Sari la conținut

Rebecca TS - a fost cineva, o cunoasteti?


zabielo

Postări Recomandate

  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Nu ți a cerut nimeni draga mea nici un link nimic te ai băgat tu repede în seama ca supozitorul în cur

 

Nu e mare diferență între tine și el stai liniștită decât ca tu ai par și cam atât ca barbă aveți amândoi etc etc ba din contra arata mai bine ca tine cu tot cu 5 programe de edit

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Băiat baiat dar da lecții la N femei despre ce vorbim

Probabil lecții de Cross-dressing, altfel de " lecții " din postarile lui pe Tik-Tok nu observ, decât o persoană confuză de propria identitate.

 

Hai să nu ne dăm totuși ceea ce nu suntem și să nu mai inducem poporul în eroare pentru că din cauza celor de speța lui noi restul Transexualelor avem de suferit și din păcate suntem asociate cam la același level iar omul nu mai stie sa diferențieze care e travestit și care e femeie Transgender.

 

Poate dacă rămâneam și noi bărbați și ne maimuțăream puțin pe Tik-Tok și nu investeam atât de mult in noi aveam mai mult succes !😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Probabil lecții de Cross-dressing, altfel de " lecții " din postarile lui pe Tik-Tok nu observ, decât o persoană confuză de propria identitate.

 

Hai să nu ne dăm totuși ceea ce nu suntem și să nu mai inducem poporul în eroare pentru că din cauza celor de speța lui noi restul Transexualelor avem de suferit și din păcate suntem asociate cam la același level iar omul nu mai stie sa diferențieze care e travestit și care e femeie Transgender.

 

Poate dacă rămâneam și noi bărbați și ne maimuțăream puțin pe Tik-Tok și nu investeam atât de mult in noi aveam mai mult succes !😂😂😂

Daca oamenii nu știu diferența dintre TV Ts Blah Blah sora mea este foarte trist dar ce sa mai ca și in cazurile de mai sus 3 kg de make up lumina bună 3 programe de edit și binesss transsexualesss realesss 🤣 ma abțin ca să nu fiu răuță 🤷â€â™€ï¸ în rest ce sa zic vulpisss🤣â¤ï¸ i give 0 fuck and i got 0 chill in me 🤪💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Daca oamenii nu știu diferența dintre TV Ts Blah Blah sora mea este foarte trist dar ce sa mai ca și in cazurile de mai sus 3 kg de make up lumina bună 3 programe de edit și binesss transsexualesss realesss 🤣 ma abțin ca să nu fiu răuță 🤷â€â™€ï¸ în rest ce sa zic vulpisss🤣â¤ï¸ i give 0 fuck and i got 0 chill in me 🤪💋

Te puuup frumoasa mea!😘😘😘

Ti-am simțit lipsa pe aici, era Sooo fucking boring without Youuuu!â¤ðŸ˜ðŸ¤—

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Probabil lecții de Cross-dressing, altfel de " lecții " din postarile lui pe Tik-Tok nu observ, decât o persoană confuză de propria identitate.

 

Hai să nu ne dăm totuși ceea ce nu suntem și să nu mai inducem poporul în eroare pentru că din cauza celor de speța lui noi restul Transexualelor avem de suferit și din păcate suntem asociate cam la același level iar omul nu mai stie sa diferențieze care e travestit și care e femeie Transgender.

 

Poate dacă rămâneam și noi bărbați și ne maimuțăream puțin pe Tik-Tok și nu investeam atât de mult in noi aveam mai mult succes !😂😂😂

 

Nu e corect ce scrii aici vulpita frumoasa. Daca oamenii ajung sa confunde termenii pt ca apar persoane precum Rebecca, este strict vina oamenilor ca nu studiaza "subiectul", nu este vina "subiectului".

 

Si asa nu sunteti foarte multe in breasla asta, iar ca si client ma irita grav cand vad ca, uneori, n aveti pic de empatie unele pt altele.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

 

Nu e corect ce scrii aici vulpita frumoasa. Daca oamenii ajung sa confunde termenii pt ca apar persoane precum Rebecca, este strict vina oamenilor ca nu studiaza "subiectul", nu este vina "subiectului".

 

Si asa nu sunteti foarte multe in breasla asta, iar ca si client ma irita grav cand vad ca, uneori, n aveti pic de empatie unele pt altele.

ÃŽn condițiile în care nu există PIC DE BUN SIMÈš din partea acestora și nu isi cunosc "Statutul " Nu mai am pic de empatia față de nimeni.

 

Am vizitat orașele: Brașov, Tg Mures, Cluj și în fiecare dintre aceste orașe am fost amenințată cu moartea de către acești travestiti și terorizată cu sute de programări și telefoane false, daca ai urmărit postarile de pe Thread-ul meu acolo cu siguranță ai și văzut mesajele si screen-urile ce le-am postat.

 

Muncesc din greu atât eu cât și restul colegelor mele și este deranjant când un

astfel de travestit se declară TRANSEXUALA DE LUX, despre asta este vorba...nu judec pe nimeni, dar din cauza acestor maimutoi de pe Tik Tok, confuzi de propria lor identitate noi restul avem de suferit în societate și lumea ne judecă și asociază cu toti acesti băieței efeminați.

 

La ce mai veniți la Transexuale dacă aveți plăceri pentru travestiti?

La ce mai aveți pretenții la sâni, par natural, buze, piele fina, fără bataturi în palme(Ziua lucreaza in constructii iar cand se înoptează ne transformăm în mari "Transexuale de lux "...și după ce vizitați acești amatori dornici de pula,sariti cu recenzii negative și tot felul de nemulțumiri...A cui este vina?

Nu este prost cine cere ,e prost cine oferă.

Hai să ne reprofilăm orientarea din Transexuale înapoi catre partea masculină și să ne futem toti în cur, ce părere ai?

La ce atâta chinuială, intervenții peste inverventi, dureri,nopți nedormite, organism distrus din cauza hormoniilor.

 

Nu am condamnat niciodată orientarea sexuală a nimănui, fie el gay, bisex, lesby, travestit, Cross Dress, Sissy Girls (Boy) , dar hai totuși să ne vedem lungul nasului fiecare și să evităm astfel de subiecte pentru ca efectiv pe zi ce trece mă șocați tot mai mult.

 

Spor la futut constructori!

 

O seară bună vă doresc!💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ÃŽn condițiile în care nu există PIC DE BUN SIMÈš din partea acestora și nu isi cunosc "Statutul " Nu mai am pic de empatia față de nimeni.

 

Am vizitat orașele: Brașov, Tg Mures, Cluj și în fiecare dintre aceste orașe am fost amenințată cu moartea de către acești travestiti și terorizată cu sute de programări și telefoane false, daca ai urmărit postarile de pe Thread-ul meu acolo cu siguranță ai și văzut mesajele si screen-urile ce le-am postat.

 

Muncesc din greu atât eu cât și restul colegelor mele și este deranjant când un

astfel de travestit se declară TRANSEXUALA DE LUX, despre asta este vorba...nu judec pe nimeni, dar din cauza acestor maimutoi de pe Tik Tok, confuzi de propria lor identitate noi restul avem de suferit în societate și lumea ne judecă și asociază cu toti acesti băieței efeminați.

 

La ce mai veniți la Transexuale dacă aveți plăceri pentru travestiti?

La ce mai aveți pretenții la sâni, par natural, buze, piele fina, fără bataturi în palme(Ziua lucreaza in constructii iar cand se înoptează ne transformăm în mari "Transexuale de lux "...și după ce vizitați acești amatori dornici de pula,sariti cu recenzii negative și tot felul de nemulțumiri...A cui este vina?

Nu este prost cine cere ,e prost cine oferă.

Hai să ne reprofilăm orientarea din Transexuale înapoi catre partea masculină și să ne futem toti în cur, ce părere ai?

La ce atâta chinuială, intervenții peste inverventi, dureri,nopți nedormite, organism distrus din cauza hormoniilor.

 

Nu am condamnat niciodată orientarea sexuală a nimănui, fie el gay, bisex, lesby, travestit, Cross Dress, Sissy Girls (Boy) , dar hai totuși să ne vedem lungul nasului fiecare și să evităm astfel de subiecte pentru ca efectiv pe zi ce trece mă șocați tot mai mult.

 

Spor la futut constructori!

 

O seară bună vă doresc!💋

Nu trebuie sa extrapolezi, exista si nuante, nu doar alb si negru. Evident ca unele persoane merita un tratament negativ.

 

Consider ca exista o piata pt toti termenii enumerati de tine, voi nu va bateti pe aceeasi felie, tipologia de client este alta (am avut discutia asta chiar si cu tine Lara :) )

 

Categoria de "constructori" de care povestesti este intretinuta, in cea mai mare parte, de clientii care nu recunosc pozele false sau anunturile copy/paste.

 

In continuare consider ca este intru totul obligatia clientului sa cunoasca "regulile jocului" si sa trieze corespunzator.

 

Iti inteleg nemultumirile si sunt umane intrucatva. Totusi, cred ca ati avea mai mult de castigat (si nu ma refer la bani) daca astfel de commenturi ar disparea.

 

Esti o prezenta efervescenta si placuta, nu trebuie sa te cenzurezi, trebuie doar sa stii sa ti alegi corect razboaiele in care te bagi.

 

Am incheiat aici, las topicul pt Rebecca sau clientii ei/lui.

 

Ma duc sa l caut pe Gica.. mai are gletul de dat si apoi l am spart la rozeta

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Nu trebuie sa extrapolezi, exista si nuante, nu doar alb si negru. Evident ca unele persoane merita un tratament negativ.

 

Consider ca exista o piata pt toti termenii enumerati de tine, voi nu va bateti pe aceeasi felie, tipologia de client este alta (am avut discutia asta chiar si cu tine Lara :) )

 

Categoria de "constructori" de care povestesti este intretinuta, in cea mai mare parte, de clientii care nu recunosc pozele false sau anunturile copy/paste.

 

In continuare consider ca este intru totul obligatia clientului sa cunoasca "regulile jocului" si sa trieze corespunzator.

 

Iti inteleg nemultumirile si sunt umane intrucatva. Totusi, cred ca ati avea mai mult de castigat (si nu ma refer la bani) daca astfel de commenturi ar disparea.

 

Esti o prezenta efervescenta si placuta, nu trebuie sa te cenzurezi, trebuie doar sa stii sa ti alegi corect razboaiele in care te bagi.

 

Am incheiat aici, las topicul pt Rebecca sau clientii ei/lui.

 

Ma duc sa l caut pe Gica.. mai are gletul de dat si apoi l am spart la rozeta

Hai nu fi ironic, te rog...

Tocmai pentru simplul fapt că sunt o persoană directă și sinceră nu mă afectează nimic din cele afirmate, sunt o persoană ASUMATÄ‚ și am luptat mult prea mult cu mine însumi pentru a ajunge la nivelul si standardele dorite, altfel rămâneam travestit încontinuare, îmi trânteam un maturoi în cap și eram mare TRANSEXUALÄ‚ DE LUX, ziua mare Diva , seara masculul alfa, 2 în 1...Super, nu?

 

Btw, nu am cautat niciodată "Razboaie" cu nimănui...pe lângă meseria pe care o practic cu drag și multă plăcere am o viață privată frumoasă și fericită și nu am să mă cobor niciodată la nivelul altor maimuțe flămânde , isterice și nefericite.

 

Grijă mare cu rozeta lui Gică, să nu-i faci fisuri anale bietului om!😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Probabil lecții de Cross-dressing, altfel de " lecții " din postarile lui pe Tik-Tok nu observ, decât o persoană confuză de propria identitate.

 

Hai să nu ne dăm totuși ceea ce nu suntem și să nu mai inducem poporul în eroare pentru că din cauza celor de speța lui noi restul Transexualelor avem de suferit și din păcate suntem asociate cam la același level iar omul nu mai stie sa diferențieze care e travestit și care e femeie Transgender.

 

Poate dacă rămâneam și noi bărbați și ne maimuțăream puțin pe Tik-Tok și nu investeam atât de mult in noi aveam mai mult succes !

Tu aveai succes si ca baiat ca am vazut pozele, erai model ce sa mai. Dar na, daca ai disforie de gen, nu ai ce-i face. Te pup la pasarica  :atm  :blushing2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main
  • Telefon: 0735913468
  • Oras:Frankfurt am Main

Tu aveai succes si ca baiat ca am vazut pozele, erai model ce sa mai. Dar na, daca ai disforie de gen, nu ai ce-i face. Te pup la pasarica :atm :blushing2

Am fost model ca și bărbat la Milano, succes am avut atât la bărbați cât și la femei, puteam să rămân și eu la acel nivel dar pe lângă toată masculinitatea pe care o afișăm interiorul meu dorea cu totul altceva...iar in prezent mă declar femeie trans bisexuală.â¤ðŸ˜

 

ÃŽn viața cel mai greu este să te accepți pe tine însuți, dacă noi nu ne putem accepta ce așteptări putem avea din partea societății sau a celor dragi din jurul nostru?

Nu condam travestiții, am facut și eu parte din breasla acestora însă ceea ce ma deranjează pe mine personal este faptul ca nu știm să ne comportăm în societate și ne maimuțărim pe en site-uri de socializare crezând că suntem grozavi și prin prisma faptul că esti un bărbat efeminat cu gesturi de fetiță și mult prea excentric prin atitudine nu faci decât să atragi atenția si răutatea oamenilor HOMOFOBI.

 

Ne luptăm și ne lovim zilnic de această problemă în România, din păcate...

 

Vorbesc aici total despre discreție și faptul că pe lângă plăcerile ascunse ce ne tulbură creierasii, trăim într-o societate mai bolnavă, bolnavă de ranchiună și răutate.

 

Vrei sa te simți azi, maine, poimâine Transexuala de lux, fi discretă fără să joci la două fronturi și mai ales publice unde cârcotașii și nefericiții abia așteaptă să "Te ardă "...

 

 

Vă pup pe toti cu drag!💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost model ca și bărbat la Milano, succes am avut atât la bărbați cât și la femei, puteam să rămân și eu la acel nivel dar pe lângă toată masculinitatea pe care o afișăm interiorul meu dorea cu totul altceva...iar in prezent mă declar femeie trans bisexuală.❤

 

În viața cel mai greu este să te accepți pe tine însuți, dacă noi nu ne putem accepta ce așteptări putem avea din partea societății sau a celor dragi din jurul nostru?

Nu condam travestiții, am facut și eu parte din breasla acestora însă ceea ce ma deranjează pe mine personal este faptul ca nu știm să ne comportăm în societate și ne maimuțărim pe en site-uri de socializare crezând că suntem grozavi și prin prisma faptul că esti un bărbat efeminat cu gesturi de fetiță și mult prea excentric prin atitudine nu faci decât să atragi atenția si răutatea oamenilor HOMOFOBI.

 

Ne luptăm și ne lovim zilnic de această problemă în România, din păcate...

 

Vorbesc aici total despre discreție și faptul că pe lângă plăcerile ascunse ce ne tulbură creierasii, trăim într-o societate mai bolnavă, bolnavă de ranchiună și răutate.

 

Vrei sa te simți azi, maine, poimâine Transexuala de lux, fi discretă fără să joci la două fronturi și mai ales publice unde cârcotașii și nefericiții abia așteaptă să "Te ardă "...

 

 

Vă pup pe toti cu drag!

Esti foarte tare. Eu din punct de vedere psihologic si psihiatric sunt curios daca se poate trata disforia de gen sau pur si simplu este un dat de la natura si trebuie sa traiesti cum iti dicteaza natura. Te apreciez Lara, ai putea sa fii si un psiholog foarte bun. Love u! Mi-ai dat un pic curaj sa imi ma accept mai mult asa cum sunt! Te pup!  :hug1

Link spre comentariu
Vizitator tsafrodita
Reputație: 0

Acum vreau să văd de la multele

 

Cele 12 ședințe de psihologie

 

Ședințele de la psihiatrie

 

Ședințele și analizele de la endocrinologie

 

Teste de sănge care atestă că e disforie de gen

 

Plus medicație avizată de la endo

 

Eu le am pe toate plus postate plus dat statu în judecată pentru a obține buletinul se sex f !!

 

 

Că toate vorbim da nimeni nu știe ce înseamnă Disforia de gen !!

 

Despre ce vorbim multe din voi nu aveti cele mentionate sus si tot se cred multe asa zis transexuale.

 

Termen corect o femeie trans !! Că de 3 ani tot vă corectez

 

 

Vă pup și iertațimi sinceritatea

Link spre comentariu

Vizitator newmichelled
Reputație: 0

 

Acum vreau să văd de la multele

 

Cele 12 ședințe de psihologie

 

Ședințele de la psihiatrie

 

Ședințele și analizele de la endocrinologie

 

Teste de sănge care atestă că e disforie de gen

 

Plus medicație avizată de la endo

 

Eu le am pe toate plus postate plus dat statu în judecată pentru a obține buletinul se sex f !!

 

 

Că toate vorbim da nimeni nu știe ce înseamnă Disforia de gen !!

 

Despre ce vorbim multe din voi nu aveti cele mentionate sus si tot se cred multe asa zis transexuale.

 

Termen corect o femeie trans !! Că de 3 ani tot vă corectez

 

 

Vă pup și iertațimi sinceritatea

 

 

 

 

 

 

Da asa e nu le am pe toate menționate poate le are tipa asta care se intitulează transexuala de lux ( deh fiind de lux trebuie sa le dețină)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...