Sari la conținut

Top 5


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare. Vin pentru o scurta perioadă de timp (4-5) în Ct cu niste trebuie și mi-ar plăcea să mă și "relaxez" puțin...dacă sunteți amabili, îmi puteți face un top 5 ca să nu iau toate postările la rând...nu vreau ceva gen raport preț-calitate...vreau doar calitate..mersi

Link spre comentariu

Salutare. Vin pentru o scurta perioadă de timp (4-5) în Ct cu niste trebuie și mi-ar plăcea să mă și "relaxez" puțin...dacă sunteți amabili, îmi puteți face un top 5 ca să nu iau toate postările la rând...nu vreau ceva gen raport preț-calitate...vreau doar calitate..mersi

Cel mai recent top 5. 1 CFR Cluj, 2 U Craiova, 3 Astra Giurgiu, 4 FCSB 5 Botoșani.

 

Sex oral 10 Toate au luat-o prin gura de multe ori sezonul asta.

Sex normal 0

Sex anal 10 cel puțin jumătate din coechipieri au primit urarea " futu-te-n cur de prost" de mai mult de 2 ori pe sezon.

GFE nu știu... Toți au prietene

 

Mai am câteva topuri, printre care și cel care te-ar interesa, dar de guștibus non discutamum asa ca.... Spor la citit.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Și Farul și Viitorul și ce vreți, dar faceți top5 fără Alina?? 🤦â€â™‚ï¸ðŸ˜µ

Am întrebat de Alina pe topicul ei, păcat că nu postează poze. Mi-o poți descrie? De la top am fost la Alis acum vreo 4ani dar nu mi-a plăcut cum arată...
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator blueangel20
Reputație: 0

Și Farul și Viitorul și ce vreți, dar faceți top5 fără Alina?? 🤦â€â™‚ï¸ðŸ˜µ

E plecata la Timisoara, daia am și scris ca majoritatea sunt plecate. Daca erau toate în Constanța cred ca doar Lia prindea topul 😂
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...