Sari la conținut

Am fost la aceasta domnisoara.


peluga

Postări Recomandate

0730518881

Este bruneta siliconata 1,70 înălțime

Foarte simpatica si amabilă.

Oral protejat + normal protejat se misca foarte bine și este deschisă pt orice poziție si nu te grăbește deloc.

Si a activat pe timișoara...o sa revin si cu recenzii de acolo dupa ce le gasesc

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Eu am mers astăzi la ea după un schimb de mesaje și o convorbire telefonică. Insa când am ajuns in fata blocului nu a mai răspuns la watsapp și avea tel închis. E adevărat ca am întârziat 8 minute fata de ora la care am zis ca ajung, dar nu am dat o ora fixa. Am zis ca ajung după ora 16. Mi-a spus ca e liberă, sa sun din apropiere, dar nu a mai răspuns. E adevărat ca in timp ce așteptam jos sa imi raspunda la mesaj sa imi spuna numărul apartamentului, am văzut un alt bărbat care a intrat in bloc dirijat parca prin telefon.

 Pana la urma nu e așa o mare problema ca a luat pe altcineva, și eu am întârziat, dar putea sa îmi scrie un mesaj sau sa răspundă și sa îmi spună asta. Am stat 15 minute in fata blocului.

 Nici pana acum nu mi-a răspuns la mesajele in care am întrebat ce s-a întâmplat?

Link spre comentariu

Revin si eu cu o recenzie in urma vizitei facute. Am facut programarea prin telefon, am ajuns la locatie pe Pandurilor, apartamentul ok, gel de duș, prosop, etc.

Alice e foarte frumoasa, amabilă, niște sani siliconați superbi. Actiunea a fost ok ,se misca bine, mai multe poziti.

Acum minusurile, oral protejat foarte scurt, am vrut sa termin pe sâni ei dar a zis ca nu se poate. Lista serviciilor este mult prea limitată, din acest motiv nu cred ca o voi mai vizita.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am reusit si eu sa ajung la Alice dupa ce am sunat de pe alt numar, blocase numarul meu dupa peripetiile anterioare.

Apartament ok, Pandurilor, cu gel de dus, apa de gura , prosop curat

Fata frumoasa, corp frumos, nota 9, imi plac mai slim

Sani siliconati, mari, frumosi, dar nu te prea lasa sa te joci cu ei, ii e frica.

Ii protejeaza parca sunt fragili, e clar ca nu simte nimic placut , cand ii sugi sfarcurile o deranjeaza

 

OP, nota 8, destul de scurt, am pus-o in 69, a incercat sa se opreasca mai repede dar am mai tinut-o putin

NP, 8, doar LOT, e stramta si m-a terminat repede, dar e clar ca o face mecanic , nu simte nimic.

Incearca sa se faca placuta dar se simte falsitatea

GFE, nu exista

Eu nu mai revin, dar arata bine fata

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...