Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Cunostinta veche in Galati dar cu numar schimbat - 0743496456

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1 guruswen

guruswen

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 47 Postari:
  • Inscris la:
    01 oktober 2012

Postat 16 september 2020 - 06:35

Salutare in primul rand vechilor prieteni !

Hmmm, am cam uitat cu ce se haleste treaba asta cu postarile ...anyway ... vorbesc de pasarica din link-ul https://www.publi24....717e616655.html

Fetisoara este veche in bransa, tot facea naveta Galati / Brasov.

Undeva sigur are topic deschis dar habar nu am cum sa-l caut. Aici cred ca ma pot ajuta veteranii gen Rechinu. Pe forumul competitor ii facusem recenzie si la un moment dat am spus ca e bipolara .... asta ca sa stie Rechinul despre cine vorbesc.

Am vizitat-o in necunostinta de cauza la interval de un an cred.... numar schimbat, alte poze, etc.

Schimbari dupa un an .... aparat dentar (pentru amatori), pula finalizare orala (statea cu servetelul in mana stanga si cu pula in dreapta), futaiul chinuit asa mai pe o parte. 

Parca sa mai implinit si are tzatele oleac mai mari si mai frumusele.

80 numarul / 200 ora (se vede ca e rodata).

Locatie la A5.

Candva era ok sa-i tragi o pula .... de data asta m-a lasat rece..... uzura si plictiseala isi spun cuvantul.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 rechinu00

rechinu00

VIP Member

• Membru Premium
  • 1698 Postari:
  • Inscris la:
    22 maart 2013

Postat 16 september 2020 - 09:57

Salutare in primul rand vechilor prieteni !

Salutare si tie maestre ! :D  Ma gandeam eu ca nu ne-ai parasit de tot ....  :lol:

Fetisoara este veche in bransa, tot facea naveta Galati / Brasov.

Undeva sigur are topic deschis dar habar nu am cum sa-l caut. Aici cred ca ma pot ajuta veteranii gen Rechinu. Pe forumul competitor ii facusem recenzie si la un moment dat am spus ca e bipolara .... asta ca sa stie Rechinul despre cine vorbesc.

80 numarul / 200 ora (se vede ca e rodata).

Lasa-ma sa ghicesc -  :lol:    "bipolara" e aia unde te jucai cu pizdulicea ei care se umezise cand se uita cum ti-o suge colega-sa ? :lol: 

Acuma dupa ce s-a rebranduit cerea 100 la inceput...... :D ... e bine ca revenit la pretul corect de 80, nu stiu acel 200 daca nu cumva e exagerat tare si ala ... :D  

Hmmm, am cam uitat cu ce se haleste treaba asta cu postarile ..

Din pacate cu postarile aici e un pic mai complicat decat dincolo, aici nu primesti PM dupa 3 recenzii.... aici primesti PM dupa ce scrii 200 de postari, orice fel de postare iti trece prin cap .... :lol: Ca idee, poti sa scrii toate minunile care iti vin in minte  pe topicele de la DG 

https://nimfomane.co...iscutii-galati/

Doar ca nu tre sa exagerezi, ca dupa aia daca ai prea multe postari de adminul la ochi ..... :D 

Dar pana ajungi la 200 de postari sa devii galben, lasa-mi o adresa de mail ca sa putem conversa in tihna .... :D

• 0

#3 rechinu00

rechinu00

VIP Member

• Membru Premium
  • 1698 Postari:
  • Inscris la:
    22 maart 2013

Postat 16 september 2020 - 09:58

Si pozele , era sa uit :D

Fisiere atasate

• 1