Sari la conținut

❤Beatrice❤ în vizită 0767946165


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare ,

Atras de pozele d-rei , mi-am calcat pe principii si am vizitat-o.

Contactat pe wapp , raspuns repede,programat si ajuns in cca jumatate de ora.

Apartament zona H. Ciresica, modest , baia dotata - nota 8

Domnisoara , arata modest , sanii lasati,nici la corp nu e prea ok , nu stiu imaginile arata umpic altfel - nota 7...

Ca prestatie.....achitat 150 cu fk....zero implicare , ON cat de cat , s a straduit sa zicem un 8 , pus preze , imi era frica , ca o ma lase soldatelu.....si finalizat pe la spa.......

CONCLUZIE : trebuie mers la fetele consacrate,cunscute , cu cva pagini de recenzii.....cele noi......dezastru.....

De revenit.....pt mn , nu

Spor......

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 1 oră, 83334475 a spus:

Salutare ,

Atras de pozele d-rei , mi-am calcat pe principii si am vizitat-o.

Contactat pe wapp , raspuns repede,programat si ajuns in cca jumatate de ora.

Apartament zona H. Ciresica, modest , baia dotata - nota 8

Domnisoara , arata modest , sanii lasati,nici la corp nu e prea ok , nu stiu imaginile arata umpic altfel - nota 7...

Ca prestatie.....achitat 150 cu fk....zero implicare , ON cat de cat , s a straduit sa zicem un 8 , pus preze , imi era frica , ca o ma lase soldatelu.....si finalizat pe la spa.......

CONCLUZIE : trebuie mers la fetele consacrate,cunscute , cu cva pagini de recenzii.....cele noi......dezastru.....

De revenit.....pt mn , nu

Spor.....

Mulțumesc frumos pentru vizită și pentru cele scrise 🙃

Ce să fac acum , nu pot fi pe placul tuturor, nu arăt nici wow, nu sunt vreo bomba sexy, in schimb respect băieții care mă respectă și după părerea mea chiar știu să mă implic și să mă comport.

Nu doresc să intru în polemici, dar daca nu îți place aspectul meu și felul meu de a fi poți să mă refuzi de la ușă fără nicio supărare. 

Cine dorește să mă viziteze, mă vizitează nu pot fi pe placul tuturor!💋

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 7 minute, Beatrice_26_ a spus:

 

Nu doresc să intru în polemici, dar daca nu îți place aspectul meu și felul meu de a fi poți să mă refuzi de la ușă fără nicio supărare. 

 

uite aici nu stiu daca pot fi de acord cu tine, pentru ca marea majoritate dintre voi, in cazul in care doreste omul sa plece, faceti cate o fata dintr-aia, plus ca tot asa marea majoritate cereti "deranjul", dar este vorba si despre deranjul nostru... acum nu pot sa spun ca tu procedezi la fel ca cele pe care le-am enumerat mai sus, insa poate nu mi-ar place chipul tau sau pozele sunt in niste unghiuri avantajoase tie si na... intelegi tu...

Link spre comentariu
Acum 4 minute, nicieu a spus:

uite aici nu stiu daca pot fi de acord cu tine, pentru ca marea majoritate dintre voi, in cazul in care doreste omul sa plece, faceti cate o fata dintr-aia, plus ca tot asa marea majoritate cereti "deranjul", dar este vorba si despre deranjul nostru... acum nu pot sa spun ca tu procedezi la fel ca cele pe care le-am enumerat mai sus, insa poate nu mi-ar place chipul tau sau pozele sunt in niste unghiuri avantajoase tie si na... intelegi tu...

Cum am spus mai sus, fara niciun deranj mă poți refuza de la ușă, nu i-au nimănui banii cu forța din buzunar fiecare e liber la alegere💋.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 37 minute, nicieu a spus:

uite aici nu stiu daca pot fi de acord cu tine, pentru ca marea majoritate dintre voi, in cazul in care doreste omul sa plece, faceti cate o fata dintr-aia, plus ca tot asa marea majoritate cereti "deranjul", dar este vorba si despre deranjul nostru... acum nu pot sa spun ca tu procedezi la fel ca cele pe care le-am enumerat mai sus, insa poate nu mi-ar place chipul tau sau pozele sunt in niste unghiuri avantajoase tie si na... intelegi tu...

Abe pai ce facem acum? Ne dam cu parerea? De unde stii tu sigur ca fata face nazuri daca vrei sa pleci sau ca nu arata ca in poze sau ca cere bani pt deranj? Abeee ne dam cu parerea fara sa cunoastem fataaaa? 

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, talibanu a spus:

Abe pai ce facem acum? Ne dam cu parerea? De unde stii tu sigur ca fata face nazuri daca vrei sa pleci sau ca nu arata ca in poze sau ca cere bani pt deranj? Abeee ne dam cu parerea fara sa cunoastem fataaaa? 

Hai ca nu zic nimic, desi am scris clar ca nu o acuz pe ea de astfel de practici! 🤣🤣🤣 dar hai ca mai merit si eu sa fiu tras de urechi, recunosc.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Hai ca nu zic nimic, desi am scris clar ca nu o acuz pe ea de astfel de practici! 🤣🤣🤣 dar hai ca mai merit si eu sa fiu tras de urechi, recunosc.

Aaa deci nu o acuzi..ai scris asa doar ca sa te afli in treaba? Abe domnu parerolog...alta data sa nu mai comentezi cand zic de vreuna ca e cat dulapul sau ca are tatele mai mici ca ale mele ;)

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, talibanu a spus:

Aaa deci nu o acuzi..ai scris asa doar ca sa te afli in treaba? Abe domnu parerolog...alta data sa nu mai comentezi cand zic de vreuna ca e cat dulapul sau ca are tatele mai mici ca ale mele ;)

stai chill sefu, ia-te de mine daca gresesc, ca eu nu ma supar, las capul jos si aia este, toti gresim.😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...