Sari la conținut

Rebeca 0726867802


Postări Recomandate

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 25 minute, sextoy78a a spus:

Locație?

 

Acum 5 minute, balatonbari a spus:

Salut, faci si anal? :)

Sincer, cred ca mai repede aflati astfel de informații daca dați un telefon domnisoarei! 

Numa' zic! 😁

Link spre comentariu

Adevarul e, ca intr-o sotietate cu printipuri, care va sa zica ca le are, fatucile astea care in urmatoarele saptamani vor aparea in Cluj ca ciupercile dupa ploaie, ar trebui sa scrie frumos actualizarea serviciilor, pretul si locatia(Adica Iulius,Park Lake,Viva, AVV...ca unde altundeva sa stea). Nu doar, salut, am revenit.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 24 minute, josephseed a spus:

Adevarul e, ca intr-o sotietate cu printipuri, care va sa zica ca le are, fatucile astea care in urmatoarele saptamani vor aparea in Cluj ca ciupercile dupa ploaie, ar trebui sa scrie frumos actualizarea serviciilor, pretul si locatia(Adica Iulius,Park Lake,Viva, AVV...ca unde altundeva sa stea). Nu doar, salut, am revenit.

La ce sa ne complicam cu atatea detalii? Banii sa iasa, ca in rest nimic nu mai contează! 🤷‍♂️

Link spre comentariu

Aiurea, ce să zic ... Ce vină am eu ca nu găsesc alte locații? Sau de unde până unde dacă-s "sudistă" înseamnă automat că-s lesinată sau ca vin cu peștii după mine? 🤣 

A-ți văzut pe vreunul cu ceafă lată după fundul meu? Sau ceva de genul. Nu cred 😉

Nu vă convine de mine , ignorați-mă ! Este super simplu, dar na vorba aia de ce să nu aruncăm niște comentarii aiurea ca na altfel nu ne simțim bine ,no?

Poate nu am considerat sa mai pun încă o dată lista de servicii , care-i tragedia? Era cineva curios mă întreba pe wapp sau mă suna... simplu .

Dar de când am ajuns pe aici se mai gasea cineva să comenteze diferite cică "nemulțumiri" ba la adresa mea , ba la adresa Gabrielei. 

Plus de asta nu înțeleg de unde se creează atât deranj? 

Seara bună!

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Măi confratii da ați început să o atacați  aiurea pe Rebeca fără măcar să o vizitați ori sunteti voi prea fitosi, sau prea pretențioși, dar dacă fata îi în top la Sb asta înseamnă că fata a muncit nu,că altfel nu ajungea acolo, referitor cai studiată deja sunteți rasisti  precum turcul,și noi la Sb nu prea am observat să aibă vrun pește, așa că vă doresc să vă  bucurați de serviciile fetei și după să comentați spor va doresc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 2 ore, johnvarvatos a spus:

Astea-s SUDiste o apărut Iara pe oraș, o venit tot cuibaru Iara cu tot cu Pești infecți , tot leșinatele astea de foame cu impresii și figuri. O ședința de scuipat accepți ?😂

Ți-o tulburat apele? Sau care e problema? Tipa e foarte ok. Baftă! 

Link spre comentariu
  • Oras:pe somes
  • Oras:pe somes

Si ne miram ca te uiti pe forumul de cluj si te apuca plansul …. ma uit pe cel de Sibiu(de exemplu), si ma apuca din nou plansul, insa in alt sens. Cum apare o fata, sare cate un destept cu virgulele pe ea….fara vreun fundament anume. Evident, acum, zic ca fata a gresit ca I a bagat in seama. Rebe cu mine a fost super,chiar daca am mers la inchiderea programului, chiar in ziua in care venise in cluj si era rupta. N are GFE ul lui Natty de exemplu(insa e pe aproape), ON ul e ok (cam multe schimbari de ritm pentru mine) insa abia astept zilele urmatoare sa o revad si sa retusam . La corp, iarasi parere personala, dar e bestiutza, printre cele mai tonifiate pasarici pe care le am atins….deci cei care mergeti sa dati la rame neaparat, sa stiti ca funduletzul ala nu face valuri….

An Nou Futacios tuturor !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am vizitat-o in Sibiu prin primavara lui 2019, cand locuia pe Vasile Milea, la bulevardul principal, vis-a-vis de politie.

Pe-atunci avea preturile de 100lei cu finalizare CIM samd, tot asa de laudata si arhi-cunoscuta in Sibiu.

Am pierdut jumatate de ora sa merg la ea si apoi sa fiu teribil de dezamagit si sa nu raman. Pozele de aici/topicul de Sibiu nu prea concid cu realitatea actuala, cu vreo +5ani. Plus ca mi-a parut de etnie.

Voi faceti cum considerati, fiecare cu preferintele sale.

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ
8 minutes ago, falus ion said:

Am vizitat-o in Sibiu prin primavara lui 2019, cand locuia pe Vasile Milea, la bulevardul principal, vis-a-vis de politie.

Pe-atunci avea preturile de 100lei cu finalizare CIM samd, tot asa de laudata si arhi-cunoscuta in Sibiu.

Am pierdut jumatate de ora sa merg la ea si apoi sa fiu teribil de dezamagit si sa nu raman. Pozele de aici/topicul de Sibiu nu prea concid cu realitatea actuala, cu vreo +5ani. Plus ca mi-a parut de etnie.

Voi faceti cum considerati, fiecare cu preferintele sale.

Exactement! Și de aici se poate trece la recenzii, de la cei care au vizitat-o! 🙃

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 4 minute, Brunetaa_XXX a spus:

Da vă mulțumesc tuturor, puteți continua liniștiți ,😁 sunt si de etnie (dar mai albă ca varul 🙊) , nu sunt bună de nimic etc . Pupicei  :* dați-vă cu părerea liniștiți pro / contra cum vreți :*

 

Etnia e ultimul lucru care ma interesează la o persoană, din postările și reacțiile tale cred că ești o persoană ok, de aceea o să te vizitez în weekend dacă mai ești la Cluj. Ne vedem curând 

Link spre comentariu

Las și listuța și vă aștept cu drag. 

Astăzi mă găsiți disponibilă până la ora 22:00 :* :* :*

Servicii:

❤Sex normal DOAR protejat;
🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
❤Finalizare orală;
🖤Finalizare corporală;
❤Finalizare facială +50 extra 
🖤69;
❤Sex în diferite poziții;
🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
❤Masaj de relaxare.

Preț:
❤ 150 finalizarea (25-30 minute)
🖤 250 ora (60 minute)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 3 ore, falus ion a spus:

Am vizitat-o in Sibiu prin primavara lui 2019, cand locuia pe Vasile Milea, la bulevardul principal, vis-a-vis de politie.

Pe-atunci avea preturile de 100lei cu finalizare CIM samd, tot asa de laudata si arhi-cunoscuta in Sibiu.

Am pierdut jumatate de ora sa merg la ea si apoi sa fiu teribil de dezamagit si sa nu raman. Pozele de aici/topicul de Sibiu nu prea concid cu realitatea actuala, cu vreo +5ani. Plus ca mi-a parut de etnie.

Voi faceti cum considerati, fiecare cu preferintele sale.

Colegu dacă și Rebeca m-ai îi de etnie nu stiu zau, ați făcut-o și sudistă sunteți rasisti rău. 

Da probabil că îți face concurență la protejata  ta și arată mult mai bine decât prtejata ta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 4 minute, adi432 a spus:

Colegu dacă și Rebeca m-ai îi de etnie nu stiu zau, ați făcut-o și sudistă sunteți rasisti rău. 

Da probabil că îți face concurență la protejata  ta și arată mult mai bine decât prtejata ta.

Ajutati-ma sa înțeleg te rog, tu esti avocatul lor, de la fiecare recenzie negativă sari si le iei apararea? Am înțeles ca tu esti extrem de incantat de ele si de intalnirile cu ele, dar mai las-o incolo. Nu am nimic cu nici una din fete, dar e dubioasă atitudinea ta, doar daca nu cumva ai ceva de câștigat de pe urma lor, de le ridici atâta in slavi si tu ești apărătorul lor cel mai înverșunat. 

In cazul domnisoarei pe a catui topic comentam acuma nu, ca am vazut si multe recenzii pozitive, dar in cazul Gabrielei, ca parca asa o cheama... cand zic atâția membri, si membri vechi, cam aceleasi lucruri negative, mie cel putin imi ridică anumite semne de întrebare. 

Deci, daca nu vumva ești protectorul din umbra, zic s-o lași mai usor cu campania publicitară ca se descurcă fetele si fara ajutorul ăsta! 

Spor. 

Link spre comentariu
4 hours ago, Brunetaa_XXX said:

Las și listuța și vă aștept cu drag. 

Astăzi mă găsiți disponibilă până la ora 22:00 :* :* :*

Servicii:

❤Sex normal DOAR protejat;
🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
❤Finalizare orală;
🖤Finalizare corporală;
❤Finalizare facială +50 extra 
🖤69;
❤Sex în diferite poziții;
🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
❤Masaj de relaxare.

Preț:
❤ 150 finalizarea (25-30 minute)
🖤 250 ora (60 minute)

 

Sa înțelegem ca pentru finalizarea orala nu plătim nimic iar pentru ce-a faciala este +50 lei? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...