Sari la conținut

Alina 0751584280


rechinu00

Postări Recomandate


  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
RECENZIE:

Locatie: 8 (la A-urile din Tiglina 1, reper Amadeus)

Aspect: 7 (chip: 7 /  corp: 7 , gagica de etnie undeva la 1.70 cm , ochi caprui, are o alunita mai mare pe nas, sani mici , ceva kg in plus)

Oral: 5 (protejat, slabut, fara atentie la sateliti, fara dee, laba trista)

Normal: N/A (nu am apucat)

Gfe: N/A (inexistent)

Atitudine: 10 (ok, atenta la tine)

Igiena: 10 (nimic suspect)

Halat: 100 RON (pentru o finalizare)

 

Naratiunea:

Fiind prin zona, am incercat sa ma programez la o alta domnisoara, dar nu am avut succes. Am zis sa incerc la Alina, mare greseala :)) , nu este ea in poze. Imi comunica adresa si serviciile la telefon, 100 finalizarea cu 200 ora, la A-urile din Tiglina 1. Ajung undeva in a doua parte a lunii septembrie, urc, well, o gagica de etnie, am zis sa raman sa trag ceva, erau coaiele pline. Ea era imbracata in tinuta de strada, colega ei la fel, posibil sa fi venit de afara recent. Imi amintesc ca lucrurile le-am lasat in partea dreapta in camera, patul fiind amplasat pe partea stanga. Stau ce stau de vorba cu gagica, imi pare cunoscut parfumul folosit de ea de la gat, era un Armani Acqua di Gio, varianta alta, barbateasca , fresh. La baie nu m-am cerut, pentru ca era colega ei acolo :)) , a folosit servetele umede sa ma stearga la pula, dar oricum a facut oralul protejat. Nu stiu pe unde a umblat, dar avea sosetele albe ... negre :) . Incearca sa scoale pula, monteaza prezervativul pe pula nesculata, se ridica cu greu intr-un final, dar s-a ridicat, oral banal, slab, o singura viteza, ajutat de mana, laba fara artificii... normal nu am mai apucat. O experienta nefasta ratata, nimic de recomandat sau revenit.

Spor

 

Notite)

1)Mai are o colega mica de statura, dolofana, era in baie pe modul silent

2)Cumva fetele baga si 3some, nu am fost interesat
  • Like 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...