sunt de luni...

XX

 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Voi veni de duminica 25 aprilie ;) Locatia  visavi de Kaufland- Independentei. 

Pentru programari scrieti din timp va rog. SMS/W.up/telegram... si PM aici! De duminica dupa ora 14... prin apel telefonic.

Va imbratisez cu drag!

XXX

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...