Sari la conținut

0725128866 Daria


gaby_s

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am avut ocazia azi să trec pe la Daria. Trebuia să trec mai de mult pe la ea dar m-am gândit că oralul protejat nu o să fie la fel de plăcut ca cel neprotejat. M-am înșelat diferența este nesesizabilă, cel neprotejat este mai umed mda... Daria este o femeie foarte drăguță, o fire sociabila de nu îți mai vine să pleci de la ea și așa de dulce și curată de îți vine să o mănânci dar să nu dăm în cabalism. Mai rău rămânem fără ea. Pe Daria ar trebui să o clonăm să se poată bucura mai mulți de ea.

Am optat pentru o finalizare (150 RON) foarte bine executată cu mângâieri cu sărutări corporale. Totul protejat. (OP, NP)

Locație: In Brazdă pe lângă restaurantul La Rocca. 

Tel: 0725.128.866

Note: OP: 9, NP: 9 GFE: 9 Pe cea cu 10 o iei de nevastă că au futut-o alții destul :))))

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
La 17.12.2020 la 22:37, xvalxsa a spus:

Salutare,

Revin si eu cu o recenzie,am fost ieri la Daria.

Programat pe whatsapp,ajuns in locatie,ambient super misto cu lumanari etc,nu prea vezi asa ceva si nu ma asteptam sa ma linisteasca ambientu asa mult,deobicei la prima*intalnire* sunt mai timid,haha.

Ca servicii le-a prezentat mai sus.

Ca note,eu am facut doar 69,pentru ca nu am mai vrut sa o dau jos dupa mine,sincer va spun pentru 69,nu am vazut pe cineva sa se miste asa misto pe tine,daca esti amator ca mine de asa ceva,recomand cu incredere! Nota:punctez un 10 pentru ca oricum eu recomand oralul protejat!

Locatia: 10/10 ambient placut,curatenie.

Daria: nu vreau sa dau nota aici pentru ca este fiecare cum ii place,dar Daria este ce trebuie.

Deabea astept sa ma intorc si pentru normal.

Va salut,te pup daria :*

 

👍

Link spre comentariu
Acum 18 ore, alex1987alex a spus:

Am avut ocazia azi să trec pe la Daria. Trebuia să trec mai de mult pe la ea dar m-am gândit că oralul protejat nu o să fie la fel de plăcut ca cel neprotejat. M-am înșelat diferența este nesesizabilă, cel neprotejat este mai umed mda... Daria este o femeie foarte drăguță, o fire sociabila de nu îți mai vine să pleci de la ea și așa de dulce și curată de îți vine să o mănânci dar să nu dăm în cabalism. Mai rău rămânem fără ea. Pe Daria ar trebui să o clonăm să se poată bucura mai mulți de ea.

Am optat pentru o finalizare (150 RON) foarte bine executată cu mângâieri cu sărutări corporale. Totul protejat. (OP, NP)

Locație: In Brazdă pe lângă restaurantul La Rocca. 

Tel: 0725.128.866

Note: OP: 9, NP: 9 GFE: 9 Pe cea cu 10 o iei de nevastă că au futut-o alții destul :))))

 

Mulțumesc frumos 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Hello Folks!

Today i have been again to Daria. I don´t have much to add. Daria has a great service. She is a nice person and beautiful young woman... She knows exactly what men want and need... 😉

No stress, no pressure, just feeling good with Daria...

Thank you Daria... Till next time! 😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 20 minute, matatakakiba a spus:

Hello Folks!

Today i have been again to Daria. I don´t have much to add. Daria has a great service. She is a nice person and beautiful young woman... She knows exactly what men want and need... 😉

No stress, no pressure, just feeling good with Daria...

Thank you Daria... Till next time! 😘

Thank you 😇😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cuca macaii
  • Oras:Cuca macaii
On 1/7/2022 at 5:41 PM, alex1987alex said:

Am avut ocazia azi să trec pe la Daria. Trebuia să trec mai de mult pe la ea dar m-am gândit că oralul protejat nu o să fie la fel de plăcut ca cel neprotejat. M-am înșelat diferența este nesesizabilă, cel neprotejat este mai umed mda...

 

Hai ma las-o dracu..  Una e carne pe carne, si alta este pe cauciucul ala ordinar. Este diferenta ca de la cer la pamant intre neprotejat si protejat, fie ca e oral, fie ca este sex normal. Despre ce vorbim.. Dar na, daca tie asa ti sa parut e strict problema ta.. dar asta nu inseamna ca diferenta este insesizabila.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator neymarjrfive
Reputație: 0

Țin să îi dau dreptate colegului,nu e nicio diferență sesizabilă între oral protejat și neprotejat.Degeaba e nep. daca e făcut prost, contează să fie făcut bine:))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...