Sari la conținut

Bianca - incall-outcall/Centrul Vechi- 0732835124


Vizitator usermma

Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Pai nu inteleg, sincer. Daca finalizarea e 100 de lei, 2 finalizari intr-o ora inseamna 200 lei. Ora la tine in schimb e 250.

Chiar nu inteleg. Adica ce faci in plus de acei 50 de lei? Analul inteleg ca e extra 50 peste cei 250.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pai nu inteleg, sincer. Daca finalizarea e 100 de lei, 2 finalizari intr-o ora inseamna 200 lei. Ora la tine in schimb e 250.

Chiar nu inteleg. Adica ce faci in plus de acei 50 de lei? Analul inteleg ca e extra 50 peste cei 250.

Dacă sunt oferite aceleași servicii la 100 și 250 lei, finalizarea nu este 30 de minute. Pentru mine asta-i singura explicație logică.

 

Dăm cuvântul titularei topicului pentru clarificări.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Pai nu inteleg, sincer. Daca finalizarea e 100 de lei, 2 finalizari intr-o ora inseamna 200 lei. Ora la tine in schimb e 250.

Chiar nu inteleg. Adica ce faci in plus de acei 50 de lei? Analul inteleg ca e extra 50 peste cei 250.

Deoarece a doua fin dureaza întotdeauna mai mult si plus de asta, omul care își ia o ora, poate nu vrea numai sex, sta un nr. si apoi sta de vorba, ca asa vrea el. Astea sunt preturile, vrei fix 100 cu 200? :))) pai iti arat eu ce fac de 50 de lei în plus, asta sa fie problema? 😅
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Citeste postarea mea de azi de la Cristina de la top. Muci m-a facut, imi e mie rusine, si am totusi o experienta, sa nu zic varsta.

Ok inteleg aegumentul tau. Fair with me with but with reserve. Oricum topicul pe CT e ok so far, imi plac filmuletele 😜

Inca ceva, nu prea inteleg oralul. E doar protejat? Nu am gasit nicaieri ON sau oral neprotejat.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Citeste postarea mea de azi de la Cristina de la top. Muci m-a facut, imi e mie rusine, si am totusi o experienta, sa nu zic varsta.

Ok inteleg aegumentul tau. Fair with me with but with reserve. Oricum topicul pe CT e ok so far, imi plac filmuletele 😜

Inca ceva, nu prea inteleg oralul. E doar protejat? Nu am gasit nicaieri ON sau oral neprotejat.

Stai asa moșu meu, 2 sec
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Citeste postarea mea de azi de la Cristina de la top. Muci m-a facut, imi e mie rusine, si am totusi o experienta, sa nu zic varsta.

Ok inteleg aegumentul tau. Fair with me with but with reserve. Oricum topicul pe CT e ok so far, imi plac filmuletele 😜

Inca ceva, nu prea inteleg oralul. E doar protejat? Nu am gasit nicaieri ON sau oral neprotejat.

Nu s-a menționat în recenzii cum fac oralul, este în funcție de igiena sau protejat
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Ce anume doresti sa caut?

Ne zgandarise cu batul prin gard colegul, cu nu stiu ce dildo alb, apoi a hotarat sa te lase sa te promovezi singura. Stai linistita, nu e stress , eram doar curios, oricum daca o femeie ma atrage ii fac o vizita, nu sunt genul care se masturbeaza la poze sau filmulete. Bafta si bine ai venit!

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Ce anume doresti sa caut?

Ne zgandarise cu batul prin gard colegul, cu nu stiu ce dildo alb, apoi a hotarat sa te lase sa te promovezi singura. Stai linistita, nu e stress , eram doar curios, oricum daca o femeie ma atrage ii fac o vizita, nu sunt genul care se masturbeaza la poze sau filmulete. Bafta si bine ai venit!

Link spre comentariu

  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Arati foarte bine, m am uitat prin pozele de pe topicul din ct si nu am gasit niciuna cu sanii sau poate am sarit eu. Am vazut si multe linkuri de pe weetransfer, din pacate expirate, nu ni le repostezi si noua aici? Multi clienti pe placul tau :*

Hehe, am gasit eu sanii pe pag 20 si 54. Demult nu am mai stat sa rasfoiesc 50 de pagini. Imi ajunge. Preaaaaa mult pt mine.

Asteptam promovarea ei si sa ne zica programul si locatia, centrul vechi e mare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...