Sari la conținut

Străzi , variante , bulevarde , Roza21 0724762314


roza21

Postări Recomandate

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Șoseaua Ștefan cel Mare, Bulevardul Nicolae Titulescu, Bulevardul Banu Manta, Bulevardul Ion Mihalache, Calea Victoriei,Șoseaua Pavel Kiseleff, Bulevardul Aviatorilor, Bulevardul Bucureștii Noi, Bulevardul Elisabeta, Bulevardul Ferdinand, Bulevardul Carol I, Bulevardul Mărășești, Calea Văcărești, Bulevardul Barbu Văcărescu, Șoseaua Pipera, Șoseaua Colentina, Șoseaua Pantelimon, Șoseaua Mihai Bravu...mai vrei ? :)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vezi ca e unu in constanta care zicea ca face prostatita din cauza ta

 

Multumesc pentru empatie! Cel mai nasol aspect care se pune este ca daca nu descopar in curand voi face prostatita. Asta ma macina cel mai mult. Afland ce a avut, rezolv problema mult mai reprde, sper fara repercursiuni. Este cam imposibil sa dai de ea pe internet, atata timp cat nu are poze cu fata.Cauti acul in carul cu fan. ii las si o adresa de mail in care sa imi scrie sau sa imi dea un nr de telefon pe care sa o sun daca vrea . [email protected].

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Hei buna sunt Roza momentan nu activez , m-ar interesa si pe mine străzi , variante bulevarde , unde pot ieși din toată țara orice informație îmi este de mare folos va pupacesc

Cati bani vrei sa faci?

Iti gasesc un lache sa te ia de nevasta daca esti cuminte.

Link spre comentariu
Vizitator juanstein
Reputație: 0

Șoseaua Ștefan cel Mare, Bulevardul Nicolae Titulescu, Bulevardul Banu Manta, Bulevardul Ion Mihalache, Calea Victoriei,Șoseaua Pavel Kiseleff, Bulevardul Aviatorilor, Bulevardul Bucureștii Noi, Bulevardul Elisabeta, Bulevardul Ferdinand, Bulevardul Carol I, Bulevardul Mărășești, Calea Văcărești, Bulevardul Barbu Văcărescu, Șoseaua Pipera, Șoseaua Colentina, Șoseaua Pantelimon, Șoseaua Mihai Bravu...mai vrei ? :)

Vad ca i-ai dat doar centrale sau pe zona de nord-est :)))))

Vezi sa nu fie orientata spre vest :)))))

 

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Fata a spus că momentan nu activează, ceea ce înseamnă că a activat...nu s-a dat drept măicuță de la mănăstire.

Ie greu cu limba romana :).

Cred ca vroia sa zica "momentan fac pauza" avand in vedere intrebarea tampita "pe care strazi se poate vinde" te ducea cu gandu la vreo sarmana sufletica pierduta gata sa se arunce in ghearele crunte ale prostitutiei stradale.

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Ie greu cu limba romana :).

Cred ca vroia sa zica "momentan fac pauza" avand in vedere intrebarea tampita "pe care strazi se poate vinde" te ducea cu gandu la vreo sarmana sufletica pierduta gata sa se arunce in ghearele crunte ale prostitutiei stradale.

 

Scuze, eu n-am priceput ce zicea ea acolo...abia acum am realizat ce voia ea...să poată "ieși" la stradă. Clar că pe ce am înșirat eu acolo nu poate "ieși". Pffff, da' ce-ai pățit măi fată de vrei să te vinzi pe stradă ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

 

Scuze, eu n-am priceput ce zicea ea acolo...abia acum am realizat ce voia ea...să poată "ieși" la stradă. Clar că pe ce am înșirat eu acolo nu poate "ieși". Pffff, da' ce-ai pățit măi fată de vrei să te vinzi pe stradă ?

Lol pai tu ce i-ai dat acolo, lista de bulevarde din Bucuresti unde gasesti inghetata si pacanele ? 🤣🤣🤣🤣
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Cam așa ceva...plm, am înșirat și eu niște bulevarde mai cunoscute...nu am înțeles deloc ce a cerut ea acolo...abia după ce ai scris tu...am recitit și am realizat

Bine ca nu ai zis Sos Nordului ca lui Adita nu-i place concurenta 🤣🤣🤣🤣
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Vizitator juanstein
Reputație: 0

Ia sa te vezi cu ea, sa ii asculti povestea trista. Sigur te indragostesti si o ceri de nevasta.

Gresit.......astept sa fiu,, cerut"

In plus cariera mea in materie de asa ceva s-a incheiat din proprie dorinta

Asa ca sigur nu voi avea cum sa o cunosc

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...