Sari la conținut

Miniona te.0790394203


Postări Recomandate

  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle
  • Oras:buc
  • Oras:buc

          Salutare ! tocmai am fost la doamna, locatia editata de colegi, m-a preluat de la usa numai cu zabete si foarte volubila , am convenit pt o fin 150 firfirei , cim 50 separat, totul f ok.

Ap. f.curat ,primit prosop uscat si mirosea frumos, deci foarte ingrijit, Mai are o colega aprox 1,65 slabuta br. care s-a dus la baie inainte sa intru eu pt o urgenta , am vazut-o in zbor asa ,.... mai sa renunt la doamna.,punctul forte a fost primirea , foarte prietenoasa si cu sanii goi lasati dar nu aplatizati , cu sfarcuri rozallii, cu toate ca e mai impanata , m-a castigat. In timp ce faceam dus ma gandeam,  stai fratioare sa vezi ce iese....        Nu stiu cum se face , a venit ;transmorfoza, :;si ia intunecat mintea cea deschisa si suava care promitea un vis frumos . Doua minute oral , nep. ciocanitoare,  chiar ca pana acum n_am stiut cum e ,dupa care imi spune vrei si pasarica sau terminam oral? tocmai isi venise in fire , nu m-am lasat. Timp de 5 min , am schimbat doua pozitii, eu deasupra 1,30 sec. si capra eu in picioare la coltul patului, sa am pozitie ,sa nu ma lovesc la fluerul piciorului de tablia patului. Angrenajul il facea oglinzile, de pe sifonier, eu ma uitam cu drag cum i-o trag, ea se uita ba speriata, ba intrebatoare cat mai am. Vazad-o asa grava...am decis sa termin calvarul, m-am decopertat, si a inceput iarasi veverita sa-mi termine pusculita,. F. dureos, preferam manuta, decat gravii dintisori, . iata vine valul primul jet , n-am schitat nimic sa nu se retraga, L-a primit, atat a fost,  restul pe jos.                 Eu daca nu-mi  fac meseria, nu mai am ce cauta la munca, dar aici e ca un fel de alba neagra. note nu mai dau , trageti voi concluziile......mai are niste poze cu nr 0732075130 tot ea este , sunt facute pe hol , am recunoscut tolul. VANA SA AVETI

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...