Sari la conținut

❤Beatrice❤ în vizită 0767946165


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut. Vizitat azi, programare exclusiv prin whatsapp. Locatia este vis-a-vis de Asado, langa giratoriul Ciresica.

Apartament curat, cateva geluri de dush la baie.

Fata este foarte draguta, cu un fund fenomen. Am luat un nr, cu finalizare orala. LOT bun. 150 ron.

De revenit? Da.

Sanatate.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 19 ore, seth1760915 a spus:

Salut. Vizitat azi, programare exclusiv prin whatsapp. Locatia este vis-a-vis de Asado, langa giratoriul Ciresica.

Apartament curat, cateva geluri de dush la baie.

Fata este foarte draguta, cu un fund fenomen. Am luat un nr, cu finalizare orala. LOT bun. 150 ron.

De revenit? Da.

Sanatate.

Mersiiii pentru vizită și te mai aștept cu drag 😊💋

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 3 minute, Beatrice_26_ a spus:

Disponibilă pentru programări până la ora 21.00💋

Neatza domnisoara...

Colegul nostru Marcel ti-a scris daca accepti virgini...probabil i-a cazut cu tronc si dorea sa te viziteze, accepti si incepatori / virgini ? Multumesc zi buna

Link spre comentariu
  • Telefon: 00000
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 00000
  • Oras:Constanta
On 1/26/2022 at 4:17 PM, Beatrice_26_ said:

🥰💋

Picsart_22-01-26_13-25-24-809.jpg

Picsart_22-01-26_13-22-59-444.jpg

Picsart_22-01-26_13-21-58-649.jpg

Picsart_22-01-26_13-24-12-126.jpg

Picsart_22-01-26_13-17-25-604.jpg

Vizitat azi titulara topicul fiind "speriat" de anuntul de ieri plus ca o urmaream de ceva timp. Programarea facuta pe whatsapp unde a raspuns foarte rapid, undeva la cateva minute. Confirm programarea cu jumatate de ora inainte si atunci imi da si adresa locatiei. Ca si locatie este undeva in tomis nord pe langa liceul econimic sau mai usor spus, fix langa Profi la un bloc turn. Ajuns in locatie unde ma primeste imbracata in costumatia de mai sus. Ma pofteste in camera de lucru, dar pe drum dau de colega ei cred care era in bucatarie. Ma fac comod, isi face si ea aparitia in costumul Evei si se aseaza langa mine in pat si ma intreaba cum sa mi faca oralul. Optez pentru un oral neprotejat ca sa se simta si pearce-ul ala putin. Incepe cu limba pe la OO, dar nimic special, urcand cu limba si buzele pe teava unde incepe sa faca un oral destul de bunicel cu mici tente de deep, alternand cu sarutari pe corp si chiar si FK ( de mentionat ca inainte s-a clatiti cu apa de gura si nu au fost mirosuri sau dantura stricata etc. ). Pus prezervativul, pusa capra si pompat cateva minute pana la epuizarea celui mic.

 

Oral:  8 ( este loc de mai bine mereu)

Normal: 9,5 (geme frumos, un cur superb, nu foarte tonifiat sau tare dar numai bun de infipt in el,  destul de stramta si umezita natural)

Locatie : 9 ( un apartament cu doua camere unde impart doua fete doua dormitoare pentru cei care cauta placeri ca si noi, curat si fara mirosuri dubioase)

Tarif: 100 lei/finalizarea + 50 lei FK

De revenit si de recomandat : Da, dar pacat ca pleaca sau se retrage

 

Spor la ciocane!

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vizitat azi din nou. Pt cei care ezita sa mearga: domnisoara este o prezenta placuta, vorbareata. Locatia este ok, poti face dus fara probleme (cam dai apa pe jos, lipsind o perdea), primit prosop curat. Am optat pt o finalizare orala, care a avut un doggy intre secventele de oral. Privelistea de la spate este foarte misto si Bea se muleaza foarte bine.

Succes!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...