Sari la conținut

Pe bune...mai exista atata activitate pe alte orașe k la Galati?


gigi32g

Postări Recomandate

Fii sigur... Clujul, Brasovul sau Oradea fierb de pizda pe bani. Dar ca nu e foarte mare galagie ca la Galati la cea de calitate;)

Curvarii cu staif de acolo nu [mai] fac recenzii prea multe spre deloc...

Cu B-ul e alta poveste, acolo sunt 3-4000 curve constant, si la asemena concurenta, tre' si publicitate sa aiba salaii bani de pacanele;)

Poti baga si Constanta cam in aceeasi oala.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Si la galati e ok, adica daca vrei sa futi ceva ok sigur gasesti...dar problema e cu alea care: ai venit, hai rapid in plm, o ai mare, nu pot asa, nu fac deasupra , se trage din pula, pai nu fac eu bine cand ma iau de ele k sunt nesimtite?

  • Like 1
Link spre comentariu

este și o diferență mare în ceea ce privește calitatea serviciilor, pe alte orașe

Nu ma pot contrazice, eu am futut in deplasare doar la Iasi. Mi s-a parut aceeasi mizerie ca la Galati... multe centuriste, multe FFuck, multe tzepare. Si tot ca la Galati daca stii unde si ce sa cauti, gasesti ce trebe.

Eu nu m-am riscat acolo, cu o singura exceptie, si am futut doar ce stiam din GL. Dar impresia generala asta era... cel putin la vremea respectiva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Nu ma pot contrazice, eu am futut in deplasare doar la Iasi. Mi s-a parut aceeasi mizerie ca la Galati... multe centuriste, multe FFuck, multe tzepare. Si tot ca la Galati daca stii unde si ce sa cauti, gasesti ce trebe.

Eu nu m-am riscat acolo, cu o singura exceptie, si am futut doar ce stiam din GL. Dar impresia generala asta era... cel putin la vremea respectiva.

încearcă București, dar nu oriunde, pentru că și acolo este neghină 

  • Like 4
Link spre comentariu

nu e chiar asa , sa vezi ce distractie au si la Brasov pe unele topice de la top  :laugh2  :laugh2  

ți-am răspuns și prin email nu mai e valabil acolo nu mai revine

 

am și eu o curiozitate acum asta dacă vreți să îmi răspundeți :))))  voi care stați toată ziua pe aici și scrieți mai aveți și altă ocupație în viață reală sau singură preocupare este aici pe forum ?  :)))))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

1. ți-am răspuns și prin email nu mai e valabil acolo nu mai revine

 

2. am și eu o curiozitate acum asta dacă vreți să îmi răspundeți :))))  voi care stați toată ziua pe aici și scrieți mai aveți și altă ocupație în viață reală sau singură preocupare este aici pe forum ?  :)))))

1. pacat, maaaare pacat .... :)

 

2. nu mai avem nici o alta ocupatie, noi de fapt am fost militieni si ne-am pensionat la 40 de ani , ne-am bagat pula in ea de munca .... :lol:   si acuma tot restul vietii, cate zile ne-au mai ramas, vrem sa stam numai cu capul in pizda .... :lol: ....si nu numai capul, eu mi-as dori sa intru cu tot corpul in pizda daca s-ar putea ..... :lol: .... in cat mai multe pizde de fapt vrem sa stam, eu as vrea sa scot capul dintr-o pizda si sa sa il bag imediat in alta, asa mi-as dori sa fie viata mea de acum inainte ... :lol: .... numai ca exista un mic "timp mort" intre iesitul dintr-o pizda si intratul in alta gaura, si atunci, in timpul ala pierdut cat nu suntem in pizda , atunci n-avem ce face si mai scriem aici pe forum ca sa le mai dam si daune la pestisori... :lol:

  • Like 3

 

Link spre comentariu

:slap2

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Mooor... am ris cu lacrimi :laugh2 :laugh2 :laugh2

Requinu ai fost criminal! :laugh2

 

@cristimanolo... prietene cum sa-ti spun? Daca esti obisnuit cu tastatura, cu netu' si stii cu ce se maninca google, iti ia max 20-30 min sa faci asta, probabil si mai putin. Daca esti ramas intr-un secol anterior, iar tehnologia IT te bate cu gratie... da, poti avea impresia ca ti-ar putea lua toata ziua ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...