Sari la conținut

Masaj 0747707304


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Va salut.

          Sunat dameza cu linkul de pe publi24 : https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/fac-masaj-de-relaxare-sau-terapeutic/766718ii578g701ge621df341f6ghd29.html

          Ma doare spatele si sun cu gandul de a scapa de problema. Raspunde titulara, imi spune ca face masaj de relaxare, la 50 lei/ora si ca e disponibila de la ora 19, imi comunica adresa, undeva prin dambovita, departe. Va spune ea cu exactitate. Nu e o zona foarte "primitoare", am parcat la 3 strazi distanta, multi omuleti colorati.

         Sun cand ajung, vine ea sa ma culeaga de afara. O tipa... voluminoasa, pentru gusturile mele, ma baga intr-o curte comuna si o casa aflata in renovare, intuneric bine.

Ajung in care cu pricipina, curata, cu o canapea si o masa de masaj. Bunnnn.

         Ma descalt, ma dezbrac, raman in boxeri. Ma intreaba : dar masaj intim nu doresti? Zambesc prostut, zic da, imi spune sa las si lenjeria intima pe scaun si ma costa 30 lei in plus, adica 80 lei.

         Ma asez pe burta, avem diverse conversatii, pare putin dilie, dar aia e, poate nu stiu eu sa intreb chestii pentru nivelul ei. Incepe sa intinda niste ulei ca si cum ungi margarina pe paine, maini, spate, picioare. Imi sugeara daca pot sta mai cracanat, ma conformez, imi maseaza putin bilutele si zona cu pricina, aprox 3 min. Ma intoarce pe spate, repetam actiunea maini, abdomen, picioare. Ajungem la momentul 0, pune ulei pe instrument, si incepe sa traga de dansul in mai multe directii, si nu tot timpul foarte confortabil. Reusim dupa a doua tura de ulei sa finalizez, si ea tine un servetel deasupra sa nu cumva sa nimeresti tavanul. Am ramas cu 10 kg de ulei pe mine, din care 4 numai in zona intima. Ea numa l-a intins si l-a plimbat de colo colo. Cobor de pe masa, ma uit la ceas. 19:32. Aia e. Ma imbrac si plec ..." ne mai vedem, sper ca ti-a placut", ok bine pa.

         Nu stiu ce note sa dau, probabil locatie 6, curatenie 9, stimabila 7, masaj 5, finalizare 7. Nu s-a dezbracat, nu am intrebat daca face oral, nu am incercat sa ating, nu am fost curios, nu ma atrage de niciun fel. Probabil ca merita, pentru palmares si niste banuti modici. Spor la futut, masaj sau ce vreti voi

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...