Sari la conținut

Bianca - incall-outcall/Centrul Vechi- 0732835124


Vizitator usermma

Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Arati foarte bine, m am uitat prin pozele de pe topicul din ct si nu am gasit niciuna cu sanii sau poate am sarit eu. Am vazut si multe linkuri de pe weetransfer, din pacate expirate, nu ni le repostezi si noua aici? Multi clienti pe placul tau :*

nici eu nu mai pot accesa clipurile de pe we transfer, dar voi pune clipul cu dildoul :)

Sani, nu prea am :) daca aveam, ei erau cei mai scoși în evidenta, am nr. micut, dar te asigur ca sunt frumoși:)

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Ne zgandarise cu batul prin gard colegul, cu nu stiu ce dildo alb, apoi a hotarat sa te lase sa te promovezi singura. Stai linistita, nu e stress , eram doar curios, oricum daca o femeie ma atrage ii fac o vizita, nu sunt genul care se masturbeaza la poze sau filmulete. Bafta si bine ai venit!

Te sarut
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Buna, de cand esti disponibila pentru programari, si care e in general programul tau?

 

Bine ai venit, sau reintors la Bucuresti :)

Te sarut, acum... ma instalez, inca putin si voi anunta cand ma puteți găsi.

Programul este de la 9:30 pana la 12:30

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Nu stiu cat ajuta, primele 20 pagini doar cearta mare, cu cineva amelia si altii, poze cu un travestit...wtf. M-am oprit Proasta inspiratie am avut sa pierd vremea. Bianca eu zic sa incepi un fresh-start, ce a fost a fost.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Hai sa o luam pas cu pas.

Locatia calea victoriei. Are cativa km. buni. Cam pe unde aproximativ? Nu de alta dar sa stim si cu parcarea.

Program 9.30-12.30 sau 00.30? Adica 3 ore sau 15 ore?

Sanii, hmmmm, lauda de sine nu miroase bine 😜. Sunt micuti, nu ii scoti in evidenta, dar sunt frumosi. Pai arata-i Doamne iarta-ma daca tot sunt frumosi.

Puncte sensibile ai? Gen sanii, clitoris, sau daca te gadili, sau daca nu accepti mangaieri pe.... Sau pe... Sau cine stie.

 

Ai face bine sa te instalezi mai repede, ca dam navala la tine 😂😂😂. Eu asa presimt.

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Hai sa o luam pas cu pas.

Locatia calea victoriei. Are cativa km. buni. Cam pe unde aproximativ? Nu de alta dar sa stim si cu parcarea.

Program 9.30-12.30 sau 00.30? Adica 3 ore sau 15 ore?

Sanii, hmmmm, lauda de sine nu miroase bine 😜. Sunt micuti, nu ii scoti in evidenta, dar sunt frumosi. Pai arata-i Doamne iarta-ma daca tot sunt frumosi.

Puncte sensibile ai? Gen sanii, clitoris, sau daca te gadili, sau daca nu accepti mangaieri pe.... Sau pe... Sau cine stie.

 

Ai face bine sa te instalezi mai repede, ca dam navala la tine 😂😂😂. Eu asa presimt.

Vizavi de blocul cu Ferrari stau :) locuri de parcare? Nema, m-am chinuit juma de ora :)))
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu stiu cat ajuta, primele 20 pagini doar cearta mare, cu cineva amelia si altii, poze cu un travestit...wtf. M-am oprit Proasta inspiratie am avut sa pierd vremea. Bianca eu zic sa incepi un fresh-start, ce a fost a fost.

Pai aia a fost la început:) schimbarea n-ai vazut-o, mai stai și citește.

Glumesc, nu va mai uitați pe fostul topic, uitați și de clipurile si pozele postate pe acel topic, voi fi la discreție pentru voi cu altele noi!

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Nu stiu cat ajuta, primele 20 pagini doar cearta mare, cu cineva amelia si altii, poze cu un travestit...wtf. M-am oprit Proasta inspiratie am avut sa pierd vremea. Bianca eu zic sa incepi un fresh-start, ce a fost a fost.

Oricum pe mine m-ai facut extrem de interesat, ai un corp beton, imi place cum arati si la fata, slim, servicii OK, anal fara conditionari, cadou OK, Astept sa postezi si locatia! :rockettes-1 :sexanal :clap2

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Oricum pe mine m-ai facut extrem de interesat, ai un corp beton, imi place cum arati si la fata, slim, servicii OK, anal fara conditionari, cadou OK, Astept sa postezi si locatia! :rockettes-1 :sexanal :clap2

Mersi frumos ❤ locatia mai exacta la telefon, asa e ok
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...