Sari la conținut

0725128866 Daria


gaby_s

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare dragi colegi! 
 

Numai ce am plecat de la acest exemplar nemaipomenit. In cuvinte e destul de greu sa descriu experienta. Fata merita 10 pe linie fara nici un dubiu. Curată, înaltă, vorbăreață, cu un zâmbet permanent si sincer. 
 

intrat la ea intr-o garsoniera la etajul 7 (legat de zona nu vreau sa-mi dau cu parerea pentru ca nu cunosc Craiova), fumat o tigara, servit un pahar cu apa si dat drumul la acțiune. Oral protejat, normal protejat. A fost o chimie intre noi, la ambele ii dau 10 chiar daca oralul este protejat. 
 

Fata este strâmtă, se vede si se si simte tinerețea ei. Simt nevoia sa aduc in discutie mirosul ei impecabil. 
 

concluzie:

-oral nota 10;

-normal nota 10;

-locație nota 9, nu e lux dar m-am simtit bine. 
 

De revenit: un definitiv DA

atentie la numărul de telefon, in titlu este gresit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 41 minute, tzutzu90 a spus:

Salutare dragi colegi! 
 

Numai ce am plecat de la acest exemplar nemaipomenit. In cuvinte e destul de greu sa descriu experienta. Fata merita 10 pe linie fara nici un dubiu. Curată, înaltă, vorbăreață, cu un zâmbet permanent si sincer. 
 

intrat la ea intr-o garsoniera la etajul 7 (legat de zona nu vreau sa-mi dau cu parerea pentru ca nu cunosc Craiova), fumat o tigara, servit un pahar cu apa si dat drumul la acțiune. Oral protejat, normal protejat. A fost o chimie intre noi, la ambele ii dau 10 chiar daca oralul este protejat. 
 

Fata este strâmtă, se vede si se si simte tinerețea ei. Simt nevoia sa aduc in discutie mirosul ei impecabil. 
 

concluzie:

-oral nota 10;

-normal nota 10;

-locație nota 9, nu e lux dar m-am simtit bine. 
 

De revenit: un definitiv DA

atentie la numărul de telefon, in titlu este gresit. 

Multumesc frumos dragul meu , te astept cu drag oricând dorești o clipă de răsfăț. 😊Mi -a facut placere sa te cunosc 😊

Link spre comentariu

Și eu zic că fata este de 10.De aceea vin și cu propunerea de a o trece la top.Intruneste calitățile,cred că merită să fie acolo,și sper sa stea cît mai mult în Craiova.Are și recenzii frumoase,și o sa mai aibă sunt sigur,deși nu-i de f mult timp la noi.Avem.neviie de fete de top,că ați mai deschis și voi că și mine uși,din fata cărora v-ați întors sau ați regretat că ați rămas.Sa scrie cine este de acord cu mine sa o propunem la top.Darian luni o sa te vizitez cu siguranță,căci o să îmi fie f dor de tine pina la anu.Sarbatori fericite tuturor

Link spre comentariu
1 oră în urmă, gaby_s a spus:

Și eu zic că fata este de 10.De aceea vin și cu propunerea de a o trece la top.Intruneste calitățile,cred că merită să fie acolo,și sper sa stea cît mai mult în Craiova.Are și recenzii frumoase,și o sa mai aibă sunt sigur,deși nu-i de f mult timp la noi.Avem.neviie de fete de top,că ați mai deschis și voi că și mine uși,din fata cărora v-ați întors sau ați regretat că ați rămas.Sa scrie cine este de acord cu mine sa o propunem la top.Darian luni o sa te vizitez cu siguranță,căci o să îmi fie f dor de tine pina la anu.Sarbatori fericite tuturor

Te astept 😊Multumesc pentru cuvintele frumoase 😊Sarbatorii fericite tututor si un an nou plin de realizării pe toate planurile !

Link spre comentariu
Vizitator puiuu
Reputație: 0
Acum 18 ore, gaby_s a spus:

Și eu zic că fata este de 10.De aceea vin și cu propunerea de a o trece la top.Intruneste calitățile,cred că merită să fie acolo,și sper sa stea cît mai mult în Craiova.Are și recenzii frumoase,și o sa mai aibă sunt sigur,deși nu-i de f mult timp la noi.Avem.neviie de fete de top,că ați mai deschis și voi că și mine uși,din fata cărora v-ați întors sau ați regretat că ați rămas.Sa scrie cine este de acord cu mine sa o propunem la top.Darian luni o sa te vizitez cu siguranță,căci o să îmi fie f dor de tine pina la anu.Sarbatori fericite tuturor

Nu știu după ce criterii propuneți voi aceste fete la top, fata are preturi exagerate, doar ce a apărut în peisaj, poze nu postează, are puține recenzii, face totul protejat, gfe fără fk e laba, sa o trec la top pentru ce? Ca miroase frumos în casa si sunt petale de trandafiri pe jos? N am nimic cu ea, doar ca nu sunt de acord cu trecerea ei la top. 

Link spre comentariu

Prietene,fai o vizita apoi faci o recenzie reală aici și atunci poți să fi de acord sau nu.Cum  să mă opun eu unei propuneri daca eu nu am fost la fata respectiva?Și băieți,care ați fost la Daria,cînd aveti puțin timp liber faceți o recenzie realista aici,Daca tot mergem la fete,și tot avem cont aici,hai sa facem și recenzii

Link spre comentariu
  • Oras:Matrix
  • Oras:Matrix

Salutare futăcioși! 

Bună Daria! 🤗

   Cum o ajuns americanul la Paris așa și ardeleanu' în Craiova. Și după două încercări eșuate dau de Daria a cărei voce veselă m-a convins să-i fac o vizită. Plus că mai eram și foarte aproape de locația ei. 

De după ușă mi-a deschis o brunetă cu părul lung (slăbiciunea mea), frumoasă și foarte plăcută la vorbă. Pozele pe care le-am văzut pe forum și publi nu sunt deloc modificate, e ea în toată splendoarea ei. Am conversat câta înainte de a gusta din fructul pasiunii. 

După dușul de rigoare am luat-o în brațe și i-am sărutat pielea fină și albă ca laptele, pe gât, pe sâni. Am trecut apoi la un 69. Nu m-a deranjat absolut deloc oralul protejat. În circumstanțele actuale și mai ales că ne intalneam prima dată eu îl consider justificat. 

La partea de futai s-au schimbat datele problemei sa zic așa. Am găsit o piersică strâmtă bine de tot. Am simțit fiecare părticică, fiecare zvâcnire, fiecare tremur. A fost de vis. M-a făcut să mă întorc după vreo două ore și să o luăm de la capăt. 

Dăm și note că așa e frumos. 

Aspect: 10 (zici că e Albă-ca-Zăpada - pielea albă ca laptele, părul negru ca abanosul și buzele roșii ca sângele) 

Gfe: 10

OP: 9 (nu din cauza prezzului ci a faptului că mie îmi place să se ocupe și de zonele adiacente. Poate data viitoare) 

NP: 10 

Halat: 300/ora bine meritați atât pentru acțiune cât și pentru atmosferă

La mulți ani tuturor! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 55 minute, mr_smith a spus:

Salutare futăcioși! 

Bună Daria! 🤗

   Cum o ajuns americanul la Paris așa și ardeleanu' în Craiova. Și după două încercări eșuate dau de Daria a cărei voce veselă m-a convins să-i fac o vizită. Plus că mai eram și foarte aproape de locația ei. 

De după ușă mi-a deschis o brunetă cu părul lung (slăbiciunea mea), frumoasă și foarte plăcută la vorbă. Pozele pe care le-am văzut pe forum și publi nu sunt deloc modificate, e ea în toată splendoarea ei. Am conversat câta înainte de a gusta din fructul pasiunii. 

După dușul de rigoare am luat-o în brațe și i-am sărutat pielea fină și albă ca laptele, pe gât, pe sâni. Am trecut apoi la un 69. Nu m-a deranjat absolut deloc oralul protejat. În circumstanțele actuale și mai ales că ne intalneam prima dată eu îl consider justificat. 

La partea de futai s-au schimbat datele problemei sa zic așa. Am găsit o piersică strâmtă bine de tot. Am simțit fiecare părticică, fiecare zvâcnire, fiecare tremur. A fost de vis. M-a făcut să mă întorc după vreo două ore și să o luăm de la capăt. 

Dăm și note că așa e frumos. 

Aspect: 10 (zici că e Albă-ca-Zăpada - pielea albă ca laptele, părul negru ca abanosul și buzele roșii ca sângele) 

Gfe: 10

OP: 9 (nu din cauza prezzului ci a faptului că mie îmi place să se ocupe și de zonele adiacente. Poate data viitoare) 

NP: 10 

Halat: 300/ora bine meritați atât pentru acțiune cât și pentru atmosferă

La mulți ani tuturor! 

Multumesc frumos 😊Te mai astept pe la mine 😊

La multi ani tuturor ! Un anu nou plin de realizari pe toate planurile vă doresc😊

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...