Jump to content

Maria 0790616735

Recommended Posts

• Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hei stiu ca am intarziat mult cu pozele 🔞    Va astept cu programari !!! 100 fin 200h    

Contact: Foarte usor, pe Whatsapp. Punctualitate: Nu prea. Se pot face programari dar degeaba. Am asteptat de fiecare data la usa pana a iesit clientul anterior. Cel mai bine, sunati cand sunteti dej

😈🔞

Posted Images

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salutare,

Am ajuns si eu ieri la Maria. Programare rapida pe whatsapp, confirmata cu aproape 1 ora inainte.

Locatie: apartament curat si decent, pe Calea Mosilor, vizavi de ANAF sector 3, singura in locatie fata.

Aspect: 9 frumusica, sani mari, orgasmici, cu pierce-uri in sfarcuri, foarte placuti cand te infigi in ei :) piele fina, carne tare pe ea, se vede ca are doar 20 de ani.

Oral: 8 se ajuta de mana destul de mult dar isi da silinta, nu se opreste pana nu ii spui tu. Aici mai are de invatat, cu timpul cu siguranta va fi mai bine.

NP: 8 de cursa lunga, duce, nu se plange. E stramta si foloseste destul de mult ulei. Am facut LOT si misionar. In LOT e implicata si energica, m-a calarit vreo 25 de minute (se vad si se simt minunat sanii ei mari) dar din nou, e loc de imbunatatiri - e destul de haotica in miscari, nu are inca suficienta experienta. Misionar ok, se simtea super pasarica ei fierbinte spre sfarsit :)

Atitudine: 8 amabila, fara figuri si fite, ok ca prezenta. Destul de neimplicata totusi, fara sarutari sau mangaieri, putin timida cred, probabil ca si asta se va mai rezolva cu timpul. 

Igiena: 10 curata, piele fina, fara mirosuri ciudate, nimic de reprosat.

Nota de plata: 200 lei/1 ora.

Concluzie: raport ok calitate/pret. Lucreaza doar de vreo 2-3 luni si tind sa cred ca e adevarat. Pe masura ce va mai capata experienta cred ca va fi si mai bine. Oricum, chiar si cum se prezinta acum, cred ca o sa mai revin.

Bafta si ciocane tari!
  • Like 2