Sari la conținut

Discuții cu Vis


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nr de tel e cel cu 030 la final?

Da, același.

 

buna vis

cand pot da de tine la telefon

nu dai niciun semn pe whatsapp

chiar doresc sa te revad si a n oara

multumesc

Buna, mai am încă numărul tău de telefon notat dar mi-ai scris destul de tarzior și când l-am citit nu am știut dacă pot deranja cu un răspuns.Noroc pentru tipul care a scris pe celalalt topic, chiar a reușit sa ma prindă...si nici măcar nu s-a recomandat, sa îmi spună cine e pe forum.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu, nu am venit în Vâlcea pentru a face întâlniri dar de câte ori voi găsi timp cu drag ma voi revedea cu cei pe care ii cunosc deja sau cu persoane noi.Sunt în vacanță deocamdată și nu are rost sa îmi iau locație, doar deplasări când voi accepta câte-o programare.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

buna vis

imi poti lasa oricand mesaj cand putem vorbi pe whatsapp - nu i problema

insa nu raspunzi deloc la mesaje -nici macar cand le vezi

sper sa nu confunzi posesesori si numere

multumesc oricum

Nu este nici o confuzie, de data trecuta am numărul tău și nu l-am șters din telefon, mi-ai dat mesaj în jurul orei 22 iar eu am incheiat ultima întâlnire pe la ora 19.Nu eram cu ochii pe telefon și cum am zis...nu știam dacă pot răspunde.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ma bucur sa aud ca intenționezi sa mai vii, chiar dacă ocazional, prin Vâlcea. Sper sa îți fi intrat din nou în grație și ca ne vom reîntâlni cât de curând. Revin cu un telefon, cel mai probabil luni după ora 13.00. Sărut-mâna, făptură minunată!

Dah, te-ai purtat exemplar și mi se pare ca m-ai prins chiar la începutul zilei când mie îmi place sa fiu relaxată, sa nu fiu grăbită și nici prea tare ciufulita.Te-ai recompensat! ðŸ˜
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

0731670030 Pentru cei ce au de discutat anumite detalii cu mine și în privat, oferta serviciilor și preturilor o voi afișa public în momentul când îmi voi lua un apartament pentru astfel de întâlniri și când îmi voi încheia vacanta!

Între timp, voi posta aici ceea ce am filmat cât am stat în Pitești, mai exact câte un filmuleț pe zi sau doua.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Atenție, fiind în vacanță.,.nu voi putea mereu sa discut la telefon servicile și nici în mesaje nu scriu deloc asa ceva.Daca mai am ceva de zis...mai revin și voi la fel, întrebați-ma.Hai sa facem un dialog interactiv, sa dam un pic de viață acestei secțiuni a forumului.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Nu este nici o confuzie, de data trecuta am numărul tău și nu l-am șters din telefon, mi-ai dat mesaj în jurul orei 22 iar eu am incheiat ultima întâlnire pe la ora 19.Nu eram cu ochii pe telefon și cum am zis...nu știam dacă pot răspunde.

k.

insa ciudat e ca nu ad niciun seen de mesaj pe whatsapp de la tine

toate mesajele se livreaza si atat

relaj

Link spre comentariu
In sfarsit am reusit sa ajung la Vis. 

Îți multumesc foarte mult pentru programare Vis, desi este inca in vacanta, a reusit sa-si faca timp si apreciez foarte mult acest lucru.

Am tot incercat sa ajung la aceasta fiinta de multa vreme, prea multa vreme, dar ma bucur ca am tot insistat si ca pana la urma am reusit sa ii rapesc o intalnire.

Pentru cei care inca nu au ajuns la ea nu va pierdeti speranta, daca reusiti sa obtineti o întâlnire va asigur ca o sa va placa maxim.

Partea cea mai importanta este ca nu sta cu ochii pe ceas, nu vorbeste la telefon in timpul intalnirii, iti ofera timp de acomodare, ai ce sa discuti cu ea, e inteligenta femeia, e umblata, stie cum sa se comporte cu un barbat.

 

A reusit sa-si faca timp si pentru mine ieri, a avut o mica fereastra si am profitat de ea. Am luat o camera la o pensiune din oras unde ne-am si intalnit pentru prima data. 

Ce pot sa spun mai mult decât că este o femeie impunatoare, este intalta, frumoasă si bine proportionata, ai pe ce pune mana. 

Am fumat o țigară pe terasa, am discutat, am baut un suc fiind foarte cald și dupa ce ne-am familiarizat m-a poftit in camera, unde a inceput distractia. Un preludiu foarte placut, sarutari pe sani, pe gat, m-am jucat putin cu pasarica ei carnoasa(foarte primitoare) dupa care m-a pus pe spate si a inceput cu un oral neprotejat la cererea mea, umed cu schimbări de ritm si deeeeeeeeeepppp, nu se mai vedea nimic din organul meu.

Fiind foarte incins de aceasta faptura, am finalizat in gura domnisoarei avand grija sa ma stoarca de tot continutul ca pe portocala :))), mega satisfacut.A urmat igienizarea dupa care m-a invitat din nou la o tigara si o vorba.

Tin sa precizez as fi dorit sa intru in pasarica ei de la primul numar dar nu putut rezista acelui oral.

 

Dupa ce am mai fumat o tigara, am mai schimbat cateva vorbe, m-a invitat din nou in camera si din nou sarutari pe corp, m-am jucat din nou cu pasarica ei, cred ca este si foarte gustoasa, data viitoare sper sa o si gust.

M-am incins foarte rapid, a inceput sa-mi faca din nou oral pt cateva minute, timp in care eu ma jucam cu pasarica ei si deja am simtit ca urmeaza sa finalizez si am rugat-o sa schimbam pozitia.

S-a pus in pozitia capra si mai grav a fost, un fund atat de bun, o priveliste atat de faina incat mi-as fi dorit sa petrec multe ore acolo.

Pasarica stramta, umeda, fix ce trebuie. De cand am intrat in ea am stiut ca nu am cum sa rezist prea mult fapt care s-a adeverit. Dupa ce am continuat sa patrund acea pasarica umeda timp de cateva minute cred, poate si mai putin, a fost prea intens ca sa pot pastra notiunea timpului, am vrut sa o scot afara ca sa nu ma termin dar a fost deja prea tarziu. Cum am iesit, nici nu am apucat sa scot prezervativul sa ma termin pe fundul ei ca deja se golize rezervorul pentru a doua oara.

 

Am iesit la o tigara dupa igienizare, am mai stat putin de vorba și dupa, fiecare ne-am vazut de drumurile noastre.

 

Personal am ramas impresionat de aceasta femeie, servicii ireprosabile, atitudine pro client, sociabila, amanta perfecta ca sa zic asa.

Am uitat sa precizez cadoul, 150 Lei/30 min, 250 Lei/Ora, sex oral protejat, neprotejat in functie de igiena, sex normal protejat, si sincer as fi vrut sa intreb si de anal ca tare mi-as fi placut sa intru in acel fundulet.

Cel mai indicat este sa intrebati voi despre serviciile oferite avand o gama diversificata pt toate gusturile si dorintele tuturor.

 

Cu siguranta de revenit sper doar sa o mai prind libera avand in vedere ca nu face prea multe intalniri pe zi.

 

Va sfatuiesc sa lasati cadoul pe masa cand intrati in incapere si sa va purtati cat de frumos posibil cu ea pt ca merita si e pacat sa plece in alte orase si noi sa ne chinuim cu ce ne ofera piata de pe publi24.

Acestea fiind spuse, va doresc ciocane tari si mai multa rezistență decat am avut eu :))).

Link spre comentariu

0731670030 Pentru cei ce au de discutat anumite detalii cu mine și în privat, oferta serviciilor și preturilor o voi afișa public în momentul când îmi voi lua un apartament pentru astfel de întâlniri și când îmi voi încheia vacanta!

Între timp, voi posta aici ceea ce am filmat cât am stat în Pitești, mai exact câte un filmuleț pe zi sau doua.

 

Deci, filmulete din vacanta?

Link spre comentariu

Îmi e atât de dor de tine! De când ne-am văzut ultima dată imi rămâne în minte mirosul de piersica proaspătă al păsăricii tale! Ce sa mai, abia aștept și sper sa ne întâlnim cât mai devreme. Nu pot sa te sun de acasa, dar as vrea sa știu dacă maine exista vreo sansa sane vedem?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...