Sari la conținut

Gabriela Blonda 0726211874


Postări Recomandate

Bună dragii mei, de mâine voi fii disponibilă în orașul vostru începând cu ora 13:00 :*

 

Vă pot spune despre mine că sunt o blondă cu forme frumoase, cu sâni naturali tari nr.3 , fund bombat, 1.60 înălțime și 50 kg . Sunt o fată glumeață, atentă la detalii si prezint mult bun simț.

 

 

💎Servicii;

 

💜Oral protejat sau neprotejat (dacă igiena corespunde);

💙Normal Doar protejat;

💜Deepthroat;

💙Finalizare corporală;

💜Finalizare orală;

💙French kiss(in funcție de igienă)+50 lei;

💜69;

💙Sex între sâni;

💜Masaj de relaxare;

💙Uro;

 

💎Preț:

💜150 finalizarea;

💙250 ora;

 

Aici puteți citi ceva despre mine pentru a vă face o mica idee. :*

 

https://nimfomane.com/forum/topic/131568-gabriela-blonda-0725101712/

 

Programări telefonice sau pe whatsapp. Vă pup și sper să ne înțelegem bine . Ne vedem mâineee :*

Link spre comentariu

Citind topicul din Sibiu vad ca toate recenziile spun ca nu oferi nici french kiss nici finalizare orala ( in caz ca am omis ceva imi cer scuze ).

 

Ai putea clarifica te rog FK si CIM sunt printre serviciile tale?

Am actualizat serviciile acum ceva timp în 2-3 orașe în care am fost, cum de altfel am lasat și mai sus lista cu servicii. :*
Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:)) Esti doar prost ba labache. ca un brad. nu Pitt( sic!). cand esti 'prajit' vezi deformat? ma gandesc la ce pupile ai de obicei tu vezi 'detalii' ce muritorilor de rand le scapa. prostu' pulii. 

Daca aia sunt naturali atunci eu sunt brad pit. :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

Daca te iei dupa burdihan eu zic ca tatele is naturale.

 

Asta e alta care in lo sa raspunda cu da sau nu vine cu texte kilometrice si de repros. Era simpla intrebarea: Fa, se poate lasa slobozul la tine in gura sau nu?

in semnatura zice ca da ,eu o astept numai pt tatzele alea ,de siliconate sunt satul 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Of, of... Nu's texte kilometrice... Dar precizasem in lista mea de servicii ceea ce ofer... Și nu-i ok să jignesti sincer acum... dacă-i grasă nu vă place , daca-i slabă nu vă place... măi nu-s peste tot femei perfecte, sincer acum... Aiurea...

Scuza-mi curiozitatea, dar nu ai o problemă din ce vad mai sus, sa termine omul la tine in gură, dar cand vine vorba de French kiss e conditionat de igienă și cu un extra de 50 ron?! 🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Scuza-mi curiozitatea, dar nu ai o problemă din ce vad mai sus, sa termine omul la tine in gură, dar cand vine vorba de French kiss e conditionat de igienă și cu un extra de 50 ron?! 🤔

Chestie de COVID.

COVID-ul se transmite prin sărut nu și prin ON (+) CIM.

Cred ca asta-i percepția eXcortelor.

Deci acei +50 lei sunt taxa de COVID.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Chestie de COVID.

COVID-ul se transmite prin sărut nu și prin ON (+) CIM.

Cred ca asta-i percepția eXcortelor.

Deci acei +50 lei sunt taxa de COVID.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Chestie de COVID.

COVID-ul se transmite prin sărut nu și prin ON (+) CIM.

Cred ca asta-i percepția eXcortelor.

Deci acei +50 lei sunt taxa de COVID.

Covid-19 e un virus transmisibil si aerosol, deci e de ajuns sa stai într-o camera mai mult de 10 min cu o persoană infectata si sa te îmbolnăvești.

Azi maine o sa primim nr de cont sa transferam banii si de futut o sa ni se ceara sa futem de la distanță! 🤣😂

Link spre comentariu

Măi băieți...(precizez că nu comentez serviciile si prețurile nimănui, nu-i treaba mea ).

Vă dau un mic exemplu: Sunt n fete care fac Fk și au prețuri mult mai mari. Nu toată lumea vrea să se sărute deci nu bag mâna în buzunarul nimănui... dacă vrea bine daca nu , nu este obligat. Alegerea îi aparține fiecăruia , de ce atâta haz de necaz? Sincer acum, nici nu am ajuns bine și vă luați de mine? De ce ? Că am burtă, că nu-s sânii mei , ca de ce fac aia etc... După ce mă vizitați puteți să vă dați cu părerea cât doriți, până atunci v-aș ruga să vă abțineți. Aiurea așa nu vă convine nimic , zici că am dat în cap la cineva... seară bună!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

:) stai linistita ca aici nimic nu e 'intamplator'. "haita" din cluj a inceput 'intimidarea'. e foarte calar in descrierea facuta de tine referitor la servicii ce faci, ce costa supplimentar, etc. pe @ralcuca ignora-l total. omu e psihopat. el si @badboyykils. astia doi is bolnavi deci au o scuza. baiatu' rau o sa te abordeze la un moment dat ....ca el e guru ca te face si te drege pe aici. cersind o reducere poate chiar un futai free. ralcuca ...nu o sa te viziteze. el nu mai fute de ....ani buni. el doar latra pe aici. e nemultumit de preturi. vesnic. si o sa vezi ca 'intimidarile' continua. asta e pe cluj. fix pula.:). interese . interese. interese. tu fii desteapta si ignora-i. pana la urma cred se poate trai bine din futut in cluj. si asta conteaza. restu...e cancan. spor. si fute-te bine!:).

Măi băieți...(precizez că nu comentez serviciile si prețurile nimănui, nu-i treaba mea ).
Vă dau un mic exemplu: Sunt n fete care fac Fk și au prețuri mult mai mari. Nu toată lumea vrea să se sărute deci nu bag mâna în buzunarul nimănui... dacă vrea bine daca nu , nu este obligat. Alegerea îi aparține fiecăruia , de ce atâta haz de necaz? Sincer acum, nici nu am ajuns bine și vă luați de mine? De ce ? Că am burtă, că nu-s sânii mei , ca de ce fac aia etc... După ce mă vizitați puteți să vă dați cu părerea cât doriți, până atunci v-aș ruga să vă abțineți. Aiurea așa nu vă convine nimic , zici că am dat în cap la cineva... seară bună!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Tu esti ala care sustinea ca balena de carolina23 are 60 de kile.

Esti zero in materie de femei, vezi mai bine de jocurile pe calculator.

 

On topic: mersi pentru raspuns Gabriela, ne auzim la telefon.

 

Am inteles ca ti-a placut piercing-u din sfarcul carolinei, apropo mai dozatule eu ma duc sa fut nu sa le cantaresc:)))

Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

:) stai linistita ca aici nimic nu e 'intamplator'. "haita" din cluj a inceput 'intimidarea'. e foarte calar in descrierea facuta de tine referitor la servicii ce faci, ce costa supplimentar, etc. pe @ralcuca ignora-l total. omu e psihopat. el si @badboyykils. astia doi is bolnavi deci au o scuza. baiatu' rau o sa te abordeze la un moment dat ....ca el e guru ca te face si te drege pe aici. cersind o reducere poate chiar un futai free. ralcuca ...nu o sa te viziteze. el nu mai fute de ....ani buni. el doar latra pe aici. e nemultumit de preturi. vesnic. si o sa vezi ca 'intimidarile' continua. asta e pe cluj. fix pula.:). interese . interese. interese. tu fii desteapta si ignora-i. pana la urma cred se poate trai bine din futut in cluj. si asta conteaza. restu...e cancan. spor. si fute-te bine!:).

Prostu puli eu nu am nevoie de cersit, dar fata de 99 la suta de aici fut mult mai mult aaa si fut ce vreau nu doar ce mi se ofera in ziua de salar ca si tine:))))

Link spre comentariu

  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

nu!

Ba da se poate un topic unde Handicapații astea nu apar ? Nu se mai poate citii o recenzie sau ceva pt care forumul asta o fost făcut

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...