Sari la conținut

Bianca - incall-outcall/Centrul Vechi- 0732835124


Vizitator usermma

Postări Recomandate

Am fost si eu la Bianca. Am avut o chimie iesita din comun, deci totul a decurs wow. Am inceput direct din usa, am ajuns in balcon, bucatarie, hol, canapea, in toate pozitiile posibile, incepand cu oral, normal si finalizand iar cu oral pe fata ei.

La note nu pot sa ii dau decat 10 pe linie (e posibil sa fiu subiectiv, dar pana la urma despre asta e vorba, cum m-am simtit eu cu ea).

Te pup leoaica nebunatica si abia astept sa vad ce idei ne mai vin data viitoare! 😘

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Am fost si eu la Bianca. Am avut o chimie iesita din comun, deci totul a decurs wow. Am inceput direct din usa, am ajuns in balcon, bucatarie, hol, canapea, in toate pozitiile posibile, incepand cu oral, normal si finalizand iar cu oral pe fata ei.

La note nu pot sa ii dau decat 10 pe linie (e posibil sa fiu subiectiv, dar pana la urma despre asta e vorba, cum m-am simtit eu cu ea).

Te pup leoaica nebunatica si abia astept sa vad ce idei ne mai vin data viitoare! 😘

Mama, nu cred ca ai menționat toate aceste aspecte, am si spus ca cu berbecii am o anume sexualitate mai buna și eu m-am simtit foarte bine cu tine, ai grija de tine, te pup ðŸ˜ðŸ˜˜
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Sunt probleme de sănătate, Bianca? Ar trebui sa stim si noi ceva?

"Dragilor, de maine voi face o mica pauza, am niște probleme personale, sper sa ne revedem cu bine cand revin înapoi, va sarut â¤"

 

Nu știu de ce ai scris prostia asta cu probleme de sănătate 🤣🤣🤣🤣 citiți frate anunțul mai atent!

Sa fii convins ca daca problemele astea v-ar privi si pe voi, v-as anunta.

Problemele personale ma privesc doar pe mine!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Am citit titlul topicului, Centrul Vechi, păi tu @usermma nu ai înțeles că locațiile de acolo sunt de evitat ?...

Tocmai pentru ca am considerat si eu ca locatia in care am activat nu era ok, m-am mutat pe unirii.

Din păcate nu mai pot schimba titlul topicului, din postarile de pe topic reiese clar ca locatia nu mai este în Centru Vechi.

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere

Tocmai pentru ca am considerat si eu ca locatia in care am activat nu era ok, m-am mutat pe unirii.

Din păcate nu mai pot schimba titlul topicului, din postarile de pe topic reiese clar ca locatia nu mai este în Centru Vechi.

Poți contacta un admin și se schimbă titlul topicului.

Baftă și pe Constanța.

  • Like 3
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Ma bucur ca ai remarcat, sa stii ca trebuie sa va fie si voia bine, când va aud ca va învârtiți 15 min pt un loc de parcare mi se rupe sufletul, nu e ok, mai bine sa fie bine pe ambele părți, langa hotel Horoscop voi sta, am inteles ca am parcări, este și mai aerisita zona, chiar îmi convine, apartamentul este primitor si spațios, asta contează, când aduc pe cineva la mine sa se simta ca si acasa, sa nu se simta stingher sau sa ii fie sila sa se așeze pe canapea ca e pătată. Pai la fosta locatie aveam salteaua pătată, imi era mie rusine cand se vedea pata aia. Na, acum sa vedem...poate o sa fie ok și cu locatia

Fata a anuntat schimbarea locatiei si chiar este de apreciat faptul ca s-a gandit si la clienti, astfel incat noua locatie este un apartament cu doua camere, locuri de parcare, intr-o zona buna si cu o chirie mult mai ridicata pe care a preferat sa o suporte singura fara a imparti costurile cu o colega.

Probabil ar fi bine dupa ce revine sa apeleze la un administrator pentru actualizarea titlului topicului.

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Pacat, mi-as fi dorit sa o mai vad. A fost o pata de culoare, o sa imi reamintesc cu placere de ea. Oricum e decizia ei care trebuie respectat, cu siguranta are motive bine intemeiate. Alte comentarii nu o sa o aduca inapoi. Numai bine Bianca, multumesc, o viata frumoasa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...