Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 2 Voturi

Andreea 0742912314

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
42 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#41 businesspronet

businesspronet

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Inscris la:
    09 augustus 2018

Postat 04 oktober 2020 - 12:17

Buna esti in oras?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 groning24

groning24

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 17 Postari:
  • Inscris la:
    14 oktober 2013

Postat 06 oktober 2020 - 09:41

Am fost astazi dimineata la dansa !
Are niste servicii extraordinare !
Primul numar a inceput cu niste inbratisari , si cu un oral neprotejat deepthroat, cu scuipat pe instrument, luat in gura adanc ! Face o treaba extraordinara la oral, dupa ce am terminat oralul am montat capisonul si am facut un anal protejat in dogy stile , femeia se descurca minunat pot sa dai tare ii place ! Primul numar sa terminat cu cim in gurita ei, dar cu ce cim - sa pus in genunchi in fata mea i-am prins capul si i-am facut un face fuck de zile mari, i-am umplut gatul cu mostenitorii a fost extraordinar sa-l aud cum se sufoca de la sperma :) ! Al doilea numar s-a inceput cu oralul mentionat mai inainte si dupa acea am inceput cu normal protejat femeia urla de la extaz i-am dat tare pana cund s-a terminat, dupa acea am schmbat gaura la un anal protejat unde am terminat glorios in balonas !
Per total o intalnire buna !
Are linie pe 10 !
Cel mai tare a fost face fuckul si finalizarea la ea in gat !
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 >matxxx<

matxxx

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 432 Postari:
  • Inscris la:
    09 januari 2015

Postat 28 oktober 2020 - 06:33

Andreea!?
Andreea este...
Și as putea continua așa mult și bine.
Dar fata chiar “este”
Pentru prima data am ajuns la ea,deci acest “este” ii cel mai mult resimțit și transmis decât constatat.
Dar in puținul timp petrecut alături de ea și pentru o prima întâlnire,a fost ce trebe.
Atât de repede sau întâmplat lucrurile...dar totul a fost de prima clasa,fără cusur.
Programare,primire,dialog,prezenta,servicii...mamă și ce servicii. Are cultura sexuală.
Chiar și surpriza am primit :)
Ma privea cu un chef de joaca in privire...era ceva de genul in capul ei. “De te fut cum mi-ar place,sigur te sperii.” :))
Ce mi-a plăcut...

Lucrează cu bunul simț,cu garda jos. la putine fete constați asta. Nici prea mult,nici prea puțin.
Atitudinea asta o apreciez cel mai mult.
Știți ?
Citind despre ea,mi-a întrecut așteptările.
Eu nu pot sa o depunctez pentru fizic...ii un întreg...ar fi nedrept la cum am fost tratat și cât de bine m-am simțit alături de ea.

Oral. 10
Foarte umed,scuipat,Deep,priviri. Se ocupa și de vecini. Nimic nu as schimba la tehnica.

Anal. 10
Sa poziționat atât de bine și o priveliște frumoasa ce mi-a oferit...mai vreau. A intrat frumos și tot. Am ieșit fără sechele.

Igiena.9
9 pentru ca nu sa spălat in fața mea. Dar de-altfel mirosea a proaspăt și fără mirosuri.

Preț. 150/nr. Oral np. + Ap.
Recomand cu caldura.
Cine dorește un caracter de om,o prezență plăcută.
Sa-i purtam de grija.

...“Este” Femeie...
  • 4

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi