Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0730882635 - Roxana (Vocea 1)

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
66 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#41 2020_2021

2020_2021

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    11 oktober 2020

Postat 14 oktober 2020 - 06:44

Dupa vizita facuta Antoniei, am continuat cu Roxana.

Vizita la Roxana a avut aceleasi coordonate ca in cazul vizitei facuta Antoniei: trecem repede peste introducere, ajungem rapid la sex, fara FK si GFE, ceva minus din punct de vedere a dotarii baii, ma refer la prosoape si gel de dus.

Oralul oferit de Roxana a fost ceva mai agresiv decat cel facut de Antonia, nu excesiv, iar la normal protejat am finalizat in pozitia femeia deasupra. Aici au ceva probleme, dar pana la urma am insistat sa finalizez astfel.

Notele mele sunt:

Aspect fizic: 8,5

Oral: 7

Normal: 9

GFE: 1

Igiena: 9,5

Tarif: 150 lei numarul

La fel ca si in cazul Antoniei, eu voi reveni la Roxana doar daca va oferi FK, eventual si GFE. Consider ca pretul de 150 lei pentru un numar nu este corect, dar asta este parerea mea. Nu vreau sa se supere nimeni, dar consider ca se putea mai mult din partea cele 2 fete.

De asemenea, sublieniez, din nou, ca fetele sunt la la inceput, trebuie sa avem rabdare cu ele.

O seara placuta va doresc, iar pe fetele le sarut, sper sa nu se supere pe mine. Poate pe viitor va fi mai bine :). Sa auzim numai de bine.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 roxanavocea1

roxanavocea1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 14 oktober 2020 - 08:26

La fel ca si in cazul Antoniei, eu voi reveni la Roxana doar daca va oferi FK, eventual si GFE. Consider ca pretul de 150 lei pentru un numar nu este corect, dar asta este parerea mea. Nu vreau sa se supere nimeni, dar consider ca se putea mai mult din partea cele 2 fete.

Sorry pentru tine, dar nu putem fi pe placul tuturor!
Cât despre preț nu se supăra nimeni este doar părerea ta 😊
Ps: gelul de duș există, ca nu l-ai văzut tu sau ca nu este pentru bărbați asta este altceva.
Exista ca eu pun accent pe igiena mea. O seara buna 😜
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 roxanavocea1

roxanavocea1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 14 oktober 2020 - 08:33

Dupa vizita facuta Antoniei, am continuat cu Roxana.

Vizita la Roxana a avut aceleasi coordonate ca in cazul vizitei facuta Antoniei: trecem repede peste introducere, ajungem rapid la sex, fara FK si GFE, ceva minus din punct de vedere a dotarii baii, ma refer la prosoape si gel de dus.

Oralul oferit de Roxana a fost ceva mai agresiv decat cel facut de Antonia, nu excesiv, iar la normal protejat am finalizat in pozitia femeia deasupra. Aici au ceva probleme, dar pana la urma am insistat sa finalizez astfel.

Notele mele sunt:

Aspect fizic: 8,5
Oral: 7
Normal: 9
GFE: 1
Igiena: 9,5
Tarif: 150 lei numarul

De asemenea, sublieniez, din nou, ca fetele sunt la la inceput, trebuie sa avem rabdare cu ele.

O seara placuta va doresc, iar pe fetele le sarut, sper sa nu se supere pe mine. Poate pe viitor va fi mai bine :). Sa auzim numai de bine.

Sorry pentru tine, dar nu putem fi pe placul tuturor!
Cât despre preț nu se supăra nimeni este doar părerea ta 😊
Ps: gelul de duș există, ca nu l-ai văzut tu sau ca nu este pentru bărbați asta este altceva.
Exista ca eu pun accent pe igiena mea. O seara buna 😜
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#44 >codex2<

codex2

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 200 Postari:
  • Inscris la:
    21 januari 2013

Postat 18 oktober 2020 - 12:57

Am vizitat-o din nou pe Roxana.

Note:
Atitudine:10-
Relaxata, carismatica, joviala, plina de farmec. Ce-i al ei e pus deoparte :)

Gfe: 9

Oral: 8+

Normal: 9+
Daca la primele vizite actiunea s-a desfasurat ca in graficul standard 300, la urmatoarele am cazut de comun acord sa renuntam la finalizarea orala si sa executam partide lungi consecutive (40 -45 minute fiecare) cu pauza de refacere la tigara. Orgasmul a fost de fiecare data uluitor de puternic. Mi se zbateau toti muschii... :)
Poate ca pozitiile acceptate nu sunt multe(am mentionat acest fapt chiar in prima recenzie) dar accepta reprize lungi, este stramta si pare ca-i face placere.
Poate ca sunt subiectiv dar la ea eu am gasit exact ceea ce caut...

Apartament nou, prosoape curate pentru fiecare client. Mai multe flacoane de gel de dus unisex.

Achitat: 300

Concluzie:
Pot sa afirm ca sunt multumit(in linii mari) de: directia in care a evoluat si progresul enorm pe care l-a facut.
In opinia mea, acum a ajuns next-level, asta presupunand o alta serie de imbunatatiri absolut necesare doar in cazul in care nu doreste dezamageasca:
1. Masaj de relaxare executat la inceput sau intre finalizari. La 300Ron ora, trebuie sa existe acest serviciu si nu se asteapta nimeni sa fie executat ca de un profesionist
2. Diverse costumase sexy pe care le poate comanda cu usurinta de pe internet. Eventual sa posteze si niste poze cand si cand
3. Sa anunte programul de lucru in fiecare. Sa anunte cand vine si cand pleaca.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 02:49

Daca la primele vizite actiunea s-a desfasurat ca in graficul standard 300, la urmatoarele am cazut de comun acord sa renuntam la finalizarea orala si sa executam partide lungi consecutive (40 -45 minute fiecare) cu pauza de refacere la tigara. Orgasmul a fost de fiecare data uluitor de puternic. Mi se zbateau toti muschii... :)
Poate ca pozitiile acceptate nu sunt multe(am mentionat acest fapt chiar in prima recenzie) dar accepta reprize lungi, este stramta si pare ca-i face placere.

.

Nu prea se intelege.

a crescut  tariful pt ora? Sau ai avut tu un serviciu special comandat, cu timp prelungit. Eu cam asa am inteles, doua partide prelungite, nici ora , nici 2 ore.

E bine de stiut daca au intervenit moficari la ce se stia 150/200

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 02:54

E bine de stiut daca au intervenit modificari la ce se stia 150/200

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 >codex2<

codex2

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 200 Postari:
  • Inscris la:
    21 januari 2013

Postat 18 oktober 2020 - 03:44

Nu prea se intelege.
a crescut tariful pt ora? Sau ai avut tu un serviciu special comandat, cu timp prelungit. Eu cam asa am inteles, doua partide prelungite, nici ora , nici 2 ore.
E bine de stiut daca au intervenit moficari la ce se stia 150/200

Preturile sunt la fel: 150/200. Nu au intervenit modificari.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 07:01

Concluzie:
Pot sa afirm ca sunt multumit(in linii mari) de: directia in care a evoluat si progresul enorm pe care l-a facut.
In opinia mea, acum a ajuns next-level,

Omule, fata te place.

Problema e cum ii trateaza pe cei care nu ii place, sunt destui si din astia, si cotizeaza la fel  . Aici e diferenta intre cele  noi si cele  cu experienta, intre cele de prin sud si cele cu experienta vest.

Bucura-te in continuare de ea, mie pana acum nu mi-a iesit, mai departe voi vedea.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 07:08

erata 

cei pe care 

sa nu mi-o iau si cu asta

• 0

#50 >codex2<

codex2

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 200 Postari:
  • Inscris la:
    21 januari 2013

Postat 18 oktober 2020 - 07:22

Omule, fata te place.

Problema e cum ii trateaza pe cei care nu ii place, sunt destui si din astia, si cotizeaza la fel . Aici e diferenta intre cele noi si cele cu experienta, intre cele de prin sud si cele cu experienta vest.
Bucura-te in continuare de ea, mie pana acum nu mi-a iesit, mai departe voi vedea.

Pai nu stiu... incearca si tu cu glume ceva mai bune 😄
Da roade, crede-ma.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 roxanavocea1

roxanavocea1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 07:28

Omule, fata te place.

Problema e cum ii trateaza pe cei care nu ii place, sunt destui si din astia, si cotizeaza la fel . Aici e diferenta intre cele noi si cele cu experienta, intre cele de prin sud si cele cu experienta vest.

Se pare ca tu chiar ai o problemă cu mine și nu pot înțelege de ce..
De ce ești atât de frustrat?
Chiar nu poți sa dai pass?
Te rog să-ți vezi de treaba ta și să nu mai tragi concluzii despre MINE !
Nu înțeleg rostul....
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 08:17

Se pare ca tu chiar ai o problemă cu mine și nu pot înțelege de ce..
De ce ești atât de frustrat?
Chiar nu poți sa dai pass?
Te rog să-ți vezi de treaba ta și să nu mai tragi concluzii despre MINE !
Nu înțeleg rostul....

Frustrat?  Am avut o intentie sa te vizitez maine, intradevar, dar oricum aveam o dilema in alegere.

Scuze pt marele deranj, nu mi-am dat seama ca deranjez o asemenea trufa.

Vorba poetului, esti o floare,  esti un crin , esti parfumul cel mai fin. Si succese fructuoase in frumoasa profesie.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 nikilucy

nikilucy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    19 november 2017

Postat 18 oktober 2020 - 08:25

Frustrat?  Am avut o intentie sa te vizitez maine, intradevar, dar oricum aveam o dilema in alegere.

Scuze pt marele deranj, nu mi-am dat seama ca deranjez o asemenea trufa.

Vorba poetului, esti o floare,  esti un crin , esti parfumul cel mai fin. Si succese fructuoase in frumoasa profesie.

inteligenta unora este un chin.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 08:33

Pai nu stiu... incearca si tu cu glume ceva mai bune
Da roade, crede-ma.

Esti cel mai tare in recenzii si ai dreptul sa urechesti un terchea-berchea ca mine aparut de-o luna si care doar face paragliding pe site.

Datorita tie am fwtwt si eu ceva anul asta. 

Daca te urmaresc niste oameni cu ochi oblici , sunt de la  un site japonez , vor sa scrii recenzii la Fuckushima. Esti prea bun pt la noi.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 08:47

inteligenta unora este un chin.

Ma chinuie mai mult gandul ca ai fost botezata in chiuveta.

Imi face impresia ca n-ai in ce sufla. Acuma pe bune, vrei un cimpoi? As mai avea eu ceva sinonim... Cred ca te pricepi.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 nikilucy

nikilucy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    19 november 2017

Postat 18 oktober 2020 - 08:49

Ma chinuie mai mult gandul ca ai fost botezata in chiuveta.

Imi face impresia ca n-ai in ce sufla. Acuma pe bune, vrei un cimpoi? As mai avea eu ceva sinonim... Cred ca te pricepi.

cred ca ma-ta moare in chinuri cand te vede cat esti de inteligent, poti sa imi sugi cimpoiul daca vrei, poate iti place mai mult.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 >codex2<

codex2

VIP Member

• >Serious Contributor<
  • 200 Postari:
  • Inscris la:
    21 januari 2013

Postat 18 oktober 2020 - 08:53

Esti cel mai tare in recenzii si ai dreptul sa urechesti un terchea-berchea ca mine aparut de-o luna si care doar face paragliding pe site.

Datorita tie am fwtwt si eu ceva anul asta.

Daca te urmaresc niste oameni cu ochi oblici , sunt de la un site japonez , vor sa scrii recenzii la Fuckushima. Esti prea bun pt la noi.

Eh, vezi ca poti ? 😄 Tot proasta e si gluma asta dar macar nu e ca cealalta cu bataie facuta intr-un context relativ ostil...
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 09:23

cred ca ma-ta moare in chinuri cand te vede cat esti de inteligent, poti sa imi sugi cimpoiul daca vrei, poate iti place mai mult.

Mi-am dat seama ce poti de cand am vazut in ce fraze serpuitoare scrii. Adica se vede cu ochiul liber ca ai creierul in greva generala.

Incearca niste supozitoare cu laptisor de matca sau polen poate te revigorezi.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 nikilucy

nikilucy

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    19 november 2017

Postat 18 oktober 2020 - 09:27

Mi-am dat seama ce poti de cand am vazut in ce fraze serpuitoare scrii. Adica se vede cu ochiul liber ca ai creierul in greva generala.

Incearca niste supozitoare cu laptisor de matca sau polen poate te revigorezi.

printesa mica, de la atata inteligenta o sa ti se sparga un vas de sange la creier, ups.... am uitat ca nu ai creier   , iti dau eu lapte daca vrei, daca ma intelegi.....

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 sofer100

sofer100

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 44 Postari:
  • Inscris la:
    09 oktober 2020

Postat 18 oktober 2020 - 09:30

Eh, vezi ca poti ? Tot proasta e si gluma asta dar macar nu e ca cealalta cu bataie facuta intr-un context relativ ostil...

Ma bucur de evaluare. O sa vad ce mai am la oferta de toamna pt tine. Nu vreau sa te dezamagesc. 

Aia cu bataia cu petu ud, intradevar a fost agresiva pt o fiinta gingasa. Ai dreptate nu ma pricep.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi