Sari la conținut

❤Beatrice❤ în vizită 0767946165


Postări Recomandate

La 25.02.2022 la 15:43, seth1760915 a spus:

Vizitat azi din nou. Pt cei care ezita sa mearga: domnisoara este o prezenta placuta, vorbareata. Locatia este ok, poti face dus fara probleme (cam dai apa pe jos, lipsind o perdea), primit prosop curat. Am optat pt o finalizare orala, care a avut un doggy intre secventele de oral. Privelistea de la spate este foarte misto si Bea se muleaza foarte bine.

Succes!

Mulțumesc frumos pentru vizită și te mai aștept cu drag 😊💋

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am vizitat-o astăzi și eu pe Bea și în mod cert o voi revizita. Spunea într-o postare cineva (Gică) că dacă știi ce și cum nu ai cum să nu pleci mulțumit urmare vizitei făcute acestei fete. Dincolo de acțiunea legată de ce se întâmplă în pat, Bea are un zâmbet care nu are cum să nu te cucerească. Și cireașa de pe tort este posteriorul ei atât de apetisant pe care nu am avut cum să nu-l pupacesc 😊. Sumarizand, având în vedere locația, prestația și cadoul solicitat, Bea este clar un câștig (convingerea mea) pentru Constanța! 

  • Like 3
  • Minus 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 18 minute, unutilizator a spus:

Am vizitat-o astăzi și eu pe Bea și în mod cert o voi revizita. Spunea într-o postare cineva (Gică) că dacă știi ce și cum nu ai cum să nu pleci mulțumit urmare vizitei făcute acestei fete. Dincolo de acțiunea legată de ce se întâmplă în pat, Bea are un zâmbet care nu are cum să nu te cucerească. Și cireașa de pe tort este posteriorul ei atât de apetisant pe care nu am avut cum să nu-l pupacesc 😊. Sumarizand, având în vedere locația, prestația și cadoul solicitat, Bea este clar un câștig (convingerea mea) pentru Constanța! 

Mulțumesc frumos pentru vizită și te mai aștept cu drag 😊💋

Link spre comentariu

Beatrice are un cur de nota12 si este construita parca pentru meseria asta.

Pe langa corp mai stie si meserie,este nebunie cand o pui capra,printre putinele care stiu sa se aseze misto.

Singura mea obiectie,este cam stramta pt jobul asta,dar na este inca foarte tanara.

Pret foarte competitiv 100/nr,eu am lasat 150 ca sa fie bine.

Recomand,spor!

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 oră, mihaita2020 a spus:

Dar este cam serioasă la programari și ar trebui dat un minus.

Dar poate își ea revansa

daca preferi neserioasele incearca la Izabel22....garantat ca va fi pe gustul tau 

Beatrice pentru mine a fost mereu ceea ce trebuie ....toate programarile facute au fost respectate .

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 18 ore, gigi brecu a spus:

Beatrice are un cur de nota12 si este construita parca pentru meseria asta.

Pe langa corp mai stie si meserie,este nebunie cand o pui capra,printre putinele care stiu sa se aseze misto.

Singura mea obiectie,este cam stramta pt jobul asta,dar na este inca foarte tanara.

Pret foarte competitiv 100/nr,eu am lasat 150 ca sa fie bine.

Recomand,spor!

Mulțumesc frumos pentru vizită și te mai aștept cu drag 😊💋

Link spre comentariu
Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 4 minute, Beatrice_26_ a spus:

Eu nu am avut colega, că au mai fost fete pe la mine asta nu înseamnă că am colegă. Lucrez singură 😊💋

Cand am vb ultima oara erai in Mamaia si am inteles ca ai colega,unde te-as gasii acum?Iti scriu pe wap?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...