Sari la conținut

😀


inka19

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Stai liniștita ca nu caut atenție de la tine. :)) Spun pas și atât. Nu vad sa fi confirmata în mod deosebit sa meriți atât. Extra extra poate dacă era inclus tot la 150. Da vb aia nu ne obliga nimeni. Bine ai venit și spor cu ceilalți colegi

Link spre comentariu

Nu ea isi scrie postarile

 

Acum sa va zic experienta. Fata e o copila, nu are nicio placere in ceea ce face, parca e supusa! Nu se uita in ochii tai, este praf ca si gfe.

 

Am sunat azi si am mers tot azi. A raspuns o voce speriata, am zis sa merg totusi.

 

Am ajuns si am intrat intr-un apartament mai departe de Pamira, foarte misto. Am fumat, facut un dus si dupa a inceput cu un ON foarte mecanic, dupa 2 minute m-a intrebat daca sa puna guma. Am zis ca mai vreau putin si apoi. Dupa 1 minut nu mai avea chef si am trecut la AP. M-a rugat sa fiu incet pt ca o doare. Am incercat sa fiu finut, a mers ok, dar parea ca o doare asa ca nu ma puteam concentra si am rugat-o sa vina deasupra pentru un NP.

Problema cea mare a fost in momentul in care a trebuit sa ii spun eu sa schimbe prezervativul! “Aaa da, am uitat”. Wtf?!

Un normal mecanic, sec, desi are un corp frumos, parca nu mai aveam chef de nimic. Am simtit ca nu merge si am finalizat din oral in timp ce imi lingea vecinii.

 

Experienta a fost cel putin sinistra, nu are experienta... plus ca ii suna telefonul sau avea tv-ul dat tare cu reclame la antidiareice. Pana mea, chiar nu a fost o experienta placuta. Va recomand altceva

 

 

Locatie: 10

Aspect: 8

GFE: 0

Igiena: nu stiu zau sa punctez, faza cu prezervativul m-a omorat

ON: 5 (de trecere ca nu am simtit dintii)

AP: poate doar o pozitie, ea pe spate. Notez cu un 5

NP: 6

 

Per total: nu va recomand nicicui, pare un copil silit sa faca asta. Daca nu aveti vreun fetish dubios cu copile nu cred ca aveti ce cauta acolo.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Depinde
  • Oras:Depinde

Nu ea isi scrie postarile

 

Acum sa va zic experienta. Fata e o copila, nu are nicio placere in ceea ce face, parca e supusa! Nu se uita in ochii tai, este praf ca si gfe.

 

Am sunat azi si am mers tot azi. A raspuns o voce speriata, am zis sa merg totusi.

 

Am ajuns si am intrat intr-un apartament mai departe de Pamira, foarte misto. Am fumat, facut un dus si dupa a inceput cu un ON foarte mecanic, dupa 2 minute m-a intrebat daca sa puna guma. Am zis ca mai vreau putin si apoi. Dupa 1 minut nu mai avea chef si am trecut la AP. M-a rugat sa fiu incet pt ca o doare. Am incercat sa fiu finut, a mers ok, dar parea ca o doare asa ca nu ma puteam concentra si am rugat-o sa vina deasupra pentru un NP.

Problema cea mare a fost in momentul in care a trebuit sa ii spun eu sa schimbe prezervativul! “Aaa da, am uitat”. Wtf?!

Un normal mecanic, sec, desi are un corp frumos, parca nu mai aveam chef de nimic. Am simtit ca nu merge si am finalizat din oral in timp ce imi lingea vecinii.

 

Experienta a fost cel putin sinistra, nu are experienta... plus ca ii suna telefonul sau avea tv-ul dat tare cu reclame la antidiareice. Pana mea, chiar nu a fost o experienta placuta. Va recomand altceva

 

 

Locatie: 10

Aspect: 8

GFE: 0

Igiena: nu stiu zau sa punctez, faza cu prezervativul m-a omorat

ON: 5 (de trecere ca nu am simtit dintii)

AP: poate doar o pozitie, ea pe spate. Notez cu un 5

NP: 6

 

Per total: nu va recomand nicicui, pare un copil silit sa faca asta. Daca nu aveti vreun fetish dubios cu copile nu cred ca aveti ce cauta acolo.

Link spre comentariu

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Nu ea isi scrie postarile

 

Acum sa va zic experienta. Fata e o copila, nu are nicio placere in ceea ce face, parca e supusa! Nu se uita in ochii tai, este praf ca si gfe.

 

Am sunat azi si am mers tot azi. A raspuns o voce speriata, am zis sa merg totusi.

 

Am ajuns si am intrat intr-un apartament mai departe de Pamira, foarte misto. Am fumat, facut un dus si dupa a inceput cu un ON foarte mecanic, dupa 2 minute m-a intrebat daca sa puna guma. Am zis ca mai vreau putin si apoi. Dupa 1 minut nu mai avea chef si am trecut la AP. M-a rugat sa fiu incet pt ca o doare. Am incercat sa fiu finut, a mers ok, dar parea ca o doare asa ca nu ma puteam concentra si am rugat-o sa vina deasupra pentru un NP.

Problema cea mare a fost in momentul in care a trebuit sa ii spun eu sa schimbe prezervativul! “Aaa da, am uitat”. Wtf?!

Un normal mecanic, sec, desi are un corp frumos, parca nu mai aveam chef de nimic. Am simtit ca nu merge si am finalizat din oral in timp ce imi lingea vecinii.

 

Experienta a fost cel putin sinistra, nu are experienta... plus ca ii suna telefonul sau avea tv-ul dat tare cu reclame la antidiareice. Pana mea, chiar nu a fost o experienta placuta. Va recomand altceva

 

 

Locatie: 10

Aspect: 8

GFE: 0

Igiena: nu stiu zau sa punctez, faza cu prezervativul m-a omorat

ON: 5 (de trecere ca nu am simtit dintii)

AP: poate doar o pozitie, ea pe spate. Notez cu un 5

NP: 6

 

Per total: nu va recomand nicicui, pare un copil silit sa faca asta. Daca nu aveti vreun fetish dubios cu copile nu cred ca aveti ce cauta acolo.

Salut

Vizitat domnisoara , recunosc sta cum o pui dar unele lucruri lasa mult de dorit. Prezervativul te pune pe tine sa il pui, igiena la locul de activitate, la baie, grabita,fara un pic de afectiune ca sa te mai faca sa revii.

De ciocan este buna rau dar de revenit nu stiu ce sa zic.

PS

ESTE SI PUTIN CU GUSATA

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...